Pärnumaa neljapäevak - 25.07.2019 - Uulu

25.07.2019
Korraldaja : Sander Blehner
Rajameister : Marie Anna Blehner
[1] [2] [3] [4] [5]
1^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21845 Siim Klais                Võru       00:45:49 
 2.  7505 Alari Lumberg                        00:48:15 +02:26
 3. 19172 Toomas Tammer                        00:49:13 +03:24
 4. 22802 Risto Kaljund             Tallinna S 00:49:35 +03:46
 5. 17170 Romet Sutt                           00:50:08 +04:19
 6.  7104 Raio Piiroja              West       00:52:58 +07:09
 7.  6009 Veljo Vask                West       00:55:08 +09:19
 8.  3776 Tarmo Roos                West       00:56:17 +10:28
 9. 15874 Priit Talu                West       00:58:27 +12:38
10. 10464 Aavo Sempelson            KKI        01:01:44 +15:55
11.  7538 Gert Saamann              JOKA       01:02:00 +16:11
12. 14228 Joosep Sedman                        01:04:32 +18:43
13.  5096 Madis Osjamets                       01:04:49 +19:00
14.  3966 Sander Blehner            West       01:05:42 +19:53
15.   650 Jaak Kanniste             West       01:06:09 +20:20
16.  1866 Terje Vilberg             West       01:06:15 +20:26
17.   785 Margit Blehner            West       01:07:19 +21:30
18. 24402 Ahti Raba                 LHV Pank   01:08:14 +22:25
19. 31367 Raido Laanela                        01:12:10 +26:21
20.   842 Indrek Viikmaa            West       01:13:55 +28:06
21. 13472 Uko Kõrge                 Pärnu Aeru 01:15:19 +29:30
22.  7186 Mihkel Kalmaru            West       01:16:00 +30:11
23.   148 Jüri Kadaja               Saku OK    01:19:56 +34:07
24.  1667 Anne-Ly Viikmaa           West       01:20:35 +34:46
25. 23663 Valdis Puzanov                       01:26:35 +40:46
26.  7393 Raivo Aru                 West       01:26:59 +41:10
27.  1088 Peep Elmeste              West       01:37:43 +51:54
28. 29510 Airika Lainoja                       01:46:42 +60:53
29. 25875 Aire Arge                            01:48:44 +62:55
     2924 Merike Haugas             West       DQ 
2^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20293 Martins Godins            B3         00:40:09 
 2.  5564 Peeter Võrk               F-Klubi    00:43:00 +02:51
 3.  6025 Kevin Lepp                West       00:48:16 +08:07
 4. 17272 Kersti Jääger             TÜ         00:48:35 +08:26
 5. 32237 Binno Haldemann                      00:50:13 +10:04
 6. 14315 Sergei Muiznieks          Saros Est  00:50:55 +10:46
 7.   188 Ülo Vainura               Tammed     00:51:32 +11:23
 8.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:51:42 +11:33
 9. 15234 Kairi Lumberg                        00:54:46 +14:37
10.   239 Rafael Gordon             Võru       01:00:08 +19:59
11.    73 Kalmer Keevend            JOKA       01:00:19 +20:10
12. 21731 Alari Uusna               T.Ü.V Maur 01:01:00 +20:51
13.   562 Kalev Hunt                West       01:01:34 +21:25
14.   561 Kaie Kodasma              West       01:02:56 +22:47
15.   970 Rita Ojala                JOKA       01:03:06 +22:57
16.   884 Ahto Karu                 JOKA       01:04:15 +24:06
17.  1093 Imbi Kukk                 West       01:05:01 +24:52
18. 32699 Rait Rodi                            01:05:10 +25:01
19. 30187 Ester Marjapuu            JOKA       01:05:40 +25:31
20.  1784 Tiina Loide                          01:09:24 +29:15
21.  7321 Peeter Koppas                        01:10:26 +30:17
22.  2505 Enn Aedna                 West       01:10:54 +30:45
23.  6696 Maive Leif                JOKA       01:11:01 +30:52
24. 10411 Ivo Enn                   Henkel Mak 01:11:36 +31:27
25.   436 Ilmi Nael                 West       01:18:40 +38:31
26. 22010 Kaire Leetsar             Audru kool 01:22:20 +42:11
27. 31366 Riin Leas                 Audru kool 01:22:20 +42:11
28.   431 Saima Rand                West       01:28:49 +48:40
29. 27260 Katrin Pint               Rimi       01:31:09 +51:00
30.  3536 Peeter Kangur             West       01:31:20 +51:11
31.  2918 Rein Kiisler              West       01:51:10 +71:01
32. 25857 Valli Talu                           02:14:33 +94:24
3^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20292 Ieva Godina               B3         00:33:42 
 2.   894 Kristo Keevend            JOKA       00:43:39 +09:57
 3. 14363 Agnes Võsanurm            Jõõpre koo 00:49:52 +16:10
 4. 15231 Martti Santajoki          Rajamäen R 00:54:23 +20:41
 5. 15230 Silvi Pool                Tori SK    00:56:06 +22:24
 6. 32696 Elina Haldemann                      00:58:04 +24:22
 7. 31590 Jane Kasak                           00:59:20 +25:38
 8.   435 Heino Peeterson           West       01:03:48 +30:06
 9.   507 Viive Sisask              West       01:06:29 +32:47
10.  2922 Märt Künnapas             West       01:06:35 +32:53
11. 32802 Kersti Kutser                        01:10:55 +37:13
12.  7206 Katrin Peterson           Danske SK  01:11:06 +37:24
4^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23181 Tessa Lota Vilberg                   00:22:19 
 2. 13460 Tekla Liisa Vilberg       West       00:22:34 +00:15
 3. 32698 Lillija Brice                        00:23:51 +01:32
 4. 23168 Anna Godina               B3         00:23:56 +01:37
 5. 21046 Madis Sammelselg          Vahenurme  00:26:00 +03:41
 6. 20598 Urve Kibur                           00:26:33 +04:14
 7. 28189 Henriko Halliste                     00:30:02 +07:43
 8. 16030 Indra Johanson            West       00:33:16 +10:57
 9. 31709 Aaron Kiisk                          01:15:57 +53:38
5^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5524 Sirje Vilbaste            Ilves      00:45:31 
 2. 13765 Veiko Lille               West       00:56:55 +11:24
 3. 30411 Katry-Mary Burk           Uulu pk    01:02:43 +17:12