Põlva 8.Teisipäevak - 28.05.2019 - Veskimõisa

28.05.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Martin Simpson
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N16] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24913 Liisa Prei                Põlva linn 00:27:04 
 2. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:27:38 +00:34
 3. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:37:21 +10:17
 4. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:37:34 +10:30
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:24:36 
 2. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:32:33 +07:57
 3. 26984 Mattias Kähr              LA Mesimum 00:36:27 +11:51
 4. 24341 Paul Olle Ojasoo          Luunja     00:39:42 +15:06
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva Spor 00:11:07 
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:14:29 +03:22
 3. 18040 Gregor Daniel Kiudorv     Põlva Spor 00:19:35 +08:28
 4. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:23:57 +12:50
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:37:45 
 2. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:37:55 +00:10
 3. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:50:18 +12:33
 4. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:55:04 +17:19
 5.     0 Art Joandi                Elva       00:59:18 +21:33
 6. 19487 Romet Paatsi              Kobras     01:01:15 +23:30
 7. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 01:06:38 +28:53
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:00:13 
 2. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     01:06:20 +06:07
 3. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 01:26:34 +26:21
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:58:34 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:59:28 +00:54
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:11:36 +13:02
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13781 Mihkel Mahla              Peko       01:12:05 
 2. 15278 Olev Piirisild            Võru Suusa 01:37:35 +25:30
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:07:26 
 2.  2790 Mihkel Järveoja           Kobras     01:07:49 +00:23
 3.  3140 Sven Oras                 Ilves      01:14:12 +06:46
 4.  1456 Vallo Männiste            Kobras     01:18:39 +11:13
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:25:58 +18:32
 6.  4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves      01:32:12 +24:46
 7. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     01:33:18 +25:52
 8.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     01:33:45 +26:19
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov                       00:52:19 
 2.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:57:05 +04:46
 3.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:17:30 +25:11
 4. 13685 Raido Kont                TÜ         01:19:28 +27:09
 5.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:43:09 +50:50
 6. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 01:45:20 +53:01
 7.     0 Reedik Sõber              Saaremaa   01:48:26 +56:07
 8. 27804 Aimar Jaakson             Tartu      02:45:07 +112:48
 9. 30263 Taavi Tiganik                        02:45:25 +113:06
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21845 Siim Klais                Võru       01:08:04 
 2.  7521 Alar Kume                 Võru       01:11:59 +03:55
 3.  2524 Arti Albert               Kobras     01:20:10 +12:06
 4. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:22:13 +14:09
 5.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:24:31 +16:27
 6.  4276 Jürjo Lokk                OK Heering 01:25:36 +17:32
 7.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:30:48 +22:44
 8.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:37:25 +29:21
 9. 10240 Tarmo Napa                Tartu      01:43:56 +35:52
10.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:51:00 +42:56
11. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:56:38 +48:34
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:24:03 
 2. 20614 Maido Mäoma               Kape       01:30:51 +06:48
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5730 Allar Padari              HOK        01:21:42 
 2.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:24:01 +02:19
 3.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:30:26 +08:44
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:36:40 +14:58
 5. 28297 Erkki Lepik                          01:38:22 +16:40
 6. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:40:38 +18:56
 7. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:41:56 +20:14
 8.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      02:26:08 +64:26
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:14:38 
 2. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:18:11 +03:33
 3.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:29:06 +14:28
 4.  1938 Raul Kangur               Peko       01:29:28 +14:50
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:32:39 +18:01
 6. 18049 Madis Haug                Võru       01:54:44 +40:06
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       02:07:09 +52:31
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:53:42 
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:54:32 +00:50
 3.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:55:52 +02:10
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:07:29 
 2. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:39:28 +31:59
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     02:50:38 +103:09
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       01:01:13 
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       01:15:15 +14:02
 3.  1172 Jüri Merirand             Otepää     01:15:32 +14:19
 4.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:33:06 +31:53
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:06:20 
 2.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:14:52 +08:32
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:32:21 +26:01
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     01:09:42 
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       01:12:49 +03:07
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:16:48 +07:06
 4.   708 Rein Prank                Kape       01:26:01 +16:19
 5.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:30:46 +21:04
 6.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:39:24 +29:42
 7.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:39:34 +29:52
 8.  3071 Nikolai Kuha              Kape       02:21:41 +71:59
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:58:26 
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:19:57 
 2. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:24:40 +04:43
 3. 30179 Keron Peiker              Savrena LA 00:34:35 +14:38
 4. 29269 Karoliine Oja             Mesimumm L 00:34:48 +14:51
 5. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:34:54 +14:57
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:20:28 
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:46:05 
 2. 13105 Ebe Hallik                Tartu      01:27:22 +41:17
 3. 14844 Triin Neeno               Kobras     01:28:36 +42:31
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:55:58 
 2. 25168 Geteli Hanni              Kobras     01:15:53 +19:55
 3. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:16:29 +20:31
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3896 Agnes Vask                Ilves      01:00:03 
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       01:05:17 +05:14
 3.  5690 Kati Iher                 Võru       01:15:47 +15:44
 4. 31228 Kertu Tombak                         01:45:19 +45:16
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:02:27 
 2.  3717 Laura Joonas              Võru       01:04:10 +01:43
 3.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:05:57 +03:30
 4. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:15:44 +13:17
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:59:55 
 2.  2470 Jana Kink                 Kape       01:04:28 +04:33
 3. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:36:33 +36:38
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:58:20 
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:12:13 +13:53
 3. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:14:27 +16:07
 4.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:18:20 +20:00
 5. 15073 Janika Matto              Viluste    01:42:27 +44:07
 6. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:42:33 +44:13
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   485 Triin Jaaniste            Ilves      00:59:03 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       01:05:11 +06:08
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       01:16:01 +16:58
 4.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:18:07 +19:04
 5.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:23:49 +24:46
 6. 10194 Kadri Parts               Võru       01:35:12 +36:09
 7. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:50:42 +51:39
 8.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        02:05:34 +66:31
 9. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      02:14:56 +75:53
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      01:24:19 
 2.   957 Pille Illak               Otepää     01:26:18 +01:59
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24004 Tiina Rillo               -          01:33:00 
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:38:11 +05:11
 3. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 02:28:26 +55:26
 4. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 02:28:30 +55:30
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:10:42 
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      01:15:58 +05:16
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:53:37 +42:55
 4. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:53:42 +43:00
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:21:05 
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:52:34 +31:29
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:20:27 
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:34:15 +13:48
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2208 Jaanus Teppan             Ilves      00:20:00 
 2. 12150 Hele Jakobson             Kobras     00:27:17 +07:17
 3.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:34:50 +14:50
 4.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:37:34 +17:34
 5. 29263 Mia Niinemägi             Kõlaste KT 00:38:23 +18:23
 6. 31776 Risto Toming              Kõllaste N 00:38:54 +18:54
 7. 31503 Raimond Raulis Kirves     Kõllaste N 00:38:59 +18:59
 8. 31504 Kärt Nukk                 Kõllaste K 00:39:13 +19:13
 9. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:39:38 +19:38
10. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:42:04 +22:04
11. 31773 Karl-Matjas Mänd          NK         00:45:23 +25:23
12.  3011 Helle Jaaniste            Ilves      00:46:10 +26:10
13.     0 Janek Almer                          00:47:29 +27:29
14. 31506 Oskar Rammul                         00:47:43 +27:43
15. 31524 Albert Vidder             Vastse-Kuu 00:52:30 +32:30
16. 27349 Annika Aruots                        00:52:37 +32:37
17. 31530 Meelis Rannala            Põlva      00:57:18 +37:18
18. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:58:17 +38:17
19. 31507 Märt Nukk                            00:58:28 +38:28
20. 25969 Rasmus Kährik             Kõlleste v 00:58:28 +38:28
21.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:00:11 +40:11
22. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  01:00:15 +40:15
23.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:03:44 +43:44
24. 16982 Toomas Mattus             Kobras     01:06:03 +46:03
25. 25931 Marika Rehemets           NKK        01:06:58 +46:58
26.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:10:50 +50:50
27.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:11:15 +51:15
28. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:16:22 +56:22
29.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:16:26 +56:26
30. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:13 +60:13
31.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:26:02 +66:02
32.  8520 Aaro Kristjuhan           HTG        01:26:32 +66:32
33. 31764 Maris Neeno               Põlva      01:30:24 +70:24
34. 30190 Janar Pähn                VAK Staier 01:32:30 +72:30
35.  1436 Erkki Käo                 Kambja     01:37:48 +77:48
36. 23999 Elvira Hanzatjan                     01:39:21 +79:21
37. 25924 Maris Veski               Põlva      01:39:37 +79:37
38.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:40:47 +80:47
39. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:49:19 +89:19
40.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:55:51 +95:51
41. 10575 Made Vares                Suusahullu 02:04:19 +104:19
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:44:36 
 2. 28299 Rene Prillop              Tartu      01:03:03 +18:27
 3.  5689 Mirjam Iher                          01:10:21 +25:45
 4. 30148 Berit Pähn                ViLe koert 01:10:26 +25:50
 5. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:14:02 +29:26
 6. 28240 Christiine Lepp           Kobras     01:25:50 +41:14
 7. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   01:27:05 +42:29
 8. 23922 Raili Klee                Põlva      01:27:10 +42:34
 9. 31753 Maano Vaino               Põlva      01:27:30 +42:54
10. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 01:27:43 +43:07
11. 16070 Kadri Puna                           01:33:07 +48:31
12. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   01:57:45 +73:09
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7680 Janek Riives              TÜ         01:05:54 
 2. 27124 Martti Vister                        01:11:27 +05:33
 3. 28252 Taavi Torga                          01:14:09 +08:15
 4.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:27:21 +21:27
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:37:22 +31:28
 6. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:50:50 +44:56
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:46:13 
 2.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:56:25 +10:12
 3.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      01:03:05 +16:52
 4.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:04:52 +18:39
 5.  1165 Rainer Rammul             Võru       01:04:59 +18:46
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       01:05:32 +19:19
 7. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     01:07:11 +20:58
 8.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 01:07:53 +21:40
 9. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     01:08:32 +22:19
10. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:16:12 +29:59
11. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:20:48 +34:35
12. 24331 Rainet Liivago            Põlva      01:21:06 +34:53
13.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:21:59 +35:46
14.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     01:22:43 +36:30