Põlva 14.Teisipäevak - 09.07.2019 - Kooraste

09.07.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Taivo Timmusk
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:31:36 
 2. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:35:26 +03:50
 3. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:51:25 +19:49
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Karl Trumsi               Põlva      00:18:35 
 2. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:22:31 +03:56
 3. 32719 Kevin Pallon              Himmaste   00:32:40 +14:05
 4. 26984 Mattias Kähr              Põlva Kool 00:32:45 +14:10
 5. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:35:56 +17:21
 6. 12087 Priit Tiganik             TTÜ        00:47:47 +29:12
 7. 26812 Teodor Tiganik            Tartu      00:47:47 +29:12
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva Spor 00:11:34 
 2. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:14:55 +03:21
 3. 27283 Ott Nuuma                            00:18:04 +06:30
 4. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:19:56 +08:22
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:29:11 
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:32:56 +03:45
 3. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:35:24 +06:13
 4. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:37:36 +08:25
 5. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:38:54 +09:43
 6. 20869 Richard Toomas Tammaru    Tartu      00:42:07 +12:56
 7. 18554 Paul Aares Fjodorov                  00:45:21 +16:10
 8. 25743 Kaur Joala                Kanepi val 00:48:03 +18:52
 9. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:50:33 +21:22
10. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:54:33 +25:22
11. 32715 Kerret Lainoja                       01:22:22 +53:11
12. 32714 Kendro Lainoja                       01:22:34 +53:23
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20227 Jakob Koppel              Katoliku   00:29:31 
 2. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:31:13 +01:42
 3. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:40:43 +11:12
 4. 25169 Kaspar Joala              Põlvamaa   00:41:48 +12:17
 5. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:47:57 +18:26
 6. 14168 Ants Liivamägi            Tartu      00:48:41 +19:10
 7. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku   00:57:02 +27:31
 8. 23393 Siim Roht                 Kobras     01:03:24 +33:53
 9. 24151 Hugo Rüütli               Haanja PK  01:09:43 +40:12
10. 25174 Joonas Leis               Põlva kool 01:23:35 +54:04
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:31:24 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     00:38:59 +07:35
 3. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:41:17 +09:53
 4. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:42:29 +11:05
 5. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:42:51 +11:27
 6. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:43:36 +12:12
 7. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:48:09 +16:45
 8. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:52:46 +21:22
 9. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     00:54:58 +23:34
10. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:00:31 +29:07
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:01:23 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:44:12 
 2.   871 Olle Kärner               Rakv       00:49:06 +04:54
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:57:35 +13:23
 4.  3140 Sven Oras                 Ilves      00:57:39 +13:27
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:59:30 +15:18
 6. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:59:33 +15:21
 7. 13517 Raido Viks                Võru       00:59:36 +15:24
 8.  4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves      01:05:20 +21:08
 9. 10550 Riho Klement              Kape       01:10:50 +26:38
10.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:13:37 +29:25
11. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:16:02 +31:50
12. 30169 Raul Adari                           01:33:45 +49:33
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   779 Karli Lambot              ACE Logist 00:45:42 
 2.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:49:46 +04:04
 3. 30263 Taavi Tiganik                        00:51:59 +06:17
 4.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:52:26 +06:44
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:53:00 +07:18
 6. 27804 Aimar Jaakson             Tartu      00:54:39 +08:57
 7. 10741 Iljar Kabral                         01:00:13 +14:31
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:51:27 
 2. 16666 Lauri Pähn                Võru       00:56:51 +05:24
 3. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:01:03 +09:36
 4.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:05:50 +14:23
 5.  8646 Sander Mirme              Võru       01:05:55 +14:28
 6.  7521 Alar Kume                 Võru       01:06:03 +14:36
 7.  7517 Sander Linnus             Peko       01:09:12 +17:45
 8. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        01:10:34 +19:07
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:10:39 +19:12
10.  5096 Madis Osjamets                       01:14:45 +23:18
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:15:57 +24:30
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:16:39 +25:12
13.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:21:58 +30:31
14.     0 Mikelis Zideluns          Läti       01:42:02 +50:35
15.  5061 Kalev Liiv                           01:48:33 +57:06
16. 28243 Ivar Sova                            01:59:51 +68:24
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov                       00:55:25 
 2. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:56:09 +00:44
 3. 20614 Maido Mäoma               Kape       00:57:32 +02:07
 4.  8342 Hannes Luidalepp          OK Vagun   00:59:06 +03:41
 5. 19617 Janno Mäeotsa                        01:29:19 +33:54
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:53:16 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:53:37 +00:21
 3. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:01:44 +08:28
 4.  5730 Allar Padari              HOK        01:03:33 +10:17
 5.  7680 Janek Riives              TÜ         01:08:11 +14:55
 6.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:08:37 +15:21
 7. 28297 Erkki Lepik               Kanepi val 01:17:03 +23:47
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Tartu      00:53:23 
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:56:53 +03:30
 3.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:11:07 +17:44
 4. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:13:46 +20:23
 5.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     01:14:13 +20:50
 6. 14017 Ülar Lehiste              Valgamaa   01:23:05 +29:42
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:24:35 +31:12
 8. 18049 Madis Haug                Võru       01:25:19 +31:56
 9.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:34:39 +41:16
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:39:34 
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     00:39:45 +00:11
 3.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:41:20 +01:46
 4.     0 Jokka Haavisto            Soome      00:42:00 +02:26
 5.  3449 Eero Joonas               Võru       00:46:20 +06:46
 6.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   01:05:35 +26:01
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1973 Vello Uiboupin            Võru       00:45:16 
 2.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:46:01 +00:45
 3.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:47:10 +01:54
 4. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:47:24 +02:08
 5.  2012 Raul Olesk                Kobras     00:49:53 +04:37
 6. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:56:27 +11:11
 7. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:00:57 +15:41
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:44:08 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:47:03 +02:55
 3. 14255 Sulev Kõiv                Uuela talu 00:52:10 +08:02
 4.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      00:58:39 +14:31
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:40:28 
 2.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:44:13 +03:45
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:49:11 +08:43
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:25:09 +44:41
 5.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:35:41 +55:13
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:52:29 
 2.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:53:14 +00:45
 3.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:53:36 +01:07
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:07:00 +14:31
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:41:08 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:08:39 +27:31
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:12:27 
 2. 27284 Matilda Nuuma                        00:18:23 +05:56
 3. 18018 Madli Siimsaare           Võru       00:20:03 +07:36
 4. 28811 Saskia Lätt               Pihlapuu L 00:20:10 +07:43
 5. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:22:08 +09:41
 6. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:25:07 +12:40
 7. 23175 Marit Vaher               Tartu      00:26:49 +14:22
 8. 20484 Madli Berta Kikerpill     Tartu      00:28:34 +16:07
 9. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:32:19 +19:52
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:16:53 
 2. 17744 Krete Siimsaare                      00:18:16 +01:23
 3. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:21:00 +04:07
 4. 23174 Merit Vaher               Katoliku   00:26:37 +09:44
 5.     0 Silja Garcja              Ameerika   00:26:47 +09:54
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:38:02 
 2. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:45:04 +07:02
 3.     0 Reti Tambet               Viljandima 00:47:33 +09:31
 4. 25744 Kaisa Joala               Kanepi val 00:48:01 +09:59
 5. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:53:56 +15:54
 6. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:54:10 +16:08
 7.     0 Alice Must                Tartu      00:54:16 +16:14
 8. 16073 Mirtel Vaher                         01:07:36 +29:34
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:38:49 
 2. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:43:59 +05:10
 3. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       01:01:32 +22:43
 4. 25576 Viktoria Misnik           Võru       01:05:46 +26:57
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:33:44 
 2. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:45:48 +12:04
 3. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:55:32 +21:48
 4. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:58:18 +24:34
 5. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   00:59:46 +26:02
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:41:06 
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:42:08 +01:02
 3. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 00:56:37 +15:31
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14788 Birgit Russka             Kobras     00:37:47 
 2.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:40:24 +02:37
 3.  5690 Kati Iher                 Võru       00:56:40 +18:53
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:49:27 
 2.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:58:24 +08:57
 3.  2515 Age Poom                  TON        01:00:37 +11:10
 4. 17990 Liisa Puusepp             Võru       01:01:54 +12:27
 5. 17272 Kersti Jääger             TÜ         01:16:51 +27:24
 6. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:30:27 +41:00
 7. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:39:28 +50:01
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3016 Mari Arold                           00:40:30 
 2.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:41:21 +00:51
 3. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:41:33 +01:03
 4.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:50:32 +10:02
 5. 25577 Eveli Misnik              Võru       00:50:52 +10:22
 6. 25764 Birgit Pokk               Kobras     00:54:19 +13:49
 7. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 00:54:43 +14:13
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:39:59 
 2.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:42:31 +02:32
 3. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:46:00 +06:01
 4. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 00:56:42 +16:43
 5.  4710 Eneli Ivask                          00:59:19 +19:20
 6.  3714 Heli Haug                 Võru       01:01:05 +21:06
 7.  5252 Inge Ringemets                       01:07:49 +27:50
 8.  8544 Monika Adamson            Paar OÜ    01:07:50 +27:51
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:46:07 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       00:46:23 +00:16
 3.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:46:49 +00:42
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       00:52:24 +06:17
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:20:46 
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      01:00:05 
 2.   957 Pille Illak               Otepää     01:45:02 +44:57
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:16:39 
 2. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:50:35 +33:56
 3. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:50:37 +33:58
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:47 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:13:23 
 2. 16603 Kaire Hakk                Põlva      00:18:43 +05:20
 3.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:19:18 +05:55
 4.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:25:03 +11:40
 5.     0 Magnus Garcja             Ameerika   00:26:46 +13:23
 6. 27349 Annika Aruots                        00:42:03 +28:40
 7.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:45:11 +31:48
 8. 13949 Katrin Tambet                        00:47:25 +34:02
 9.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:47:25 +34:02
10. 32729 Karin Joala               Kanepi     00:48:08 +34:45
11.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:48:59 +35:36
12.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:52:41 +39:18
13.  4239 Katri Enno                Võru       00:52:47 +39:24
14. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:53:34 +40:11
15.  8033 Jaakob Lambot                        01:00:58 +47:35
16. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  01:02:53 +49:30
17.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:02:54 +49:31
18. 31756 Kersti Roht               Kanepi Güm 01:03:53 +50:30
19. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:09:39 +56:16
20.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:10:10 +56:47
21. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:10:24 +57:01
22. 24153 Henri Rüütli              Haanja las 01:11:26 +58:03
23.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:14:28 +61:05
24. 29510 Airika Lainoja                       01:22:10 +68:47
25. 29511 Andro Sõmmer              AKG        01:22:22 +68:59
26. 32361 Sergo Salei                          01:33:31 +80:08
27. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 01:33:34 +80:11
28.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:42:19 +88:56
29.  5091 Kaur Kirjanen             TÜ         02:08:24 +115:01
30. 31767 Natalia Räst              Tilsi      02:08:53 +115:30
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31530 Meelis Rannala            Põlva      00:28:29 
 2. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:33:15 +04:46
 3. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:41:19 +12:50
 4. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:44:01 +15:32
 5. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:44:45 +16:16
 6. 31753 Maano Vaino               Põlva      00:45:06 +16:37
 7. 23922 Raili Klee                Põlva      00:45:27 +16:58
 8. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      00:45:32 +17:03
 9. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:46:40 +18:11
10. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  00:50:11 +21:42
11. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:51:10 +22:41
12. 25788 Kaie Joala                Kanepi val 00:53:24 +24:55
13. 27125 Katre Lambot                         00:54:21 +25:52
14. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:59:16 +30:47
15. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:09:18 +40:49
16.  6105 Ene Laht                  Tartu      01:16:13 +47:44
17. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:23:59 +55:30
18. 32722 Eva Leis                  Põlva      01:24:50 +56:21
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:44:32 
 2. 28252 Taavi Torga                          00:49:33 +05:01
 3.  2673 Raivo Pehk                Põlva      00:53:46 +09:14
 4. 12251 Priit Tambet              AS VMT Bet 01:02:16 +17:44
 5. 12270 Heleene Tambet            Ilves      01:02:18 +17:46
 6.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:03:43 +19:11
 7. 11817 Erki Ubina                LSF PT     01:09:36 +25:04
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:12:59 +28:27
 9. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:21:22 +36:50
10. 26160 Karolin Illus             Elva Gümna 01:25:21 +40:49
11.  9594 Hendrik Mikk              Keskkonnap 01:25:57 +41:25
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:37:24 
 2. 14846 Karel Jung                Kobras     00:41:52 +04:28
 3. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:44:50 +07:26
 4. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:50:50 +13:26
 5.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:51:31 +14:07
 6. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:57:46 +20:22
 7. 17585 Renno Merenäkk            Katoliku   01:00:49 +23:25
 8.     0 Sniedze Zideluna          Läti       01:03:33 +26:09
 9. 32720 Richard Parts             Tartu      01:08:35 +31:11
10.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      01:08:37 +31:13
11. 30258 Liina Silm                Tartu      01:08:52 +31:28
12. 22949 Magnar Mõttus             Otepää     01:09:18 +31:54
13. 24331 Rainet Liivago            Põlva      01:09:20 +31:56
14.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:28:51 +51:27
15. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:32:12 +54:48