Põlva 8.Teisipäevak - 29.05.2018 - Palujärve

29.05.2018
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Maret Vaher
[M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:14:39 
 2. 27283 Ott Nuuma                            00:26:45 +12:06
 3. 24341 Paul Olle Ojasoo          Luunja     00:40:02 +25:23
 4. 26915 Hannes Misnik                        00:47:00 +32:21
 5. 25962 Ekke-Karl Karabelnik      Tartumaa   01:05:40 +51:01
 6. 25963 Kasper Karabelnik         Tartumaa   01:05:44 +51:05
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:17:51 
 2. 27018 Jakob Veski               Põlva kool 00:33:56 +16:05
 3. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:51:34 +33:43
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:33:30 
 2. 19700 Rando Jaaksoo             Kobras     00:38:34 +05:04
 3. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:44:08 +10:38
 4. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:00:45 +27:15
 5.  2180 Markus Zimmermann         Kape       01:08:16 +34:46
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:26:47 
 2. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:34:35 +07:48
 3. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 00:34:53 +08:06
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:37:03 +10:16
 5. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:37:15 +10:28
 6. 14846 Karel Jung                Kobras     00:39:52 +13:05
 7. 22764 Madis Veski               Serviti SK 00:40:53 +14:06
 8. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:42:56 +16:09
 9. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:44:10 +17:23
10. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:46:45 +19:58
11. 25945 Markus Einberg            Kobras     01:10:06 +43:19
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:55:54 
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:58:27 +02:33
 3. 16339 Mairo Tohus               Otepää     01:00:51 +04:57
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:51:42 
 2.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:56:11 +04:29
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:50:36 
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:55:55 +05:19
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:05:25 +14:49
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:09:49 +19:13
 5. 19378 Rainer Mägi               Võru       01:18:11 +27:35
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4222 Taavi Kuha                Kape       00:36:30 
 2.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:40:44 +04:14
 3. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 00:41:41 +05:11
 4.   554 Renee Mõttus              Lehola     00:43:21 +06:51
 5. 10140 Villu Serv                Kobras     00:44:41 +08:11
 6.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:45:27 +08:57
 7.  6987 Sander Lembra             Võru       00:46:41 +10:11
 8. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:47:10 +10:40
 9. 24213 Kristjan Jung             Põlva linn 00:49:53 +13:23
10.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:52:40 +16:10
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8646 Sander Mirme              Võru       00:49:47 
 2. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:52:20 +02:33
 3.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:54:16 +04:29
 4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      00:58:10 +08:23
 5.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  00:58:56 +09:09
 6. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 00:59:01 +09:14
 7.  5239 Rain Jaaksoo              Kobras     00:59:35 +09:48
 8. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:00:02 +10:15
 9.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:02:15 +12:28
10.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:03:05 +13:18
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:04:02 +14:15
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:09:53 +20:06
13.  3970 Kalev Ermits              Võru       01:13:17 +23:30
14. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:23:41 +33:54
15.  4918 Mairo Tutk                Ilves      01:31:20 +41:33
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:45:51 
 2.  5096 Madis Osjamets                       00:53:10 +07:19
 3.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:53:58 +08:07
 4.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:55:40 +09:49
 5.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:05:38 +19:47
 6. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:13:28 +27:37
 7. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:18:23 +32:32
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:55:38 
 2. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:05:31 +09:53
 3. 18555 Renee Praks               Valgamaa   01:10:45 +15:07
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:11:28 +15:50
 5.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:15:22 +19:44
 6. 28297 Erkki Lepik                          01:22:22 +26:44
 7. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:24:09 +28:31
 8. 23482 Argo Normak                          01:25:37 +29:59
 9.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:26:48 +31:10
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:56:43 
 2.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:57:15 +00:32
 3.  1938 Raul Kangur               Peko       00:58:39 +01:56
 4. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:09:41 +12:58
 5. 14017 Ülar Lehiste              Valgamaa   01:10:38 +13:55
 6.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:23:58 +27:15
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:33:17 
 2.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:37:06 +03:49
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:44:38 +11:21
 4.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   00:54:39 +21:22
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:55:26 +22:09
 6.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:05:58 +32:41
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:38:36 
 2. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:39:59 +01:23
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:46:54 +08:18
 4. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:14:10 +35:34
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     00:42:49 
 2.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:43:27 +00:38
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:44:00 +01:11
 4.  1311 Heini Tammik              Kape       00:44:52 +02:03
 5.  2984 Anti Parik                Otepää     00:49:34 +06:45
 6. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:52:36 +09:47
 7.  1172 Jüri Merirand             Otepää     00:55:32 +12:43
 8.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:56:07 +13:18
 9.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:58:51 +16:02
10. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:36:55 +54:06
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:42:42 
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:45:35 +02:53
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:46:31 +03:49
 4.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:53:09 +10:27
 5.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:53:54 +11:12
 6.   708 Rein Prank                Kape       01:07:59 +25:17
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:58:19 
 2.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:02:49 +04:30
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:06:08 +07:49
 4.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:09:13 +10:54
 5.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:10:31 +12:12
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:16:49 +18:30
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:35:32 
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:38:04 +02:32
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:00:23 +24:51
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:11:50 +36:18
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27284 Matilda Nuuma                        00:27:04 
 2. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:27:53 +00:49
 3. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:30:27 +03:23
 4. 27118 Susanna Oras              Põlva Lepa 00:30:48 +03:44
 5. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:34:32 +07:28
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Põlva Spor 00:20:52 
 2. 12150 Hele Jakobson             Põlva Spor 00:21:20 +00:28
 3. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:26:18 +05:26
 4. 25846 Karolin Möller            Kobras     00:26:21 +05:29
 5. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva kool 00:29:06 +08:14
 6. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:56:41 +35:49
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:29:05 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:34:30 +05:25
 3. 22881 Katariina Leiger          Kape       00:40:49 +11:44
 4. 22882 Eliisabet Leiger          Kape       00:50:00 +20:55
 5. 25932 Reelika Parkja            Ülenurme G 00:50:00 +20:55
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:45:55 
 2. 25576 Viktoria Misnik           Võru       00:56:25 +10:30
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   01:01:39 
 2. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:10:02 +08:23
 3. 25168 Geteli Hanni              Kobras     01:11:01 +09:22
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17668 Anete Saar                Kobras     00:41:57 
 2. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 01:29:58 +48:01
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:40:31 
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:41:38 +01:07
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       00:47:16 +06:45
 4.  4405 Karoliina Sikkal          Kobras     00:59:12 +18:41
 5. 22233 Merilin Vahtra            Harju KEK  01:01:27 +20:56
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:49:18 
 2.  1624 Mall Alev                            01:13:43 +24:25
 3. 25975 Katrin Vernik             Tartu      01:25:40 +36:22
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:41:04 
 2. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:46:37 +05:33
 3. 17272 Kersti Jääger             TÜ         00:46:39 +05:35
 4.  8608 Ester Klaas               Räpina     00:50:44 +09:40
 5. 25577 Eveli Misnik              Võru vald  00:55:25 +14:21
 6. 19535 Helina Kolsar             Põlva      01:16:36 +35:32
 7. 28254 Triinu Maidla             Põlva linn 01:31:23 +50:19
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:37:49 
 2. 12817 Teele Eensaar             Ilves      00:46:28 +08:39
 3. 24338 Kadi Roosma               Tartu      01:09:41 +31:52
 4. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:31:25 +53:36
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10194 Kadri Parts               Võru       00:41:10 
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       00:44:00 +02:50
 3.   359 Erika Joonas              Võru       00:45:12 +04:02
 4.   213 Saima Värton              Kobras     00:48:24 +07:14
 5.  4499 Kaie Konsap               Võru       00:52:06 +10:56
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:53:02 +11:52
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:03:20 +22:10
 8.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:23:26 +42:16
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:02:41 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:52:34 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:54:39 +02:05
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:55:54 
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:58:17 +02:23
 3.   925 Liivi Parik               Otepää     01:13:24 +17:30
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:07:06 
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:19:06 +12:00
 3.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:19:55 +12:49
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:25:03 
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:26:19 +01:16
 3. 26386 Maarika Tamm                         00:27:05 +02:02
 4. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:29:47 +04:44
 5. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:31:05 +06:02
 6. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:34:33 +09:30
 7.    15 Nikolai Järveoja          Kobras     00:34:56 +09:53
 8. 19701 Mariliis Pärtel                      00:35:50 +10:47
 9. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:40:02 +14:59
10. 18505 Juta Valli                Võru       00:40:42 +15:39
11. 26323 Egert Laanjõe                        00:41:26 +16:23
12.  5271 Marje Zernant             Ilves      00:43:36 +18:33
13.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:47:31 +22:28
14. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 00:47:31 +22:28
15. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:53:26 +28:23
16.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:53:49 +28:46
17.   740 Helle Mürk                Võru       01:00:24 +35:21
18. 28754 Heleri Puri               Põlva      01:00:29 +35:26
19. 28755 Janko Pallon              Põlva      01:00:33 +35:30
20.  5104 Erik Jaaniso              TÜ         01:14:23 +49:20
21.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:16:05 +51:02
22. 13634 Katre Luikme              Ilves      01:20:13 +55:10
23. 26121 Tatjana Požarnaja         Tartumaa   01:22:13 +57:10
24.  4390 Stanislav Tolmatsov       Ida-Viruma 01:22:39 +57:36
25.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:34:37 +69:34
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:33:41 
 2. 13218 Helle Leis                Kobras     00:35:24 +01:43
 3. 27804 Aimar Jaakson                        00:37:07 +03:26
 4. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:37:39 +03:58
 5. 23922 Raili Klee                Põlva      00:37:45 +04:04
 6. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:38:23 +04:42
 7. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:39:10 +05:29
 8. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  00:39:12 +05:31
 9. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:45:27 +11:46
10. 25688 Liina Raidla              Põlva      00:47:08 +13:27
11.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:48:16 +14:35
12. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:50:04 +16:23
13. 26311 Mete-Marit Rehemets       Põlva      00:51:09 +17:28
14. 28210 Lee-Matleen Õunapuu       TÜ         00:52:00 +18:19
15. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 00:54:03 +20:22
16. 25968 Viive Lätt                Põlva kool 00:54:24 +20:43
17. 28660 Merli Ermel               Kobras     00:58:38 +24:57
18. 29389 Aleksis Zalitis                      00:59:18 +25:37
19. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:01:46 +28:05
20. 10393 Anne Jaaniste             Otepää     01:03:21 +29:40
21. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:17:08 +43:27
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:47:40 
 2. 26313 Markus Vernik             HTG        00:56:48 +09:08
 3. 28252 Taavi Torga                          00:58:45 +11:05
 4. 27470 Riina Laks                           01:13:15 +25:35
 5. 17350 Aares Fjodorov                       01:13:18 +25:38
 6. 12074 Karmen Jaaniso                       01:15:24 +27:44
 7. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:15:27 +27:47
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:20:57 +33:17
    18554 Paul Aares Fjodorov                  DQ 
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:41:11 
 2.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:43:03 +01:52
 3. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:43:17 +02:06
 4.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:48:09 +06:58
 5. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:56:44 +15:33
 6.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:59:39 +18:28
 7. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:01:36 +20:25
 8. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         01:06:23 +25:12
 9. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     01:06:53 +25:42
10.  2208 Jaanus Teppan             Ilves      01:08:05 +26:54
11.   957 Pille Illak               Otepää     01:12:59 +31:48
12. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:25:12 +44:01