Põlva 10.Teisipäevak - 11.06.2019 - Hino

11.06.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Aleksander ja Andri Kepler
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:33:13 
 2. 24913 Liisa Prei                Põlva linn 00:35:47 +02:34
 3. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:36:25 +03:12
 4.     0 Herman Vällik             Tartu      00:37:17 +04:04
 5. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:40:57 +07:44
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Kevin Pallon              Himmaste   00:26:01 
 2. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:27:53 +01:52
 3. 24341 Paul Olle Ojasoo          Luunja     00:30:15 +04:14
 4. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:32:15 +06:14
 5. 24119 Sander Külvik                        00:33:15 +07:14
 6. 26984 Mattias Kähr              Põlva Kool 00:34:14 +08:13
 7. 30179 Keron Peiker              Saverna LA 00:40:20 +14:19
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva Spor 00:11:51 
 2. 31754 Jan Martin Kind           Põlva      00:22:09 +10:18
 3. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:25:10 +13:19
 4. 31630 Gregor Uibo               Põlva Kool 00:40:28 +28:37
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:24:05 
 2. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:25:33 +01:28
 3. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:33:30 +09:25
 4.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:34:14 +10:09
 5. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:35:06 +11:01
 6. 18554 Paul Aares Fjodorov                  00:36:30 +12:25
 7. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:54:29 +30:24
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:39:44 
 2. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku   00:49:27 +09:43
 3. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:50:24 +10:40
 4. 23393 Siim Roht                 Kobras     00:56:02 +16:18
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:35:21 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:36:30 +01:09
 3. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:36:43 +01:22
 4. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:51:45 +16:24
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:55:08 +19:47
 6. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:55:10 +19:49
 7. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 01:06:09 +30:48
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     00:45:39 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3718 Jüri Joonas               Võru       00:43:34 
 2.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     00:46:19 +02:45
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:49:09 +05:35
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:54:35 +11:01
 5. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:58:09 +14:35
 6. 30169 Raul Adari                           00:59:47 +16:13
 7. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 01:03:15 +19:41
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:40:16 
 2. 11785 Kristo Sirk               Kobras     00:40:37 +00:21
 3. 27804 Aimar Jaakson             Tartu      00:47:58 +07:42
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:51:56 +11:40
 5. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 00:54:12 +13:56
 6. 10741 Iljar Kabral                         00:55:27 +15:11
 7.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:59:04 +18:48
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:09:18 +29:02
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:55:13 
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:56:30 +01:17
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:03:02 +07:49
 4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:09:00 +13:47
 5. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:09:58 +14:45
 6.  7521 Alar Kume                 Võru       01:09:58 +14:45
 7.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:12:44 +17:31
 8.  2524 Arti Albert               Kobras     01:14:26 +19:13
 9. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:19:09 +23:56
10.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 01:24:45 +29:32
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:40:27 
 2. 17350 Aares Fjodorov                       00:44:24 +03:57
 3.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:57:12 +16:45
 4. 20614 Maido Mäoma               Kape       01:05:02 +24:35
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:50:01 
 2. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  00:53:14 +03:13
 3.  5730 Allar Padari              HOK        00:53:52 +03:51
 4. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:56:31 +06:30
 5. 28297 Erkki Lepik                          00:57:29 +07:28
 6.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:59:39 +09:38
 7.  2661 Indrek Mahla              Peko       01:00:26 +10:25
 8.  9899 Heiko Sõro                EMT        01:01:58 +11:57
 9.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:02:24 +12:23
10.  7680 Janek Riives              TÜ         01:08:38 +18:37
11. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:14:19 +24:18
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               Peko       00:47:00 
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:47:32 +00:32
 3. 19681 Mart Koppel               Tartu      00:48:01 +01:01
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:48:15 +01:15
 5.  9382 Tõnu Hendrikson           Võru       00:49:12 +02:12
 6.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:49:59 +02:59
 7.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:55:10 +08:10
 8. 18049 Madis Haug                Võru       00:58:37 +11:37
 9.  2220 Indrek Kuusk              Võru       00:58:44 +11:44
10. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:04:06 +17:06
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2005 Pear Post                 Kobras     00:41:26 
 2.  3449 Eero Joonas               Võru       00:41:49 +00:23
 3.  2854 Andrus Sipsaka            Harju OK   00:45:20 +03:54
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   00:40:47 
 2.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     00:48:13 +07:26
 3. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:49:10 +08:23
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:51:17 +10:30
 5.   211 Paavo Kaimre                         00:53:20 +12:33
 6. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 00:58:30 +17:43
 7.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:01:45 +20:58
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1311 Heini Tammik              Kape       00:44:39 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:47:16 +02:37
 3.  2984 Anti Parik                Otepää     00:48:37 +03:58
 4. 21266 Rein Lani                 Võru       00:49:32 +04:53
 5.   708 Rein Prank                Kape       01:17:01 +32:22
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:36:25 
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:41:35 +05:10
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:43:23 +06:58
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:42:27 
 2. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:42:34 +00:07
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:47:17 +04:50
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:54:26 +11:59
 5.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:55:01 +12:34
 6.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:56:37 +14:10
 7.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:57:30 +15:03
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:43:33 
 2.   284 Ants Tamm                 TON        00:50:06 +06:33
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:56:14 +12:41
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21065 Hanna Avikson                        00:26:48 
 2. 27284 Matilda Nuuma                        00:29:32 +02:44
 3. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:33:20 +06:32
 4. 29269 Karoliine Oja             Mesimumm L 00:33:24 +06:36
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:20:24 
 2. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:22:26 +02:02
 3. 25442 Rebeca Hiiesalu           Põlva Spor 00:23:46 +03:22
 4. 18295 Liisa Avikson             Põlva      00:27:16 +06:52
 5. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:28:10 +07:46
 6. 20532 Emma Liisa Kepler         Johannese  00:30:47 +10:23
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:28:38 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:40:06 +11:28
 3. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:44:12 +15:34
 4.     0 Saara Olt                 Tartu      00:44:17 +15:39
 5. 21351 Lilian Poopuu             Tartu      00:44:24 +15:46
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:36:06 
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:38:21 +02:15
 3. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:46:37 +10:31
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:43:57 
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:36:47 
 2. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:38:01 +01:14
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:39:46 +02:59
 4. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     00:40:15 +03:28
 5. 17668 Anete Saar                Kobras     00:42:28 +05:41
 6. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:45:15 +08:28
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:40:20 
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:42:50 +02:30
 3. 31228 Kertu Tombak                         00:54:19 +13:59
 4.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      00:55:49 +15:29
 5.  5690 Kati Iher                 Võru       00:57:37 +17:17
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17990 Liisa Puusepp             Võru       00:49:58 
 2. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 00:59:25 +09:27
 3.   485 Triin Jaaniste            Ilves      01:01:07 +11:09
 4.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:04:42 +14:44
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:45:01 
 2. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:45:46 +00:45
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:50:17 +05:16
 4. 25577 Eveli Misnik              Võru       00:50:38 +05:37
 5. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 00:54:08 +09:07
 6.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:55:25 +10:24
 7. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:13:43 +28:42
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:42:01 
 2.  4436 Külli Leiger              Kape       00:43:05 +01:04
 3.   213 Saima Värton              Kobras     00:45:04 +03:03
 4.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:45:14 +03:13
 5. 24338 Kadi Roosma               Tartu      00:56:19 +14:18
 6.  4710 Eneli Ivask                          00:57:42 +15:41
 7.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:07:21 +25:20
 8. 15073 Janika Matto              Viluste    01:09:17 +27:16
 9. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:46:02 +64:01
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16421 Epp Voitka                Võru       00:43:38 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:46:10 +02:32
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       00:46:12 +02:34
 4.  4499 Kaie Konsap               Võru       00:49:16 +05:38
 5.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:49:35 +05:57
 6.   140 Tiina Oras                Ilves      00:55:11 +11:33
 7.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:57:15 +13:37
 8.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:02:13 +18:35
 9.  1084 Kersti Kristjuhan         HOK        01:13:20 +29:42
10. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:30:20 +46:42
11. 15812 Raine Lahtvee             EGL        01:33:28 +49:50
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:13:10 
 2. 18505 Juta Valli                Võru       01:16:36 +03:26
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:51:09 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:57:18 
 2. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:09:47 +12:29
 3. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:09:49 +12:31
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:41:04 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:47:53 +06:49
 3.  4910 Leili Prans               Ilves      00:56:37 +15:33
 4.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:05:06 +24:02
 5. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:05:22 +24:18
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:26:56 
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      00:56:17 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:30:15 
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:33:20 +03:05
 3. 27349 Annika Aruots                        00:34:55 +04:40
 4. 31174 Milvi Tälli                          00:36:56 +06:41
 5.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:38:40 +08:25
 6.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:41:03 +10:48
 7. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:47:57 +17:42
 8.    83 Koit Paasma               Lehola     00:49:20 +19:05
 9. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  00:50:15 +20:00
10.  4407 Kristi Johanson           Põlva      00:50:33 +20:18
11.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   01:01:13 +30:58
12. 31774 Andrias Kund              Tilsi      01:05:09 +34:54
13.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:10:27 +40:12
14. 31759 Andre Kahar               Põlva      01:14:43 +44:28
15. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 01:16:54 +46:39
16.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:29:00 +58:45
17. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:29:16 +59:01
18.     0 Taimo Peelo               Tartu      01:33:37 +63:22
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:25:48 
 2. 31530 Meelis Rannala            Põlva      00:26:54 +01:06
 3. 28755 Janko Pallon              Põlva      00:28:13 +02:25
 4. 30560 Herki Peiker              Põlva      00:32:27 +06:39
 5. 24252 Maarika Vällik            Tabivere P 00:37:13 +11:25
 6. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:38:52 +13:04
 7. 23922 Raili Klee                Põlva      00:41:27 +15:39
 8. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:41:35 +15:47
 9. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:41:45 +15:57
10. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  00:41:50 +16:02
11. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:44:05 +18:17
12.   925 Liivi Parik               Otepää     00:47:56 +22:08
13. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:49:22 +23:34
14.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:50:49 +25:01
15. 20964 Merje Pau                 Põlva      00:59:08 +33:20
16. 31756 Kersti Roht               Kanepi Güm 00:59:08 +33:20
17.  3011 Helle Jaaniste            Ilves      01:09:22 +43:34
18. 31780 Kätlin Orav               Põlva      01:24:49 +59:01
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28252 Taavi Torga                          00:51:16 
 2.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:00:36 +09:20
 3. 31760 Mihkel Aavik              Tartu      01:00:57 +09:41
 4.  5492 Ivar Aleksanderson        TÜ         01:12:42 +21:26
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:31:26 +40:10
 6. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 01:42:49 +51:33
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:32:43 
 2. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:34:39 +01:56
 3.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:35:19 +02:36
 4.  1606 Arto Rammul                          00:36:59 +04:16
 5.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:43:01 +10:18
 6.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:43:55 +11:12
 7. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:44:25 +11:42
 8.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:46:28 +13:45
 9. 25959 Marios Tammes             Johannese  00:51:48 +19:05
10. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:52:10 +19:27
11. 15805 Kuldar Leis               Põlva      00:52:19 +19:36
12.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 00:52:22 +19:39
13.  1104 Uve Nummert               Kape       00:56:02 +23:19
14.  4239 Katri Enno                Võru       00:57:26 +24:43
15.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:59:28 +26:45
16. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:59:43 +27:00
17. 30258 Liina Silm                Tartu      01:00:08 +27:25
18.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:04:53 +32:10