Põlva 9.Teisipäevak - 05.06.2018 - Karaski ida

05.06.2018
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Martin Simpson
[M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27283 Ott Nuuma                            00:11:13 
 2.     0 Oliver Järvela            Põlva      00:14:04 +02:51
 3.     0 Silver Järvela            Põlva      00:14:46 +03:33
 4. 28760 Roden Markus Mäll         Otepää     00:21:46 +10:33
 5.     0 Kuido Pajumäe             Põlva      00:27:27 +16:14
 6. 28981 Aksel Kelviste                       00:36:46 +25:33
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18554 Paul Aares Fjodorov                  00:51:31 
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:40:42 
 2. 22512 Oliver Alanurm            MHG        00:43:56 +03:14
 3.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:53:04 +12:22
 4. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:55:00 +14:18
 5. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:55:02 +14:20
 6. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:58:50 +18:08
 7. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:59:56 +19:14
 8. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      01:35:06 +54:24
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:36:59 
 2. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:40:44 +03:45
 3. 20813 Otto Toomas Kibena        Võru       00:43:15 +06:16
 4. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 00:46:04 +09:05
 5. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:54:11 +17:12
 6. 24923 Henri Pooga               Võru KLK   00:56:02 +19:03
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:57:25 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     01:09:09 +11:44
 3. 16339 Mairo Tohus               Otepää     01:17:14 +19:49
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     01:10:23 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   179 Inno Ling                 Lehola     00:58:24 
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:01:17 +02:53
 3.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:04:04 +05:40
 4. 19690 Marko Teder               Kape       01:06:40 +08:16
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:18:01 +19:37
 6. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:45:58 +47:34
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:31:23 
 2.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:43:37 +12:14
 3.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:49:10 +17:47
 4. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 00:54:10 +22:47
 5. 10140 Villu Serv                Kobras     00:54:49 +23:26
 6. 24213 Kristjan Jung             Põlva linn 00:57:24 +26:01
 7.  6987 Sander Lembra             Võru       00:58:31 +27:08
 8.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:14:45 +43:22
 9. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:30:04 +58:41
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     01:02:14 
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko       01:02:41 +00:27
 3.  8646 Sander Mirme              Võru       01:03:56 +01:42
 4.  5239 Rain Jaaksoo              Kobras     01:07:12 +04:58
 5.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:07:14 +05:00
 6.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  01:07:50 +05:36
 7.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:08:47 +06:33
 8. 21845 Siim Klais                Tartu      01:10:30 +08:16
 9.  7521 Alar Kume                 Võru       01:12:31 +10:17
10.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:15:19 +13:05
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:16:23 +14:09
12.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:17:22 +15:08
13.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:17:29 +15:15
14. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:22:33 +20:19
15.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:28:24 +26:10
16. 10219 Väino Ellamik             Suusahullu 01:35:42 +33:28
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:47:57 
 2.  2524 Arti Albert               Kobras     00:51:16 +03:19
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:03:18 +15:21
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:13:44 +25:47
 5.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:17:16 +29:19
 6. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:25:54 +37:57
 7. 26390 Marek Alanurm                        01:48:35 +60:38
 8. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  02:08:12 +80:15
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        00:59:20 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:06:25 +07:05
 3. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:12:23 +13:03
 4.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:24:30 +25:10
 5. 16502 Erkki Mäeorg              Maaülikool 01:25:17 +25:57
 6.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:26:38 +27:18
 7.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:27:14 +27:54
 8. 28297 Erkki Lepik                          01:38:42 +39:22
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     01:05:14 
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:07:46 +02:32
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:08:43 +03:29
 4.  1625 Magnar Alev               Otepää     01:09:46 +04:32
 5.  1938 Raul Kangur               Peko       01:15:07 +09:53
 6. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:16:31 +11:17
 7.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:17:47 +12:33
 8. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:19:37 +14:23
 9.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:34:22 +29:08
10.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:44:53 +39:39
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:43:42 
 2.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:44:02 +00:20
 3.  5730 Allar Padari              HOK        00:44:39 +00:57
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:03:11 +19:29
 5. 18049 Madis Haug                Võru       01:04:00 +20:18
 6.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   01:06:21 +22:39
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:55:36 
 2.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     01:04:43 +09:07
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:14:09 +18:33
 4. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:25:15 +29:39
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:52:32 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:53:59 +01:27
 3.    83 Koit Paasma               Lehola     00:55:23 +02:51
 4.  2984 Anti Parik                Otepää     00:56:36 +04:04
 5.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:56:40 +04:08
 6. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:54:18 +61:46
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:32:09 
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:41:21 +09:12
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:43:22 +11:13
 4.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:45:06 +12:57
 5.   143 Madis Oras                Ilves      00:47:05 +14:56
 6.  3685 Mati Külaase              Võru       00:55:16 +23:07
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:18:17 +46:08
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:56:08 
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:23 +00:15
 3.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:02:25 +06:17
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:16:55 +20:47
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:42:49 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:46:21 +03:32
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:49:29 +06:40
 4.  4445 Sulev Piiri               Kobras     01:19:53 +37:04
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27284 Matilda Nuuma                        00:11:22 
 2. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:14:00 +02:38
 3. 28982 Liise Eelmäe              Ülenurme G 00:14:12 +02:50
 4. 28215 Kaisa Noormets            Põlva Kool 00:15:45 +04:23
 5.     0 Kertu Lilian Oper         Põlva      00:22:46 +11:24
 6.     0 Birgit Birnbaum           Põlva      00:22:56 +11:34
 7. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:27:09 +15:47
 8. 23498 Greta Kelviste            Tartu      00:36:49 +25:27
 9. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 00:37:26 +26:04
10. 28187 Eleonora Ellamik          Tartu Sire 00:41:46 +30:24
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Põlva Spor 00:09:45 
 2. 12150 Hele Jakobson             Põlva Spor 00:10:49 +01:04
 3. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva kool 00:13:21 +03:36
 4. 25846 Karolin Möller            Kobras     00:14:00 +04:15
 5. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:19:16 +09:31
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:33:14 
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:46:13 +12:59
 3. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:52:54 +19:40
 4. 13105 Ebe Hallik                Tartu      01:02:19 +29:05
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:46:28 
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:51:00 
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:45:22 
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     01:08:14 +22:52
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       00:41:51 
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:55:46 +13:55
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       00:57:50 +15:59
 4.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:11:09 +29:18
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:59:07 
 2.  1624 Mall Alev                            01:09:54 +10:47
 3.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:11:26 +12:19
 4.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:12:35 +13:28
 5.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:14:00 +14:53
 6.  2470 Jana Kink                 Kape       01:23:26 +24:19
 7. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:56:42 +57:35
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:42:49 
 2. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:48:59 +06:10
 3.  8608 Ester Klaas               Räpina     01:01:09 +18:20
 4. 28254 Triinu Maidla             Põlva linn 01:38:27 +55:38
 5. 19535 Helina Kolsar             Põlva      01:43:18 +60:29
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:52:23 
 2. 12817 Teele Eensaar             Ilves      00:55:46 +03:23
 3. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:12:07 +19:44
 4. 24338 Kadi Roosma               Tartu      01:14:20 +21:57
 5. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:38:09 +45:46
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:49:53 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:52:23 +02:30
 3.   213 Saima Värton              Kobras     00:52:32 +02:39
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:02:48 +12:55
 5.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:04:14 +14:21
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:07:53 +18:00
 7.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:11:51 +21:58
 8. 16421 Epp Voitka                Võru       01:14:09 +24:16
 9.   140 Tiina Oras                Ilves      01:20:02 +30:09
10.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:20:36 +30:43
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:59:32 +69:39
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:51:12 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:39:30 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:28 +09:58
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5012 Mare Leis                 Ilves      00:45:54 
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      00:49:40 +03:46
 3.   925 Liivi Parik               Otepää     00:51:42 +05:48
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:57:03 +11:09
 5.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:57:55 +12:01
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:02:36 
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:03:11 +00:35
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:05:15 
 2. 21228 Manivald Jakobson         Põlva      00:12:31 +07:16
 3. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:13:57 +08:42
 4. 28216 Karin Noormets            Põlva      00:15:45 +10:30
 5. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:19:43 +14:28
 6. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:25:21 +20:06
 7. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:25:49 +20:34
 8. 26323 Egert Laanjõe                        00:30:02 +24:47
 9.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:37:26 +32:11
10. 18505 Juta Valli                Võru       00:48:06 +42:51
11. 16611 Silvia Saarniit           Addinol    00:49:53 +44:38
12. 25926 Lenna Saarniit            Põlva Kool 00:49:59 +44:44
13.  2780 Sarmite Sild              Võru       00:55:00 +49:45
14.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:57:14 +51:59
15.  7819 Meeli-Heli Lepna          HOK        00:58:07 +52:52
16. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     01:00:56 +55:41
17. 22955 Triin Jäädmaa             Võru       01:02:45 +57:30
18.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:05:46 +60:31
19.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:06:44 +61:29
20.  1172 Jüri Merirand             Otepää     01:06:46 +61:31
21.  9032 Ats Sõnajalg              Harju KEK  01:08:24 +63:09
22. 19681 Mart Koppel               Sangar     01:08:42 +63:27
23.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:13:29 +68:14
24. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:16:23 +71:08
25.  1152 Taivo Tali                Harju KEK  01:18:13 +72:58
26.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:26:22 +81:07
27. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:35:06 +89:51
28. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:36:38 +91:23
29. 25975 Katrin Vernik             Tartu      01:37:43 +92:28
30. 22233 Merilin Vahtra            Harju KEK  01:47:41 +102:26
31. 25945 Markus Einberg            Kobras     02:28:08 +142:53
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27804 Aimar Jaakson                        00:32:53 
 2. 17350 Aares Fjodorov                       00:35:21 +02:28
 3.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:36:58 +04:05
 4. 28660 Merli Ermel               Kobras     00:47:02 +14:09
 5. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:47:26 +14:33
 6. 23922 Raili Klee                Põlva      00:47:28 +14:35
 7. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:51:16 +18:23
 8. 12413 Liisi Viljalo             Tammed     00:52:45 +19:52
 9. 25688 Liina Raidla              Põlva      00:52:51 +19:58
10. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:54:11 +21:18
11. 26311 Mete-Marit Rehemets       Põlva      00:59:07 +26:14
12. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:59:37 +26:44
13. 20235 Merje Tikk                Tartu Ülik 00:59:42 +26:49
14. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:01:28 +28:35
15. 25968 Viive Lätt                Põlva kool 01:01:28 +28:35
16. 28751 Leeni Seppel              Ihamaru    01:09:14 +36:21
17. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:15:46 +42:53
18.   554 Renee Mõttus              Lehola     01:17:50 +44:57
19.     0 Raimundas Janarauskas     Leedu      01:17:50 +44:57
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:52:01 
 2.  4390 Stanislav Tolmatsov       Ida-Viruma 00:59:36 +07:35
 3. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:08:20 +16:19
 4.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:10:09 +18:08
 5. 28252 Taavi Torga                          01:15:56 +23:55
 6. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:26:30 +34:29
 7. 19310 Ove Tikk                  Castanea   01:35:51 +43:50
 8. 23704 Tambet Vodi               Päästeamet 02:01:20 +69:19
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      02:02:52 +70:51
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:34:05 
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:38:54 +04:49
 3. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:42:16 +08:11
 4.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:42:52 +08:47
 5. 17585 Renno Merenäkk            Katoliku   00:43:44 +09:39
 6.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:44:19 +10:14
 7.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:45:38 +11:33
 8.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:45:55 +11:50
 9.  1104 Uve Nummert               Kape       00:49:32 +15:27
10.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:57:19 +23:14
11. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:59:48 +25:43
12.  1653 Liana Varava              Kape       01:05:00 +30:55
13.  3654 Maarja Punak              Kobras     01:09:09 +35:04
14. 21436 Birgit Lillestik          TÜ         01:09:31 +35:26
15. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     01:14:46 +40:41
16.   957 Pille Illak               Otepää     01:15:06 +41:01
17. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:21:09 +47:04