Põlva 9.Teisipäevak - 04.06.2019 - Karaski

04.06.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Mihkel Järveoja
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M16] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:40:11 
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:33:04 
 2. 26984 Mattias Kähr              Põlva Kool 00:36:33 +03:29
 3. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:40:31 +07:27
 4.     0 Kevin Pallon              Põlva      00:43:15 +10:11
 5. 30179 Keron Peiker              Savrena LA 00:46:05 +13:01
 6. 24341 Paul Olle Ojasoo          Luunja     00:46:09 +13:05
 7.     0 Krystof Tamme Niinemägi   Karilatsi  00:48:16 +15:12
 8. 30175 Albert Valvas             Maarjamõis 00:50:47 +17:43
 9. 32054 Aleksander Lember                    01:07:01 +33:57
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva Spor 00:17:42 
 2. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:19:52 +02:10
 3. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:20:34 +02:52
 4. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:34:13 +16:31
 5. 31630 Gregor Uibo               Põlva Kool 00:54:33 +36:51
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:33:36 
 2. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:39:53 +06:17
 3. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:40:54 +07:18
 4. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:40:54 +07:18
 5. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:42:29 +08:53
 6. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:48:09 +14:33
 7.  1312 Roland Johanson           Kobras     01:01:39 +28:03
 8. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:08:27 +34:51
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:50:56 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:54:28 +03:32
 3. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:06:32 +15:36
 4. 18653 Andri Kepler              Kobras     01:17:08 +26:12
 5. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:31:18 +40:22
 6. 22591 Uku Viispert              MHG        01:35:11 +44:15
 7. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:52:46 +61:50
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     01:01:13 
 2.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:07:00 +05:47
 3.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:14:47 +13:34
 4.  5752 Kaupo Voormansik          LSF PT     01:20:26 +19:13
 5. 30169 Raul Adari                           01:29:25 +28:12
 6. 10140 Villu Serv                Kobras     01:30:10 +28:57
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov                       00:55:35 
 2.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:13:14 +17:39
 3.  6987 Sander Lembra             Võru       01:19:08 +23:33
 4. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:45 +25:10
 5. 27804 Aimar Jaakson             Tartu      01:21:05 +25:30
 6.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:26:59 +31:24
 7. 31229 Fred Koppel               Tartu      01:29:34 +33:59
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16666 Lauri Pähn                Võru       01:02:32 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       01:06:40 +04:08
 3. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:09:31 +06:59
 4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:12:15 +09:43
 5.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:12:50 +10:18
 6.  2524 Arti Albert               Kobras     01:13:30 +10:58
 7. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:16:49 +14:17
 8.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:18:58 +16:26
 9. 21845 Siim Klais                Võru       01:21:00 +18:28
10.  6403 Ain Fjodorov              Peko       01:21:51 +19:19
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:23:15 +20:43
12. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:23:36 +21:04
13.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:36:05 +33:33
14.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 01:42:02 +39:30
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:51:58 
 2.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:17:55 +25:57
 3. 20614 Maido Mäoma               Kape       01:24:32 +32:34
 4. 12680 Mihkel Oviir              Sookolli K 01:27:23 +35:25
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:00:36 
 2. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:07:45 +07:09
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:10:06 +09:30
 4. 28297 Erkki Lepik                          01:21:30 +20:54
 5.  7680 Janek Riives              TÜ         01:24:45 +24:09
 6. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:26:18 +25:42
 7. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:33:53 +33:17
 8.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:35:31 +34:55
 9.  9899 Heiko Sõro                EMT        01:40:07 +39:31
10. 23659 Ando Viispert             Ants Piibu 01:52:59 +52:23
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4962 Antti Roose               Kobras     00:59:05 
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:03:19 +04:14
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:03:59 +04:54
 4. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:05:35 +06:30
 5.  1938 Raul Kangur               Peko       01:12:56 +13:51
 6. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:16:36 +17:31
 7.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:21:43 +22:38
 8. 18049 Madis Haug                Võru       01:55:16 +56:11
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:53:22 
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:56:14 +02:52
 3.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:59:12 +05:50
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       01:00:27 +07:05
 5.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   01:18:43 +25:21
 6. 15834 Romas Vals                Tartu      02:08:35 +75:13
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:09:19 
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:11:11 +01:52
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:32:37 +23:18
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     01:01:09 
 2.  1311 Heini Tammik              Kape       01:07:09 +06:00
 3.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:07:31 +06:22
 4. 21266 Rein Lani                 Võru       01:12:59 +11:50
 5.  2984 Anti Parik                Otepää     01:13:40 +12:31
 6. 14255 Sulev Kõiv                Uuela talu 01:14:09 +13:00
 7.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:23:00 +21:51
 8.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:23:06 +21:57
 9.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:54:11 +53:02
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:41:07 
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:52:21 +11:14
 3.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:58:05 +16:58
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:58:20 +17:13
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:52:41 
 2. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:55:41 +03:00
 3.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:57:09 +04:28
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:57:44 +05:03
 5.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:03:52 +11:11
 6.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:32:43 +40:02
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:00:38 
 2.   284 Ants Tamm                 TON        01:06:18 +05:40
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:08:32 +07:54
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:26:07 
 2. 27284 Matilda Nuuma                        00:31:17 +05:10
 3. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:32:19 +06:12
 4. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:35:44 +09:37
 5. 29269 Karoliine Oja             Põlva      00:40:30 +14:23
 6. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:40:47 +14:40
 7. 29262 Anni Niinemägi            Karilatsi  00:48:16 +22:09
 8. 23500 Emilie Valvas             Maarjamõis 00:50:46 +24:39
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:24:46 
 2. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:25:19 +00:33
 3. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:40:54 +16:08
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:35:16 
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:40:39 +05:23
 3. 13105 Ebe Hallik                Tartu      01:17:28 +42:12
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     01:07:51 
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:39:19 
 2. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:44:45 +05:26
 3. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   00:54:25 +15:06
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:49:16 
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5690 Kati Iher                 Võru       01:19:32 
 2.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      01:29:38 +10:06
 3. 31228 Kertu Tombak              Tartu      01:29:47 +10:15
 4. 15813 Leiki Lahtvee             Selver     02:21:31 +61:59
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:54:54 
 2. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:08:58 +14:04
 3.  1624 Mall Alev                 Võru       01:13:31 +18:37
 4. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:49:50 +54:56
 5. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:55:33 +60:39
 6. 25975 Katrin Vernik             Tartu      02:03:34 +68:40
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:03:45 
 2. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:11:12 +07:27
 3. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:18:14 +14:29
 4. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:22:35 +18:50
 5. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:37:38 +33:53
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:59:24 
 2.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:06:02 +06:38
 3.   213 Saima Värton              Kobras     01:08:43 +09:19
 4. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:19:24 +20:00
 5. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:25:01 +25:37
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       01:00:26 
 2.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:07:35 +07:09
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       01:11:06 +10:40
 4.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:14:02 +13:36
 5. 16421 Epp Voitka                Võru       01:36:14 +35:48
 6.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:39:51 +39:25
 7.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:40:24 +39:58
 8. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:42:49 +42:23
 9. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:52:51 +52:25
10. 15812 Raine Lahtvee             EGL        02:21:28 +81:02
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:58:00 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 02:10:11 
 2. 31638 Liivi Maran               Põlva      02:10:12 +00:01
 3. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 02:10:19 +00:08
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:50:20 
 2.   925 Liivi Parik               Otepää     00:56:40 +06:20
 3.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:57:49 +07:29
 4.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:27:05 +36:45
 5. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:27:11 +36:51
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:24:42 
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:19:17 
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:32:32 +13:15
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16603 Kaire Hakk                Põlva      00:25:02 
 2. 22882 Eliisabet Leiger          Kape       00:29:33 +04:31
 3. 22881 Katariina Leiger          Kape       00:29:38 +04:36
 4. 31765 Elise Kork                Põlva Kool 00:31:35 +06:33
 5. 31764 Maris Neeno               TÜ         00:31:53 +06:51
 6. 31503 Raimond Raulis Kirves     NK         00:32:03 +07:01
 7. 31506 Oskar Rammul              NK         00:32:51 +07:49
 8. 31773 Karl-Matjas Mänd          NK         00:33:16 +08:14
 9. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:35:55 +10:53
10. 23393 Siim Roht                 Kobras     00:37:48 +12:46
11.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:40:40 +15:38
12.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:40:51 +15:49
13. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:43:23 +18:21
14. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:44:39 +19:37
15. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:46:09 +21:07
16.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:46:21 +21:19
17. 25701 Kasper Vaher              Tartu      00:46:30 +21:28
18. 29263 Mia Niinemägi             Karilatsi  00:48:16 +23:14
19. 20487 Anu Kepler                Johannese  00:48:45 +23:43
20. 21733 Ronald Jürgenson                     00:50:37 +25:35
21. 27124 Martti Vister                        00:52:40 +27:38
22. 17786 Audun Palo                Võru       00:52:42 +27:40
23.   859 Merike Vanjuk             Kape       00:53:46 +28:44
24. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 00:54:07 +29:05
25. 28209 Mikk Oras                 Põlva      00:54:33 +29:31
26. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 00:56:57 +31:55
27. 16611 Silvia Saarniit           Põlva linn 00:57:24 +32:22
28. 31763 Janek Alvere              NK         00:57:39 +32:37
29. 31507 Märt Nukk                 NK         00:57:43 +32:41
30. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     01:03:37 +38:35
31.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:05:22 +40:20
32.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:05:24 +40:22
33. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  01:05:24 +40:22
34. 27349 Annika Aruots                        01:06:17 +41:15
35. 13781 Mihkel Mahla              Peko       01:07:08 +42:06
36. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 01:07:46 +42:44
37. 25969 Rasmus Kährik             Kõlleste v 01:09:19 +44:17
38. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:09:26 +44:24
39.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:09:47 +44:45
40. 30668 Mihkel Alavere            Tartu      01:11:48 +46:46
41.  7987 Marko Avikson             Kobras     01:13:16 +48:14
42.  1490 Martin Simpson            Kobras     01:13:58 +48:56
43.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:15:35 +50:33
44.  4421 Martin Marga              Kobras     01:15:39 +50:37
45. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:16:07 +51:05
46. 23999 Elvira Hanzatjan                     01:26:42 +61:40
47. 28582 Tarmo Tasuja                         01:34:35 +69:33
48.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:34:48 +69:46
49. 32361 Sergo Salei                          02:40:50 +135:48
50. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 02:40:57 +135:55
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:42:15 
 2. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:52:46 +10:31
 3. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:55:11 +12:56
 4. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:56:25 +14:10
 5. 28755 Janko Pallon              Põlva      01:01:29 +19:14
 6. 31753 Maano Vaino               Põlva      01:02:56 +20:41
 7. 31766 Rainer Lepp                          01:03:00 +20:45
 8. 28240 Christiine Lepp           Kobras     01:03:00 +20:45
 9. 23922 Raili Klee                Põlva      01:03:05 +20:50
10. 31530 Meelis Rannala            Põlva      01:06:48 +24:33
11. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 01:07:14 +24:59
12. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:07:33 +25:18
13. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   01:13:21 +31:06
14.  3669 Karin Kustavus            Lehola     01:13:56 +31:41
15. 30560 Herki Peiker              Põlva      01:20:22 +38:07
16. 25931 Marika Rehemets           NKK        01:24:29 +42:14
17. 25904 Triinu Vares              Põlva      01:45:59 +63:44
18. 31762 Mati Traat                Kõlleste S 01:45:59 +63:44
19. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:46:42 +64:27
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4222 Taavi Kuha                Kape       00:58:35 
 2. 28252 Taavi Torga                          01:09:18 +10:43
 3. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:17:56 +19:21
 4.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:36:33 +37:58
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:34:23 
 2. 15368 Nansen Palo               Võru       00:39:29 +05:06
 3.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:41:27 +07:04
 4.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:41:56 +07:33
 5.   779 Karli Lambot              ACE Logist 00:42:22 +07:59
 6.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:44:18 +09:55
 7. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:45:12 +10:49
 8.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:46:05 +11:42
 9.  1104 Uve Nummert               Kape       00:55:22 +20:59
10. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:55:25 +21:02
11. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:59:58 +25:35
12. 21436 Birgit Poolamets          TÜ         01:02:13 +27:50
13. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 01:02:33 +28:10
14. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:02:44 +28:21
15. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:03:46 +29:23
16. 32446 Tanel Tark                           01:06:02 +31:39
17.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:07:57 +33:34
18. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:08:05 +33:42
19. 24338 Kadi Roosma               Tartu      01:24:40 +50:17
20. 13578 Sandra Schumann           Tallinna R 01:37:50 +63:27