Põlva 10.Teisipäevak - 12.06.2018 - Leevi

12.06.2018
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Madis Oras
[M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:16:53 
 2. 25986 Hendrik Alanurm           Kõrveküla  00:23:54 +07:01
 3. 23808 Joosep Kraas              Tartu      00:35:12 +18:19
 4. 19533 Kerret Matto              Viluste la 00:41:41 +24:48
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:30:27 
 2. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:31:04 +00:37
 3.     0 Simmo Hendrik Sisask      Põlva      00:31:04 +00:37
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:33:55 
 2. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:34:35 +00:40
 3. 22512 Oliver Alanurm            MHG        00:38:32 +04:37
 4. 19700 Rando Jaaksoo             Kobras     00:38:48 +04:53
 5. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:39:39 +05:44
 6. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:47:35 +13:40
 7.     0 Simmo Gross               Põlva      00:48:06 +14:11
 8. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:50:20 +16:25
 9. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:09:57 +36:02
10. 24065 Uku Joonas                Võru       01:10:59 +37:04
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23393 Siim Roht                 Kobras     00:41:17 
 2. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:41:21 +00:04
 3. 18041 Daniel Sibul              Kobras     00:48:56 +07:39
 4. 24923 Henri Pooga               Võru KLK   01:10:47 +29:30
 5. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku   01:24:59 +43:42
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:44:41 
 2. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:47:08 +02:27
 3. 15707 Karel Kuragin             Võru       01:09:55 +25:14
 4.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:18:19 +33:38
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:53:04 
 2. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:56:18 +03:14
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7624 Mihkel Tarve              Kobras     00:51:17 
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:51:28 +00:11
 3. 19690 Marko Teder               Kape       00:51:53 +00:36
 4.  1456 Vallo Männiste            Kobras     00:52:31 +01:14
 5. 13517 Raido Viks                Võru       00:55:38 +04:21
 6.  2005 Pear Post                 Kobras     00:56:09 +04:52
 7. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:57:40 +06:23
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:01:02 +09:45
 9. 22934 Henri Loosaar             Serviti SK 01:10:51 +19:34
10.  5970 Alo Süvari                           01:24:48 +33:31
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:44:39 
 2. 10140 Villu Serv                Kobras     00:45:55 +01:16
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:55:56 +11:17
 4.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:01:44 +17:05
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:11:31 +26:52
 6. 24213 Kristjan Jung             Põlva linn 01:22:23 +37:44
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     00:52:09 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       00:53:55 +01:46
 3.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:55:03 +02:54
 4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      00:57:57 +05:48
 5.  5140 Reigo Teervalt            Peko       00:58:44 +06:35
 6.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:00:18 +08:09
 7.  5239 Rain Jaaksoo              Kobras     01:05:47 +13:38
 8. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        01:06:32 +14:23
 9. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:08:26 +16:17
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:14:06 +21:57
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:14:59 +22:50
12.  4306 Maiki Maalberg            Võru       01:18:17 +26:08
13.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:20:28 +28:19
14. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:29:08 +36:59
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:42:20 
 2.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:51:02 +08:42
 3. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   00:59:01 +16:41
 4. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:05:29 +23:09
 5. 26390 Marek Alanurm                        01:06:35 +24:15
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:50:42 
 2. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:53:38 +02:56
 3.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:00:59 +10:17
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:05:15 +14:33
 5.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:06:03 +15:21
 6.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:14:36 +23:54
 7. 28297 Erkki Lepik                          01:18:18 +27:36
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:27:29 +36:47
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:49:28 
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:50:39 +01:11
 3.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:51:05 +01:37
 4.  1938 Raul Kangur               Peko       00:55:30 +06:02
 5. 19681 Mart Koppel               Sangar     00:55:33 +06:05
 6.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:57:48 +08:20
 7. 18210 Margus Raud               Suusahullu 00:58:21 +08:53
 8. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:03:09 +13:41
 9.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:05:55 +16:27
10.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:06:00 +16:32
11.   179 Inno Ling                 Lehola     01:07:28 +18:00
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:46:47 
 2.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:47:35 +00:48
 3. 18049 Madis Haug                Võru       00:49:13 +02:26
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:46:57 
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       00:56:52 +09:55
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:08:36 +21:39
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:44:06 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:02:38 +18:32
 3.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:12:43 +28:37
 4. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:38:48 +54:42
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:36:24 
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:46:24 +10:00
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:49:03 +12:39
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:00:16 +23:52
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:51:40 
 2.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:55:13 +03:33
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:59:00 +07:20
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:08:18 +16:38
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:09:44 +18:04
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:46:14 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:47:14 +01:00
 3.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:35:41 +49:27
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:13:57 
 2. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:21:28 +07:31
 3. 28215 Kaisa Noormets            Põlva Kool 00:22:59 +09:02
 4. 27118 Susanna Oras              Põlva Lepa 00:31:07 +17:10
 5. 28294 Berit Paatsi              LA Mesimum 00:31:14 +17:17
 6. 19528 Jete Kraas                Tartu      00:34:27 +20:30
 7.     0 Kertu Lilian Oper         Põlva      00:41:20 +27:23
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva Spor 00:16:24 
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:21:20 +04:56
 3. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva kool 00:28:06 +11:42
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14468 Jasmiin Kraas             LSF PT     00:39:13 
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:39:48 +00:35
 3. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:41:20 +02:07
 4. 22929 Eliisa Villako            Serviti SK 00:45:43 +06:30
 5. 13105 Ebe Hallik                Tartu      01:06:28 +27:15
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25168 Geteli Hanni              Kobras     01:02:01 
 2. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:18:08 +16:07
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:41:06 
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:52:05 +10:59
 3. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:05:36 +24:30
 4. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 01:26:07 +45:01
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:50:09 
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:51:51 +01:42
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:52:02 +01:53
 4. 22935 Johanna Treier            Serviti SK 01:27:08 +36:59
 5. 25922 Karoli Villako            Põlva Kool 01:27:23 +37:14
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:46:36 
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:51:21 +04:45
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:52:55 +06:19
 4.  1624 Mall Alev                            00:57:44 +11:08
 5. 24175 Raili Nugin                          01:24:47 +38:11
 6. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   01:32:10 +45:34
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:46:59 
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       00:51:24 +04:25
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:57:14 +10:15
 4. 19535 Helina Kolsar             Põlva      01:04:21 +17:22
 5. 28254 Triinu Maidla             Põlva linn 01:26:18 +39:19
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:26:07 
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10194 Kadri Parts               Võru       00:43:55 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:54:42 +10:47
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:00:41 +16:46
 4.   213 Saima Värton              Kobras     01:00:56 +17:01
 5.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:04:37 +20:42
 6. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:11:27 +27:32
 7.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:20:12 +36:17
 8. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:33:34 +49:39
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:19:35 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:46:52 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:59:55 +13:03
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:52:28 
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:55:26 +02:58
 3.  4910 Leili Prans               Ilves      00:59:47 +07:19
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:12:38 
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:14:00 +01:22
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:19:06 +06:28
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28216 Karin Noormets            Põlva      00:20:02 
 2. 28213 Kertu Noormets            Põlva Kool 00:22:59 +02:57
 3. 26323 Egert Laanjõe                        00:26:28 +06:26
 4. 30061 Miia Valvik               Põlva Kool 00:28:24 +08:22
 5. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:30:25 +10:23
 6. 14844 Triin Neeno               Põlva Spor 00:33:01 +12:59
 7. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:33:42 +13:40
 8. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:40:24 +20:22
 9. 18505 Juta Valli                Võru       00:41:20 +21:18
10. 22881 Katariina Leiger          Kape       00:42:26 +22:24
11. 22882 Eliisabet Leiger          Kape       00:42:26 +22:24
12.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:46:21 +26:19
13. 10725 Juhan Pae                 Tartu      00:58:47 +38:45
14.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:59:53 +39:51
15. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 00:59:53 +39:51
16.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 01:01:56 +41:54
17.  3910 Aino Koser                Ilves      01:05:15 +45:13
18. 25764 Birgit Pokk               Põlva      01:05:49 +45:47
19.  2780 Sarmite Sild              Võru       01:20:50 +60:48
20. 22937 Anete Pavlov              SK Serviti 01:29:32 +69:30
21.     0 Tõnis Gross               Põlva      02:08:11 +108:09
22. 22293 Marko Kukk                Pudru talu 02:28:59 +128:57
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28660 Merli Ermel               Kobras     00:41:26 
 2. 23922 Raili Klee                Põlva      00:41:39 +00:13
 3. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:42:08 +00:42
 4.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:44:13 +02:47
 5. 27804 Aimar Jaakson                        00:44:30 +03:04
 6. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:46:16 +04:50
 7. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:47:40 +06:14
 8. 12242 Raul Torga                TTG        00:49:15 +07:49
 9. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:51:22 +09:56
10. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 00:52:30 +11:04
11. 28751 Leeni Seppel              Ihamaru    01:11:26 +30:00
12. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:11:40 +30:14
13. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:30:10 +48:44
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:02:28 
 2. 28252 Taavi Torga                          01:14:47 +12:19
 3.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:18:10 +15:42
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:46:34 
 2. 17585 Renno Merenäkk            Katoliku   00:49:06 +02:32
 3.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:50:04 +03:30
 4.  1104 Uve Nummert               Kape       00:57:08 +10:34
 5. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:58:25 +11:51
 6. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:58:42 +12:08
 7. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:00:52 +14:18
 8. 21436 Birgit Lillestik          TÜ         01:12:34 +26:00
 9. 16499 Emma Joonas                          01:31:19 +44:45