Põlva 21.Teisipäevak - 27.08.2019 - Akste

27.08.2019
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Silver Rebenits
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28300 Robert Kähr               Põlva      00:37:08 
 2. 31524 Albert Vidder             Vastse-Kuu 00:42:17 +05:09
 3. 31523 Oliver Vidder             Vastse-Kuu 00:42:37 +05:29
 4. 25444 Arabella Kolsar           Põlva linn 00:51:37 +14:29
 5. 25175 Kiur Hallik               Tartu      01:05:46 +28:38
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:24:55 
 2. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:28:39 +03:44
 3. 26984 Mattias Kähr              Põlva Kool 00:34:59 +10:04
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:16:07 
 2. 18040 Gregor Daniel Kiudorv     Põlva Spor 00:21:30 +05:23
 3. 31626 Mauro Veermäe             Tamme Kool 00:36:51 +20:44
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:25:51 
 2. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:36:29 +10:38
 3. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:39:38 +13:47
 4. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 00:41:16 +15:25
 5. 25988 Ville Virumäe                        01:01:42 +35:51
 6. 33012 Magnus Pala               Põlva Kool 01:15:04 +49:13
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:33:25 
 2.  2180 Markus Zimmermann         Kape       01:07:52 +34:27
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:32:33 
 2. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:45:37 +13:04
 3. 24128 Jakob Veske               Katoliku   00:48:25 +15:52
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:48:35 +16:02
 5. 18653 Andri Kepler              Kobras     00:49:00 +16:27
 6. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:08:37 +36:04
 7. 16982 Toomas Mattus             Kobras     01:12:10 +39:37
 8. 22591 Uku Viispert              MHG        01:26:25 +53:52
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20486 Aleksander Kepler         Kobras     01:02:04 
 2. 13781 Mihkel Mahla              Peko       01:07:25 +05:21
 3. 15278 Olev Piirisild            Võru Suusa 01:16:18 +14:14
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4323 Kaido Lepik               Ilves      00:54:41 
 2.  7776 Oliver Kütt               Ilves      01:00:31 +05:50
 3.  4424 Oliver Jõgeva             Kobras     01:08:34 +13:53
 4.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:09:02 +14:21
 5.  5104 Erik Jaaniso              TÜ         01:20:34 +25:53
 6. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 01:31:07 +36:26
 7. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 01:36:55 +42:14
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3766 Tõnis Jürimäe             Ilves      00:41:49 
 2.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:49:38 +07:49
 3.  7680 Janek Riives              TÜ         00:49:59 +08:10
 4.  8521 Arnold Kristjuhan         TÜ         00:52:43 +10:54
 5. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      00:57:05 +15:16
 6.  6079 Peeter Anijalg            HTG        00:59:49 +18:00
 7. 13905 Juhan Sedman              TÜ         00:59:57 +18:08
 8.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:06:37 +24:48
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:09:33 
 2. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:14:01 +04:28
 3.  9598 Martti Mikk               seikluspor 01:17:23 +07:50
 4.  3717 Laura Joonas              Võru       01:18:14 +08:41
 5.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:19:20 +09:47
 6.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:20:41 +11:08
 7. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     01:21:52 +12:19
 8.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:21:55 +12:22
 9.  4703 Juhan Aasaru              Suusahullu 01:25:53 +16:20
10.  1336 Ilo Suurmets              Kobras     01:43:15 +33:42
11.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:47:58 +38:25
12.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:54:33 +45:00
13. 11789 Kristofer Pähklepa        Kobras     01:54:41 +45:08
14.  4390 Stanislav Tolmatsov       Jõhvikas   01:58:56 +49:23
15. 22372 Age Kannumäe              Võru       02:31:17 +81:44
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:52:07 
 2.  4347 Tarmo Tolm                Orvand     01:02:01 +09:54
 3. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       01:09:23 +17:16
 4. 17350 Aares Fjodorov            Otepää     01:15:13 +23:06
 5. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:22:41 +30:34
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:10:10 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:10:19 +00:09
 3. 28297 Erkki Lepik               Kanepi val 01:13:51 +03:41
 4.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:31:44 +21:34
 5. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:44:42 +34:32
 6. 23659 Ando Viispert             Ants Piibu 02:04:51 +54:41
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1938 Raul Kangur               Peko       01:05:17 
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     01:06:03 +00:46
 3. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:06:53 +01:36
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:11:33 +06:16
 5.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:13:14 +07:57
 6.  2399 Priit Rooden              Alpiklubi  01:14:07 +08:50
 7.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:26:54 +21:37
 8. 18049 Madis Haug                Võru       01:37:41 +32:24
 9.  2176 Uko Bleive                Tartu      01:38:02 +32:45
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:37:45 
 2.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:40:46 +03:01
 3.  9612 Alar Virumäe              Tartu      00:45:58 +08:13
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       00:49:55 +12:10
 5.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   01:00:23 +22:38
 6. 15805 Kuldar Leis               Põlva      01:24:51 +47:06
 7. 28582 Tarmo Tasuja                         01:53:33 +75:48
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:54:19 
 2. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:56:01 +01:42
 3. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:12:26 +18:07
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:48:10 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:48:39 +00:29
 3.  1311 Heini Tammik              Kape       00:51:31 +03:21
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15328 Eero Ruokamo              Kobras     00:44:39 
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:45:48 +01:09
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:46:37 +01:58
 4.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       00:50:41 +06:02
 5.   143 Madis Oras                Ilves      00:53:10 +08:31
 6.  1404 Ülo Needo                 Kobras     00:57:33 +12:54
 7.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:04:19 +19:40
 8.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:07:48 +23:09
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:54:27 
 2.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:07:39 +13:12
 3.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:21:59 +27:32
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   284 Ants Tamm                 TON        00:57:34 
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:00:37 +03:03
 3.  3746 Valter Ploom              Jõhvikas   02:19:45 +82:11
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27118 Susanna Oras              Põlva Spor 00:15:32 
 2. 31511 Elis Marian Eerits                   00:17:56 +02:24
 3. 27284 Matilda Nuuma                        00:17:59 +02:27
 4. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:18:22 +02:50
 5. 28982 Liise Eelmäe              Ülenurme G 00:29:56 +14:24
 6. 28811 Saskia Lätt               Pihlapuu L 00:30:52 +15:20
 7. 25150 Maria Omelkova            Lasteaed A 00:48:48 +33:16
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Kool 00:18:25 
 2. 29647 Saale Heti Rooden                    00:39:53 +21:28
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:25:12 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:29:26 +04:14
 3. 16455 Eva Piirisild             Võru       00:32:22 +07:10
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:44:54 +19:42
 5. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:47:13 +22:01
 6. 32912 Kädi Müür                 Kanepi     00:47:17 +22:05
 7. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:58:58 +33:46
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:43:39 
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:46:20 +02:41
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25168 Geteli Hanni              Kobras     00:41:25 
 2. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:57:52 +16:27
 3. 17667 Evely Ostrov              Kobras     01:00:22 +18:57
 4. 18412 Greete Jalast             Mart Reini 01:32:24 +50:59
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:38:17 
 2. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:39:58 +01:41
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:42:02 +03:45
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5690 Kati Iher                 Võru       00:50:59 
 2. 31228 Kertu Tombak                         00:53:26 +02:27
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4484 Margret Zimmermann        Kape       01:06:49 
 2. 22457 Kristiina Mark            TÜ         01:22:55 +16:06
 3. 17990 Liisa Vister              Võru       01:27:52 +21:03
 4. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:40:24 +33:35
 5. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:46:48 +39:59
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:43:32 
 2. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:45:09 +01:37
 3. 21292 Kristine Tamm             Põlva      00:45:18 +01:46
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:47:25 +03:53
 5. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 00:53:07 +09:35
 6. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:07:55 +24:23
 7. 14858 Kristel Lopsik            Tartumaa   01:17:20 +33:48
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2515 Age Poom                  TON        00:40:55 
 2.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:45:55 +05:00
 3. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:50:16 +09:21
 4.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:52:42 +11:47
 5.  3714 Heli Haug                 Võru       00:56:04 +15:09
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10194 Kadri Parts               Võru       00:45:09 
 2.  5008 Ehtel Taevere             Kape       00:47:41 +02:32
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       00:49:30 +04:21
 4.   359 Erika Joonas              Võru       00:49:40 +04:31
 5.  4499 Kaie Konsap               Võru       00:52:26 +07:17
 6.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     00:54:07 +08:58
 7. 10251 Kati Võrk                            01:11:20 +26:11
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:59:54 
 2. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:22:40 +22:46
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:19:22 
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3235 Anne Arold                Ilves      00:57:55 
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:12:11 +14:16
 3.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:16:55 +19:00
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:12:41 
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:32:34 +19:53
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2734 Ilona Vanaveski           Ilves      01:16:39 
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:29:45 +13:06
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31754 Jan Martin Kind           Põlva      00:08:26 
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    00:24:53 +16:27
 3. 17670 Mihkel Liivago            Kobras     00:31:26 +23:00
 4. 25219 Joosep Tali               Harju KEK  00:35:30 +27:04
 5.  9606 Kiur Erik Eensaar         Ilves      00:38:22 +29:56
 6.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:39:55 +31:29
 7. 29669 Ingrid Veermäe                       00:40:03 +31:37
 8. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:44:37 +36:11
 9.  3803 Ats Virumäe               Võru       00:48:47 +40:21
10. 27014 Mariann Koel              Tartu      00:50:54 +42:28
11. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:53:22 +44:56
12.  3685 Mati Külaase              Võru       00:54:09 +45:43
13.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:02:05 +53:39
14. 24450 Eliisa Saksing                       01:03:08 +54:42
15.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:04:12 +55:46
16. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:06:00 +57:34
17.  4312 Peeter Põder              Põlva      01:06:36 +58:10
18. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:09:19 +60:53
19.  1257 Tarmo Laht                Kape       01:11:14 +62:48
20. 11300 Emil Eensaar              Ilves      01:12:15 +63:49
21. 26765 Siim Holtsmann                       01:13:29 +65:03
22. 33013 Leo-Martin Pala           Põlva Kool 01:15:09 +66:43
23.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:16:31 +68:05
24.  2470 Jana Kink                 Kape       01:17:29 +69:03
25. 16611 Silvia Saarniit           Põlva linn 01:18:27 +70:01
26. 25769 Liina Saarniit            Põlva      01:18:32 +70:06
27.  2524 Arti Albert               Kobras     01:19:11 +70:45
28.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 01:21:41 +73:15
29. 32957 Taavi Tomson              Kuuste las 01:21:43 +73:17
30. 29688 Signe Tiivoja                        01:21:45 +73:19
31. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 01:21:52 +73:26
32.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:28:43 +80:17
33. 20859 Tapani Keskikuru          EAVA       01:34:04 +85:38
34. 30437 Aadi Remmik                          02:05:47 +117:21
35. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 02:14:06 +125:40
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 32101 Sigrit Mahla                         00:46:29 
 2. 27349 Annika Aruots                        00:49:10 +02:41
 3. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:49:43 +03:14
 4. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:49:47 +03:18
 5.  5930 Kaivar Kõomägi                       00:50:02 +03:33
 6. 24338 Kadi Roosma               Tartu      00:52:45 +06:16
 7. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:55:56 +09:27
 8.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:56:07 +09:38
 9. 11709 Triin Sasi                Vastse-Kuu 00:57:23 +10:54
10. 31766 Rainer Lepp               Põlva      00:59:00 +12:31
11. 23922 Raili Klee                Põlva      00:59:12 +12:43
12. 28299 Rene Prillop              Tartu      01:00:26 +13:57
13. 27015 Urmo Võsa                 Tartu      01:06:13 +19:44
14. 31753 Maano Vaino               Põlva      01:09:00 +22:31
15. 25944 Karen Saadik              Serviti SK 01:09:27 +22:58
16. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:11:45 +25:16
17. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:12:28 +25:59
18. 26121 Tatjana Požarnaja         Tartumaa   01:13:58 +27:29
19. 25931 Marika Rehemets           NKK        01:21:23 +34:54
20.  3745 Kersti Ploom              Jõhvikas   01:26:08 +39:39
21. 12074 Karmen Jaaniso                       01:29:07 +42:38
22. 18891 Raivo Jaaniso             TÜ FI      01:42:22 +55:53
23. 19308 Anette Jaaniso            Tartu Kato 01:42:22 +55:53
24.  5767 Kati Sein                 TÜ         01:47:41 +61:12
25. 24254 Evi Vaino                 Ilves      02:18:29 +92:00
26. 31658 Külli Anijalg                        02:36:33 +110:04
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10590 Riho Mõtlep               OK Laktaat 00:50:45 
 2. 21860 Peep Teppo                Seiklushun 00:52:07 +01:22
 3. 28252 Taavi Torga                          01:10:27 +19:42
 4.  8000 Maichl Suur               Kobras     01:14:03 +23:18
 5.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:44:51 +54:06
 6. 24260 Kristel Vilipuu           Tartu      01:58:27 +67:42
 7. 24261 Revo Vilipuu                         01:58:34 +67:49
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1606 Arto Rammul               Mees metsa 00:37:35 
 2. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:40:40 +03:05
 3.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:41:54 +04:19
 4.   779 Karli Lambot              ACE Logist 00:43:55 +06:20
 5. 14846 Karel Jung                Kobras     00:45:22 +07:47
 6.  3018 Jaak Reimaa               Ilves      00:46:28 +08:53
 7. 24331 Rainet Liivago            Põlva      00:48:03 +10:28
 8. 20521 Toomas Roosma                        00:49:53 +12:18
 9.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:51:28 +13:53
10.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 00:51:28 +13:53
11.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:51:57 +14:22
12. 25939 Maigi Mäela               Kobras     00:54:55 +17:20
13. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:55:27 +17:52
14. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:58:07 +20:32
15. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:01:32 +23:57
16.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:03:12 +25:37
17.  1104 Uve Nummert               Kape       01:04:54 +27:19
18. 20971 Simon Rihard Rammul       Tartu      01:06:29 +28:54
19. 30563 Keidi Käis                Matkajuht  01:27:21 +49:46