Põlva 11.Teisipäevak - 19.06.2018 - Kooraste Mudsina

19.06.2018
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Aleksander Kepler
[M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20869 Richard Toomas Tammaru    Tartu      00:17:14 
 2. 26915 Hannes Misnik                        00:30:25 +13:11
 3. 29257 Vesse Alanurm             x134       00:31:43 +14:29
 4. 25986 Hendrik Alanurm           Kõrveküla  00:31:46 +14:32
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:14:46 
 2. 25174 Joonas Leis               Põlva kool 00:20:25 +05:39
 3. 26591 Marten Verner Misnik      Parksepa K 00:24:20 +09:34
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:24:50 
 2. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:27:30 +02:40
 3. 28983 Silver Järvela                       00:27:48 +02:58
 4. 29256 Oliver Järvela                       00:28:04 +03:14
 5.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:30:45 +05:55
 6. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:31:29 +06:39
 7. 25945 Markus Einberg            Kobras     00:32:49 +07:59
 8. 22512 Oliver Alanurm            MHG        00:33:45 +08:55
 9. 29258 Kaur Alanurm              x132       00:33:59 +09:09
10. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:35:27 +10:37
11. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:38:25 +13:35
12. 10725 Juhan Pae                 Tartu      00:38:59 +14:09
13. 18554 Paul Aares Fjodorov                  00:39:43 +14:53
14. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:42:41 +17:51
15. 19487 Romet Paatsi              Põlva Spor 00:46:40 +21:50
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:37:49 
 2. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:43:57 +06:08
 3. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:48:38 +10:49
 4. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 00:50:05 +12:16
 5. 16600 Rasmus Saare              Kobras     00:50:12 +12:23
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:40:52 
 2. 13688 Oliver Tennisberg         Katoliku   00:55:47 +14:55
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:57:13 +16:21
 4. 18653 Andri Kepler              Kobras     01:21:55 +41:03
 5. 16339 Mairo Tohus               Otepää     01:40:19 +59:27
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:57:37 
 2.  3718 Jüri Joonas               Võru       00:57:44 +00:07
 3.  4112 Ingmar Daub               Ilves      00:59:36 +01:59
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     01:03:30 +05:53
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:06:38 +09:01
 6. 13864 Timmo Tohus               Otepää     01:13:18 +15:41
 7.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:19:43 +22:06
 8. 15085 Koit Hallik               Tartu      01:25:20 +27:43
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4222 Taavi Kuha                Kape       00:47:13 
 2.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:47:44 +00:31
 3.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:49:00 +01:47
 4. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:55:23 +08:10
 5. 17350 Aares Fjodorov                       00:55:35 +08:22
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:04:57 +17:44
 7. 30128 Tõnis Gross                          01:26:25 +39:12
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Peko       01:02:08 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       01:05:06 +02:58
 3.  5239 Rain Jaaksoo              Kobras     01:06:10 +04:02
 4.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:06:14 +04:06
 5.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:09:55 +07:47
 6. 21845 Siim Klais                Tartu      01:10:00 +07:52
 7. 19690 Marko Teder               Kape       01:10:12 +08:04
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:10:47 +08:39
 9.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:20:56 +18:48
10. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:44:48 +42:40
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:44:52 
 2.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:52:42 +07:50
 3. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:08:23 +23:31
 4.  5096 Madis Osjamets                       01:21:34 +36:42
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:01:04 
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:02:02 +00:58
 3.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:04:00 +02:56
 4.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:12:38 +11:34
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:27:26 +26:22
 6. 28297 Erkki Lepik                          01:33:32 +32:28
 7.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:39:07 +38:03
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               Peko       00:52:35 
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:55:00 +02:25
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:00:23 +07:48
 4.   670 Einar Raudkepp            Peko       01:02:02 +09:27
 5. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:02:45 +10:10
 6.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:34:24 +41:49
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        00:39:21 
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:45:43 +06:22
 3.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:46:52 +07:31
 4.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   00:51:33 +12:12
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:44:49 
 2.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     00:49:27 +04:38
 3. 21266 Rein Lani                 Võru       01:04:05 +19:16
 4. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:04:23 +19:34
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:44:04 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:47:00 +02:56
 3.   411 Ilmar Kirjanen            TAOK       00:52:19 +08:15
 4.   247 Arvo Kivikas              Ilves      00:54:00 +09:56
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:11:44 +27:40
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:13:14 +29:10
 7. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:47:09 +63:05
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:46:36 
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:48:54 +02:18
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:51:48 +05:12
 4.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:14:28 +27:52
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       00:52:28 
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:59:27 +06:59
 3.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:06:25 +13:57
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:11:30 +19:02
 5.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:19:45 +27:17
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:47:57 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:59:24 +11:27
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:11:26 
 2. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:15:32 +04:06
 3. 28982 Liise Eelmäe              Ülenurme G 00:15:38 +04:12
 4. 28563 Lea Alanurm                          00:25:01 +13:35
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12150 Hele Jakobson             Põlva Spor 00:09:31 
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:09:45 +00:14
 3. 14844 Triin Neeno               Põlva Spor 00:09:47 +00:16
 4. 14468 Jasmiin Kraas             LSF PT     00:11:43 +02:12
 5. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras     00:17:53 +08:22
 6. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva kool 00:18:15 +08:44
 7. 29259 Laura Lepistu             Põlva Kool 00:18:22 +08:51
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19615 Maarja Oras                          00:24:26 
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:32:44 +08:18
 3. 23373 Ugne Hain                 x143       00:32:54 +08:28
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:50:10 
 2. 25576 Viktoria Misnik           Võru       00:54:44 +04:34
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:59:49 
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17668 Anete Saar                Kobras     00:52:13 
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:43:15 
 2.  3134 Karmen Alnek              Võru       00:43:20 +00:05
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:50:20 +07:05
 4. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:00:45 +17:30
 5.  5436 Kristi Kirjanen           Tartu      01:03:28 +20:13
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:54:24 
 2.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:00:41 +06:17
 3.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:24:44 +30:20
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17272 Kersti Jääger             TÜ         00:43:58 
 2.  8608 Ester Parksepp            Räpina     00:52:05 +08:07
 3. 25577 Eveli Misnik                         00:55:53 +11:55
 4. 19535 Helina Kolsar             Põlva      00:58:43 +14:45
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:49:38 
 2.   140 Tiina Oras                Ilves      00:50:23 +00:45
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       00:50:48 +01:10
 4. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:07:48 +18:10
 5.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:12:03 +22:25
 6.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:16:14 +26:36
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:04:33 
 2.  3389 Ingrid Ranna              Ilves      01:20:32 +15:59
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:44:32 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:08:07 +23:35
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   707 Riina Kivikas             Ilves      00:53:57 
 2.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:02:18 +08:21
 3.  4910 Leili Prans               Ilves      01:05:56 +11:59
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:23:38 
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:27:50 +04:12
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:32:11 +08:33
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17667 Evely Ostrov              Kobras     00:06:47 
 2. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:13:34 +06:47
 3. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:23:20 +16:33
 4. 26323 Egert Laanjõe                        00:29:02 +22:15
 5. 18505 Juta Valli                Võru       00:32:48 +26:01
 6.  4239 Katri Enno                Võru       00:34:08 +27:21
 7. 27470 Riina Laks                           00:40:35 +33:48
 8.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:40:59 +34:12
 9. 16502 Erkki Mäeorg              Maaülikool 00:41:50 +35:03
10.  1300 Paavo Rõigas              Peko       00:43:49 +37:02
11. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   00:48:17 +41:30
12. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      00:50:35 +43:48
13. 28985 Kirke Gross                          00:50:38 +43:51
14. 30130 Simo Gross                           00:50:38 +43:51
15. 30129 Merje Gross                          00:50:38 +43:51
16. 28984 Pärtel Gross                         00:50:38 +43:51
17. 18644 Mari Zõbin                Holvandi   00:56:33 +49:46
18.  6987 Sander Lembra             Võru       00:56:43 +49:56
19.  3013 Uku-Laur Tali             Harju KEK  01:00:24 +53:37
20.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     01:14:19 +67:32
21.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         01:14:56 +68:09
22.  1413 Mairo Padar                          01:15:53 +69:06
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15805 Kuldar Leis               Põlva      00:40:49 
 2.  5465 Miina Muro                LSF PT     00:41:22 +00:33
 3. 25688 Liina Raidla              Põlva      00:46:27 +05:38
 4. 23922 Raili Klee                Põlva      00:48:20 +07:31
 5. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:48:30 +07:41
 6. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:49:06 +08:17
 7. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:49:37 +08:48
 8. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:51:33 +10:44
 9. 25967 Eve Hütt                  Laheda SK  00:52:04 +11:15
10. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  00:52:12 +11:23
11. 27804 Aimar Jaakson                        00:52:56 +12:07
12. 29389 Aleksis Zalitis                      00:56:04 +15:15
13. 28660 Merli Ermel               Kobras     01:02:39 +21:50
14. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:05:06 +24:17
15. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:05:12 +24:23
16. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:15:21 +34:32
17. 28751 Leeni Seppel              Ihamaru    01:18:19 +37:30
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      00:48:43 
 2. 28252 Taavi Torga                          00:53:04 +04:21
 3. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 00:59:04 +10:21
 4.  5042 Henn Antson               EKJ SK     01:02:14 +13:31
 5. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:15:01 +26:18
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:30:29 +41:46
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:46:13 
 2. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:46:48 +00:35
 3. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:47:03 +00:50
 4.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:47:27 +01:14
 5.   359 Erika Joonas              Võru       00:49:53 +03:40
 6. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:59:29 +13:16
 7.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      01:04:58 +18:45
 8. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:06:48 +20:35
 9. 25764 Birgit Pokk               Põlva      01:07:08 +20:55
10. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     01:07:30 +21:17
11.  1104 Uve Nummert               Kape       01:14:12 +27:59
12.   957 Pille Illak               Otepää     01:27:21 +41:08