Põlva 19.Teisipäevak - 13.08.2019 - Palojärve lõuna

13.08.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Madli-Johanna Maidla
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:32:20 
 2. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:50:00 +17:40
 3. 29673 Sienna  Roose                        01:12:05 +39:45
 4. 32917 Herman Vällik                        01:21:37 +49:17
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:37:13 
 2. 27157 Kauri Kolsar                         00:40:45 +03:32
 3. 27156 Ott Kolsar                           00:41:17 +04:04
 4. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:42:26 +05:13
 5. 27154 Neeme Kolsar                         00:49:25 +12:12
 6. 26984 Mattias Kähr              Põlva Kool 00:49:42 +12:29
 7. 22517 Hugo Roose                Tartu      00:58:58 +21:45
 8. 26812 Teodor Tiganik                       01:03:48 +26:35
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21228 Manivald Jakobson         Põlva Spor 00:13:34 
 2. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:22:51 +09:17
 3. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:25:05 +11:31
 4. 18040 Gregor Daniel Kiudorv     Põlva Spor 00:32:27 +18:53
 5. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:35:46 +22:12
 6. 18217 Timo Poopuu               Tartu      00:36:02 +22:28
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:27:41 
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:28:15 +00:34
 3.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:28:36 +00:55
 4. 10725 Juhan Pae                 Tartu      00:30:54 +03:13
 5. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:32:23 +04:42
 6. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:33:10 +05:29
 7. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:34:20 +06:39
 8. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:35:24 +07:43
 9. 14682 Robin Mihkel Tammaru      Harjumaa   00:35:52 +08:11
10.     0 Joosep Kaur Reinsalu      Saverna    00:55:54 +28:13
11. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:12:50 +45:09
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23393 Siim Roht                 Kobras     00:26:40 
 2. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:34:35 +07:55
 3. 16894 Kaisa Kahre               Võru       00:40:43 +14:03
 4. 22058 Madis Roosma                         01:02:58 +36:18
 5. 30877 Markel Hanimägi           Puiga PK   01:44:36 +77:56
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:45:34 
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:01:23 +15:49
 3. 18041 Daniel Sibul              Kobras     01:10:07 +24:33
 4. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:13:13 +27:39
 5. 18653 Andri Kepler              Kobras     01:13:14 +27:40
 6. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:14:18 +28:44
 7. 25842 Darius Kostõgov           Põlva Spor 01:22:00 +36:26
 8. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:31:51 +46:17
 9. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     01:38:49 +53:15
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     01:05:15 
 2. 13781 Mihkel Mahla              Peko       01:10:09 +04:54
 3. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     01:29:01 +23:46
 4. 20521 Toomas Roosma                        01:33:47 +28:32
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:50:49 
 2.  5157 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves      00:54:26 +03:37
 3.  3928 Mattias Rennel            Harju KEK  00:55:33 +04:44
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:00:57 +10:08
 5.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:05:11 +14:22
 6.  7624 Mihkel Tarve              Kobras     01:17:12 +26:23
 7. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 01:22:54 +32:05
 8. 10550 Riho Klement              Kape       01:22:59 +32:10
 9. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 01:29:47 +38:58
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:57:14 
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     01:02:05 +04:51
 3. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:09:54 +12:40
 4.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         01:14:33 +17:19
 5. 20240 Margus Mäll               GMP CLUBHO 01:15:04 +17:50
 6.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:17:09 +19:55
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:20:19 +23:05
 8.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:39:28 +42:14
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1490 Martin Simpson            Kobras     00:57:39 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       00:58:26 +00:47
 3.  6403 Ain Fjodorov              Peko       01:00:13 +02:34
 4. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:04:24 +06:45
 5. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:04:47 +07:08
 6. 21845 Siim Klais                Võru       01:05:01 +07:22
 7.  7521 Alar Kume                 Võru       01:05:31 +07:52
 8.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:06:04 +08:25
 9. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:06:24 +08:45
10.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:10:20 +12:41
11.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:10:28 +12:49
12.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:15:09 +17:30
13.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:16:06 +18:27
14.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 01:18:02 +20:23
15. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:22:08 +24:29
16. 17990 Liisa Vister              Võru       01:22:23 +24:44
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:28:54 +31:15
18. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:35:46 +38:07
19.  9723 Ülar Aasa                 Running 10 01:55:13 +57:34
20.  4390 Stanislav Tolmatsov                  01:57:06 +59:27
21. 31475 Georg Rute                           01:58:08 +60:29
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:49:52 
 2.  8342 Hannes Luidalepp          OK Vagun   00:59:27 +09:35
 3. 17350 Aares Fjodorov                       01:01:16 +11:24
 4.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:17:51 +27:59
 5. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:23:27 +33:35
 6. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:26:31 +36:39
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4821 Erko Jakobson             Kobras     00:54:29 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:00:05 +05:36
 3. 28297 Erkki Lepik               Kanepi val 01:03:50 +09:21
 4. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:07:33 +13:04
 5.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:13:13 +18:44
 6.  7680 Janek Riives              TÜ         01:18:43 +24:14
 7. 18555 Renee Praks               Valgamaa   01:24:50 +30:21
 8. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:25:45 +31:16
 9.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:28:27 +33:58
10. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:29:24 +34:55
11. 30437 Aadi Remmik                          02:24:42 +90:13
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:56:36 
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       01:03:37 +07:01
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:03:44 +07:08
 4. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:10:39 +14:03
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     01:10:59 +14:23
 6. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:13:12 +16:36
 7. 14017 Ülar Lehiste              Valgamaa   01:24:53 +28:17
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:51:11 
 2.  3449 Eero Joonas               Võru       00:52:28 +01:17
 3.  2685 Raivo Panker              Mercury    00:52:35 +01:24
 4.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:54:22 +03:11
 5. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:41:07 +49:56
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1973 Vello Uiboupin            Võru       00:51:45 
 2.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:53:46 +02:01
 3. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:56:05 +04:20
 4. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:09:36 +17:51
 5. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:17:29 +25:44
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       00:57:17 
 2. 21266 Rein Lani                 Võru       01:00:38 +03:21
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:05:00 +07:43
 4. 14255 Sulev Kõiv                Uuela talu 01:10:48 +13:31
 5.  5089 Jüri Roosaare             TÜ GI      01:11:07 +13:50
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:46:08 
 2.   143 Madis Oras                Ilves      00:49:56 +03:48
 3.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:51:49 +05:41
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:54:18 +08:10
 5.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:05:35 +19:27
 6.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:05:37 +19:29
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:49:38 
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:52:40 +03:02
 3.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:00:54 +11:16
 4.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:01:18 +11:40
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:05:32 +15:54
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:45:10 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:47:52 +02:42
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:44:39 +59:29
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:19:45 
 2. 29269 Karoliine Oja             Mesimumm L 00:28:50 +09:05
 3. 28811 Saskia Lätt               Pihlapuu L 00:32:07 +12:22
 4. 28982 Liise Eelmäe              Ülenurme G 00:34:25 +14:40
 5. 28294 Berit Paatsi              LA Mesimum 00:36:15 +16:30
 6. 25150 Maria Omelkova            Lasteaed A 00:37:27 +17:42
 7. 21351 Lilian Poopuu             Tartu      00:39:21 +19:36
 8.     0 Helena Arulepp            Põlva      00:47:16 +27:31
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:27:31 
 2. 17915 Jette-Ly Assor            Kobras     00:33:17 +05:46
 3. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:41:41 +14:10
 4. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:50:03 +22:32
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:33:20 
 2. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:33:21 +00:01
 3. 23703 Marii Vodi                Tartu Hans 00:35:55 +02:35
 4. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:40:58 +07:38
 5. 13655 Mariann Zernant           Ilves      00:42:01 +08:41
 6. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:55:37 +22:17
 7. 22881 Katariina Leiger          Kape       01:09:54 +36:34
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:35:34 
 2. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:47:42 +12:08
 3. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:47:56 +12:22
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:48:21 
 2.  8043 Brigitte Panker           Ilves      00:59:05 +10:44
 3. 20808 Angela Mõttus             Otepää     01:06:21 +18:00
 4. 16222 Karoliina Kets            Kobras     01:06:28 +18:07
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:51:46 
 2. 17668 Anete Saar                Kobras     00:53:25 +01:39
 3. 24727 Katrin Piirimaa           Kobras     01:14:08 +22:22
 4. 31769 Cassedy Räst              Võru Gümna 01:45:13 +53:27
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3896 Agnes Vask                Ilves      00:58:53 
 2. 12413 Liisi Viljalo             Tammed     01:08:41 +09:48
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       01:11:14 +12:21
 4.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      01:14:19 +15:26
 5. 24252 Maarika Vällik            Tabivere P 01:23:55 +25:02
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:53:20 
 2. 17272 Kersti Jääger             TÜ         01:17:14 +23:54
 3. 22457 Kristiina Mark            TÜ         01:26:34 +33:14
 4. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:29:33 +36:13
 5.  1306 Mari Punab                Suusahullu 01:33:04 +39:44
 6. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:37:49 +44:29
 7. 27163 Kadri Palo-Juhkam                    01:51:43 +58:23
 8. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:51:44 +58:24
 9. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:52:59 +59:39
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:53:39 
 2. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 01:09:13 +15:34
 3. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:21:11 +27:32
 4. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:25:24 +31:45
 5. 31767 Natalia Räst              Tilsi      01:46:03 +52:24
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       01:03:20 
 2.   213 Saima Värton              Kobras     01:06:21 +03:01
 3. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:07:51 +04:31
 4.  4710 Eneli Ivask                          01:19:37 +16:17
 5. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:25:09 +21:49
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:56:22 
 2. 16421 Epp Voitka                Võru       00:59:27 +03:05
 3.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:00:04 +03:42
 4.  1487 Reet Johanson             Kobras     01:01:16 +04:54
 5.   359 Erika Joonas              Võru       01:06:57 +10:35
 6.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:08:33 +12:11
 7.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:17:51 +21:29
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    01:00:00 
 2. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:17:29 +17:29
 3. 18505 Juta Valli                Võru       01:30:33 +30:33
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      01:07:36 
 2. 25375 Tiina Kartau              Suusahullu 01:20:19 +12:43
 3.   957 Pille Illak               Otepää     02:06:40 +59:04
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24004 Tiina Rillo               -          01:23:38 
 2. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:40:40 +17:02
 3. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:40:42 +17:04
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:48:05 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:54:11 +06:06
 3.  4910 Leili Prans               Ilves      01:00:20 +12:15
 4. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:41:43 +53:38
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:22:17 
 2.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:29:49 +07:32
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:00:41 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:16:33 
 2. 14864 Tormi Kolsar                         00:25:31 +08:58
 3. 27349 Annika Aruots                        00:31:30 +14:57
 4.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:32:15 +15:42
 5. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  00:35:29 +18:56
 6.  4407 Kristi Johanson           Põlva      00:35:30 +18:57
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     00:36:06 +19:33
 8. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:36:26 +19:53
 9. 18212 Peeter Liivamägi          Kambja     00:38:39 +22:06
10. 21352 Kaili Trossmann           tartu      00:40:13 +23:40
11. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:40:56 +24:23
12. 22595 Anneli Hirv               Tartu      00:45:42 +29:09
13.     0 Lauri Arulepp             Põlva linn 00:47:10 +30:37
14.  2780 Sarmite Sild              Võru       00:49:22 +32:49
15. 16982 Toomas Mattus             Kobras     00:50:19 +33:46
16.  5241 Mehis Taevere             Katoliku k 00:53:10 +36:37
17.     0 Eve Rohtla                Tallinn    00:56:11 +39:38
18.  1606 Arto Rammul               Mees metsa 01:00:09 +43:36
19. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:00:14 +43:41
20. 31174 Milvi Tälli                          01:01:40 +45:07
21.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:05:45 +49:12
22.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:10:56 +54:23
23.  5228 Kätlin-Regiina Kirjanen   TAOK       01:11:37 +55:04
24.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:13:02 +56:29
25.  5690 Kati Iher                 Võru       01:13:22 +56:49
26.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:13:55 +57:22
27. 14228 Joosep Sedman                        01:14:09 +57:36
28.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:14:33 +58:00
29. 31658 Külli Anijalg                        01:29:26 +72:53
30. 18049 Madis Haug                Võru       01:31:39 +75:06
31.  7051 Vambola Kisand            Tartu      01:31:50 +75:17
32.  3011 Helle Jaaniste            Ilves      01:32:03 +75:30
33.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:35:02 +78:29
34.  1172 Jüri Merirand             Otepää     01:35:06 +78:33
35. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:36:18 +79:45
36. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko       01:36:57 +80:24
37. 22057 Mihkel Roosma                        01:42:49 +86:16
38. 25374 Kersti Vahi               NKK        01:45:07 +88:34
39.  2986 Karl Teearu               Otepää     01:49:55 +93:22
40. 28582 Tarmo Tasuja                         02:04:02 +107:29
41.  8544 Monika Adamson            Paar OÜ    02:08:18 +111:45
42.  5252 Inge Ringemets                       02:08:21 +111:48
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31530 Meelis Rannala            Põlva      00:27:21 
 2.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:28:19 +00:58
 3. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:28:26 +01:05
 4.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:34:43 +07:22
 5. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:35:13 +07:52
 6. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:35:46 +08:25
 7. 32101 Sigrit Mahla                         00:36:56 +09:35
 8. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:37:21 +10:00
 9. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  00:39:47 +12:26
10. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:41:11 +13:50
11. 23922 Raili Klee                Põlva      00:41:16 +13:55
12.  5930 Kaivar Kõomägi                       00:41:18 +13:57
13.  4239 Katri Enno                Võru       00:42:11 +14:50
14. 25924 Maris Veski               Põlva      00:50:02 +22:41
15. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:51:44 +24:23
16.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   00:57:17 +29:56
17. 31780 Kätlin Orav               Põlva      01:04:26 +37:05
18. 31759 Andre Kahar               Põlva      01:04:27 +37:06
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27124 Martti Vister                        01:07:25 
 2.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:15:15 +07:50
 3.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     01:37:52 +30:27
 4.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:46:10 +38:45
 5. 25770 Heiki Hanni               Põlva      01:47:02 +39:37
 6. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 01:54:54 +47:29
 7.  6079 Peeter Anijalg            HTG        02:03:06 +55:41
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:43:56 
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:46:36 +02:40
 3. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:48:04 +04:08
 4. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:48:16 +04:20
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:48:48 +04:52
 6.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:49:12 +05:16
 7.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:51:46 +07:50
 8. 30169 Raul Adari                           00:53:28 +09:32
 9. 15154 Sergei Omelkov                       00:53:37 +09:41
10. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:57:45 +13:49
11. 20971 Simon Rihard Rammul       Tartu      01:00:28 +16:32
12. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:00:55 +16:59
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:02:04 +18:08
14. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:03:53 +19:57
15. 31228 Kertu Tombak                         01:06:25 +22:29
16. 25959 Marios Tammes             Kobras     01:08:17 +24:21
17. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         01:08:52 +24:56
18.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:11:40 +27:44
19. 24338 Kadi Roosma               Tartu      01:23:03 +39:07
20. 24267 Helen Maria Tamm          Ilves      01:36:28 +52:32
21. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:56:53 +72:57