Põlva 20.Teisipäevak - 20.08.2019 - Küka

20.08.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Arti Albert
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:32:08 
 2. 25444 Arabella Kolsar                      00:37:43 +05:35
 3. 32957 Taavi Tomson              Kuuste     00:44:53 +12:45
 4. 25175 Kiur Hallik               Tartu      01:14:41 +42:33
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:30:26 
 2. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:32:27 +02:01
 3. 24341 Paul Olle Ojasoo          Luunja     00:37:21 +06:55
 4. 31523 Oliver Vidder             Vastse-Kuu 00:51:04 +20:38
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:28:36 
 2.     0 Karel Mattias Kösler      Põlva      00:33:57 +05:21
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:36:24 
 2. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:36:36 +00:12
 3. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:41:00 +04:36
 4. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:42:34 +06:10
 5. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:46:18 +09:54
 6. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     01:03:34 +27:10
 7. 22244 Joel Martin Tennisberg    Tartu      01:11:55 +35:31
 8. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:30:33 +54:09
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:33:43 
 2. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:43:50 +10:07
 3. 18632 Hendrik Bleive            Taevaskoja 01:00:32 +26:49
 4. 13504 Erik Kersna               Ilves      01:16:36 +42:53
 5. 18554 Paul Aares Fjodorov                  01:19:14 +45:31
 6. 30877 Markel Hanimägi           Puiga PK   01:38:38 +64:55
 7. 22226 Siim Joosep Jalast        Mart Reini 01:40:43 +67:00
 8. 18693 Roland Kivila             lasteaed K 02:00:19 +86:36
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:49:48 
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:08:26 +18:38
 3. 17356 Mattias Maidla            Kobras     01:11:01 +21:13
 4. 18653 Andri Kepler              Kobras     01:11:28 +21:40
 5. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:22:56 +33:08
 6. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:39:06 +49:18
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:05:43 
 2. 16234 Hando Allmann             Võru       01:10:22 +04:39
 3. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko       01:13:20 +07:37
 4.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     01:15:39 +09:56
 5. 17669 Martin Erik Maripuu       Kobras     01:24:52 +19:09
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9472 Tõnis Laugesaar           Rakv       00:53:30 
 2. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     01:03:48 +10:18
 3.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     01:08:17 +14:47
 4. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:15:23 +21:53
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:16:04 +22:34
 6.  2738 Märt Kivila               Ilves      01:20:04 +26:34
 7.  3140 Sven Oras                 Ilves      01:25:44 +32:14
 8.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:26:38 +33:08
 9.  4390 Stanislav Tolmatsov                  02:02:11 +68:41
10. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 02:11:21 +77:51
11.  6079 Peeter Anijalg            HTG        02:28:35 +95:05
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     01:03:47 
 2. 11708 Erik Bleive               Kobras     01:05:57 +02:10
 3. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:09:59 +06:12
 4.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:15:54 +12:07
 5. 13905 Juhan Sedman              TÜ         01:32:28 +28:41
 6. 25145 Radek Dostal              CTU Prague 01:45:07 +41:20
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:21:14 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       01:23:56 +02:42
 3. 21845 Siim Klais                Võru       01:24:19 +03:05
 4.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:32:25 +11:11
 5. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:33:03 +11:49
 6.  7521 Alar Kume                 Võru       01:33:21 +12:07
 7.  5025 Marianne Haug             Võru       01:41:44 +20:30
 8.   750 Sixten Sild               Võru       01:41:55 +20:41
 9.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:42:49 +21:35
10.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:46:51 +25:37
11.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:54:32 +33:18
12.  1383 Enn Jaama                 Peko       02:00:40 +39:26
13.  9723 Ülar Aasa                 Running 10 02:04:14 +43:00
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov                       01:08:36 
 2. 25929 Janek Kähr                Kobras     01:10:29 +01:53
 3. 20614 Maido Mäoma               Kape       01:20:26 +11:50
 4. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:27:34 +18:58
 5. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:29:44 +21:08
 6. 10590 Riho Mõtlep               OK Laktaat 01:31:47 +23:11
 7.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:35:42 +27:06
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:51:53 
 2. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:09:34 +17:41
 3. 10226 Meelis Merenäkk           Rae        01:10:48 +18:55
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:10:51 +18:58
 5. 16697 Indrek Roos               Tartu      01:12:04 +20:11
 6.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:12:59 +21:06
 7. 28297 Erkki Lepik               Kanepi val 01:17:05 +25:12
 8. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:33:59 +42:06
 9. 18555 Renee Praks               Valgamaa   01:38:55 +47:02
10.  5397 Targo Tennisberg          Tartu      01:41:44 +49:51
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               Peko       01:07:40 
 2.   179 Inno Ling                 Lehola     01:08:21 +00:41
 3.  6770 Mart Külvik               Obinitsa   01:08:22 +00:42
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:09:31 +01:51
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     01:10:45 +03:05
 6.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:13:32 +05:52
 7.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:13:42 +06:02
 8. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:18:01 +10:21
 9. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:22:46 +15:06
10. 18049 Madis Haug                Võru       01:34:22 +26:42
11. 14017 Ülar Lehiste              Valgamaa   01:38:55 +31:15
12.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:54:33 +46:53
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2685 Raivo Panker              Mercury    01:04:48 
 2. 17228 Juho Joonas               Võru       01:24:13 +19:25
 3. 28582 Tarmo Tasuja                         02:36:15 +91:27
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:59:54 
 2.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:06:52 +06:58
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:14:28 +14:34
 4. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:16:10 +16:16
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:00:19 
 2.  2984 Anti Parik                Otepää     01:05:02 +04:43
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:10:57 +10:38
 4.   141 Avo Veermäe               Ilves      01:12:12 +11:53
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:48:24 
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:51:10 +02:46
 3.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:53:45 +05:21
 4.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:56:44 +08:20
 5.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:05:05 +16:41
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:52:47 
 2.  3803 Ats Virumäe               Võru       01:00:42 +07:55
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:00:54 +08:07
 4.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:09:53 +17:06
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:11:14 +18:27
 6.  3071 Nikolai Kuha              Kape       01:35:27 +42:40
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:53:44 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:10:12 +16:28
 3.   284 Ants Tamm                 TON        01:11:57 +18:13
 4.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   01:30:51 +37:07
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:21:23 
 2. 28811 Saskia Lätt               Pihlapuu L 00:22:02 +00:39
 3. 17626 Mari Pae                  Tartu      00:26:11 +04:48
 4.     0 Emily Jallai              Põlva      00:33:59 +12:36
 5.     0 Lisette Jallai            Põlva      00:34:06 +12:43
 6. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:43:44 +22:21
 7. 25150 Maria Omelkova            Lasteaed A 00:47:05 +25:42
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:25:59 
 2. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:26:00 +00:01
 3. 23366 Annabel Kolsar            Põlva      00:35:29 +09:30
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:40:45 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:44:45 +04:00
 3. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:47:24 +06:39
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 01:01:08 +20:23
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:50:09 
 2. 14468 Jasmiin Kraas             LSF PT     00:51:57 +01:48
 3. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:52:50 +02:41
 4. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:57:13 +07:04
 5. 16899 Marta Joonas              Võru       00:59:27 +09:18
 6. 24475 Karoliine Kreutzwald                 01:39:47 +49:38
 7. 24476 Olivia Kreutzwald                    01:40:05 +49:56
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8043 Brigitte Panker           Ilves      00:52:33 
 2. 16222 Karoliina Kets            Kobras     01:03:10 +10:37
 3. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:21:27 +28:54
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:51:51 
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:54:11 +02:20
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:54:16 +02:25
 4. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:59:48 +07:57
 5. 24727 Katrin Piirimaa           Kobras     01:11:02 +19:11
 6. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   01:14:27 +22:36
 7. 16499 Emma Joonas               Võru       01:38:39 +46:48
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2366 Melanie Olesk             Kobras     01:07:07 
 2. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:09:20 +02:13
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       01:09:55 +02:48
 4.  5690 Kati Iher                 Võru       01:21:40 +14:33
 5. 31228 Kertu Tombak                         01:25:26 +18:19
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       01:03:06 
 2.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:17:11 +14:05
 3. 17990 Liisa Vister              Võru       01:21:28 +18:22
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:05:06 
 2. 12196 Britt Jaaska              SK Serviti 01:14:48 +09:42
 3. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:23:22 +18:16
 4. 25370 Karme Hain                Naiskoduka 01:38:55 +33:49
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:54:51 
 2.  2515 Age Poom                  TON        00:55:57 +01:06
 3.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:57:54 +03:03
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       01:04:32 +09:41
 5.   213 Saima Värton              Kobras     01:10:04 +15:13
 6. 18818 Anu Poopuu                Tammed     01:13:10 +18:19
 7. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:14:23 +19:32
 8. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:18:43 +23:52
 9.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:18:47 +23:56
10.  3714 Heli Haug                 Võru       01:19:35 +24:44
11.  5252 Inge Ringemets                       01:53:02 +58:11
12.  8544 Monika Adamson            Paar OÜ    01:53:05 +58:14
13. 16796 Margit Uiboaid                       02:52:14 +117:23
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10194 Kadri Parts               Võru       01:06:50 
 2.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:07:52 +01:02
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:14:40 +07:50
 4. 16421 Epp Voitka                Võru       01:15:21 +08:31
 5.   140 Tiina Oras                Ilves      01:22:47 +15:57
 6. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:27:03 +20:13
 7. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:39:48 +32:58
 8. 13252 Terje Aloel               Suusahullu 01:47:11 +40:21
 9. 11898 Diana Dukan               Tartu Suus 01:47:16 +40:26
10. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   01:52:57 +46:07
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3276 Rutti Räbovoitra          Mercury    00:53:59 
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:11:23 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 01:42:28 
 2. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 01:42:28 +00:00
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:54:05 
 2.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:55:42 +01:37
 3.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:02:00 +07:55
 4.   925 Liivi Parik               Otepää     01:07:28 +13:23
 5.  4910 Leili Prans               Ilves      01:20:07 +26:02
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:31:04 
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:11:26 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:31:57 
 2.   498 Kalle Ojasoo              Kobras     00:33:59 +02:02
 3. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:37:20 +05:23
 4. 25997 Mihkel Tomson             Kuuste koo 00:40:50 +08:53
 5.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:41:09 +09:12
 6. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:43:47 +11:50
 7.  6994 Marie Kristine Külvik     Tartu Ülik 00:45:41 +13:44
 8. 32917 Herman Vällik                        00:48:08 +16:11
 9.  3780 Britta Panker             Ilves      00:48:39 +16:42
10. 24319 Marten Kivila                        00:50:22 +18:25
11.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      00:50:54 +18:57
12.     0 Linda Luhtse              Viljandi   00:50:54 +18:57
13.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:51:43 +19:46
14. 25924 Maris Veski               Põlva      00:53:19 +21:22
15.  2684 Vallo Vaher               JOKA       00:54:04 +22:07
16. 27733 Eleri Pähn                           00:55:12 +23:15
17. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:57:09 +25:12
18. 17272 Kersti Jääger             TÜ         00:58:25 +26:28
19.   515 Aivar Sarap               Tartu      00:58:47 +26:50
20.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:06:13 +34:16
21. 31524 Albert Vidder             Vastse-Kuu 01:06:57 +35:00
22. 28209 Mikk Oras                 Põlva      01:07:42 +35:45
23.  3180 Pilvi-Heli Vettik         JOKA       01:09:00 +37:03
24. 14454 Tiina Varjend                        01:09:03 +37:06
25. 14871 Agnes Tennisberg          Tartu      01:09:10 +37:13
26.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:09:28 +37:31
27.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     01:10:36 +38:39
28.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:11:27 +39:30
29. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  01:11:28 +39:31
30.  4244 Ott-Kaarel Kalm           Ilves      01:12:06 +40:09
31.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:13:24 +41:27
32.  1435 Kerten Matto              Kobras     01:14:21 +42:24
33. 14858 Kristel Lopsik            Tartumaa   01:20:22 +48:25
34.  3116 Tarmo Siimsaare           Võru       01:23:16 +51:19
35.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:23:42 +51:45
36. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:23:54 +51:57
37. 31174 Milvi Tälli                          01:29:45 +57:48
38. 31746 Carl Umbleja                         01:33:09 +61:12
39.  1323 Sander Kollom             Suusahullu 01:33:15 +61:18
40. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 01:42:21 +70:24
41. 24252 Maarika Vällik            Tabivere P 01:49:43 +77:46
42. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:52:49 +80:52
43. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:55:26 +83:29
44. 26160 Karolin Illus             Elva Gümna 01:59:38 +87:41
45.  9594 Hendrik Mikk              Keskkonnap 01:59:45 +87:48
46. 30169 Raul Adari                           02:02:34 +90:37
47. 28291 Kaimar Ploom                         02:21:20 +109:23
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:35:37 
 2.  5084 Timo Jaaska               SK Serviti 00:42:29 +06:52
 3. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 00:44:56 +09:19
 4.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:49:03 +13:26
 5. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:50:15 +14:38
 6. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:52:51 +17:14
 7. 31530 Meelis Rannala            Põlva      00:52:58 +17:21
 8. 28240 Christiine Lepp           Kobras     00:55:30 +19:53
 9. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:55:32 +19:55
10. 23922 Raili Klee                Põlva      00:56:07 +20:30
11.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:00:28 +24:51
12. 31759 Andre Kahar               Põlva      01:04:25 +28:48
13. 27349 Annika Aruots                        01:08:37 +33:00
14. 27470 Riina Laks                           01:19:33 +43:56
15. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:25:59 +50:22
16.  5930 Kaivar Kõomägi                       01:26:11 +50:34
17.  2780 Sarmite Sild              Võru       01:38:44 +63:07
18. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:39:13 +63:36
19. 20217 Raivo Kreutzwald          Tartu      01:39:59 +64:22
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27124 Martti Vister             Otepää     00:57:37 
 2. 28252 Taavi Torga                          01:08:13 +10:36
 3.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:10:34 +12:57
 4. 18038 Kadri Roos                           01:12:32 +14:55
 5. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:15:59 +18:22
 6.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:22:17 +24:40
 7. 24261 Revo Vilipuu                         01:36:43 +39:06
 8. 24260 Kristel Vilipuu           Tartu      01:36:58 +39:21
 9. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 01:49:20 +51:43
10. 15081 Markel Mahla              Mammaste   02:14:45 +77:08
11. 15082 Henrik Mahla                         02:15:47 +78:10
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1606 Arto Rammul               Mees metsa 00:38:08 
 2. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:40:57 +02:49
 3. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:42:35 +04:27
 4. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:45:24 +07:16
 5.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:45:57 +07:49
 6.   485 Triin Jaaniste            Ilves      00:49:20 +11:12
 7.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:53:22 +15:14
 8.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:59:21 +21:13
 9. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:00:01 +21:53
10.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 01:00:24 +22:16
11.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:02:05 +23:57
12. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:07:13 +29:05
13. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:13:03 +34:55
14. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         01:14:26 +36:18
15.  4932 Mait Bratka               TÜ         01:19:23 +41:15
16. 25375 Tiina Kartau              Suusahullu 01:19:29 +41:21
17. 15370 Andres Keernik            Tartu Kato 01:30:51 +52:43
18.  9075 Katrin Lemsalu            EMÜ        01:31:19 +53:11
19. 31767 Natalia Räst              Tilsi      01:47:45 +69:37
20. 31769 Cassedy Räst              Võru Gümna 01:47:48 +69:40