Põlva 12.Teisipäevak - 23.06.2020 - Kooraste-Mudsina

23.06.2020
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Alar Assor
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:38:56 
 2. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:43:06 +04:10
 3. 26779 Villem Kägo               Jõgeva     00:50:44 +11:48
 4. 25701 Kasper Vaher              Tartu      01:06:48 +27:52
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25748 Karl Miko Põdra                      00:20:50 
 2. 32815 Jaagup Lätti                         00:27:40 +06:50
 3. 24212 Hubert Jaaksoo            Tartu      00:43:36 +22:46
 4. 25333 Rait Aava                            01:04:31 +43:41
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:27:02 
 2. 15085 Koit Hallik               Tartu      00:27:29 +00:27
 3. 21442 Juhan Mahla               Peko       00:34:58 +07:56
 4. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:35:44 +08:42
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18554 Paul Aares Fjodorov       Pühajärve  00:23:34 
 2. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:23:42 +00:08
 3. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:32:43 +09:09
 4. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:35:49 +12:15
 5. 28756 Karel Kets                Põlva Kool 00:39:00 +15:26
 6. 18217 Timo Poopuu               Tartu      00:44:05 +20:31
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18250 Mihkel Tali               Tartu Kivi 00:29:14 
 2. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:34:39 +05:25
 3. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:34:51 +05:37
 4. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:36:25 +07:11
 5. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:45:22 +16:08
 6. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:52:48 +23:34
 7. 25509 Kaur Koosapoeg            Rakv       01:07:16 +38:02
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:33:47 
 2. 17585 Renno Merenäkk            Katoliku   00:36:43 +02:56
 3. 20227 Jakob Koppel              Katoliku   00:42:04 +08:17
 4. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:45:08 +11:21
 5. 11917 Otto Georg Kikerpill      Katoliku   01:00:00 +26:13
 6. 16232 Tauri Vijar               Kobras     01:08:48 +35:01
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:40:05 
 2. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:41:12 +01:07
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10360 Ahto Rähn                 EMU        00:43:45 
 2. 18268 Kaarel Kuslap             TalTech    00:47:17 +03:32
 3. 33104 Marko Tammist                        00:47:44 +03:59
 4. 10550 Riho Klement              Kape       00:52:10 +08:25
 5.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 00:54:06 +10:21
 6. 25959 Marios Tammes             Kobras     00:55:43 +11:58
 7.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:55:57 +12:12
 8.  2012 Raul Olesk                Kobras     01:05:28 +21:43
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   00:42:11 
 2.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:43:46 +01:35
 3. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 00:43:52 +01:41
 4. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:45:47 +03:36
 5. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:48:09 +05:58
 6. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:48:17 +06:06
 7. 23704 Tambet Vodi               Päästeamet 00:49:17 +07:06
 8.  7775 Oleg Koshik               SRD        00:53:06 +10:55
 9. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      00:54:16 +12:05
10. 31330 Andre Salumets                       00:55:30 +13:19
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16234 Hando Allmann             Võru       00:48:06 
 2.  8646 Sander Mirme              Võru       00:48:52 +00:46
 3. 14258 Tõnu Lillelaid            SK100      00:50:04 +01:58
 4. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     00:51:21 +03:15
 5. 17048 Andres Saetalu            Tammed     00:51:42 +03:36
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      00:53:35 +05:29
 7.  5655 Heno Ivanov               Tartu      00:55:50 +07:44
 8. 19719 Hannes Poolamets          Tammed     00:57:00 +08:54
 9.  3665 Kaido Hallik              Ilves      00:58:12 +10:06
10. 16678 Raido Kiss                Võru       00:59:52 +11:46
11. 12901 Marko Külaots             Tammed     01:00:08 +12:02
12. 20939 Lauri Sõõro                          01:01:16 +13:10
13.  3145 Taivo Timmusk             HOK        01:02:10 +14:04
14.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:04:04 +15:58
15.  8342 Hannes Luidalepp          OK Vagun   01:05:36 +17:30
16.  5239 Rain Jaaksoo              Kobras     01:05:52 +17:46
17.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       01:07:36 +19:30
18. 10744 Ragnar Leimann            JK Piraaja 01:09:53 +21:47
19.  4524 Siim Lannes               Norma      01:12:02 +23:56
20. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 01:27:36 +39:30
21.  5061 Kalev Liiv                           01:29:57 +41:51
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov            Otepää     00:40:57 
 2. 10214 Tõnis Piirisild           Võru       00:42:49 +01:52
 3. 13099 Mikk Põdra                Jõhvikas   00:45:34 +04:37
 4. 20614 Maido Mäoma               Kape       00:49:59 +09:02
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:46:25 
 2. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:47:00 +00:35
 3.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:49:24 +02:59
 4.  2191 Eero Mõttus               Võru       00:49:24 +02:59
 5.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      00:50:21 +03:56
 6. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  00:51:15 +04:50
 7.  7680 Janek Riives              TÜ         00:53:21 +06:56
 8. 28297 Erkki Lepik               Krootuse   00:53:59 +07:34
 9. 17619 Raul Aava                            01:04:13 +17:48
10. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:20:27 +34:02
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:41:25 
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       00:43:18 +01:53
 3. 19681 Mart Koppel               Tartu      00:45:44 +04:19
 4. 18210 Margus Raud               Suusahullu 00:47:17 +05:52
 5.   515 Aivar Sarap               Tartu      00:48:04 +06:39
 6.  5730 Allar Padari              HOK        00:48:15 +06:50
 7.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:49:02 +07:37
 8.  5931 Toomas Tarve              Kobras     00:52:22 +10:57
 9.  4107 Mait Mändmets             Rae        00:52:45 +11:20
10.  2119 Kaimo Käärmann-Liive      Tammed     00:55:47 +14:22
11. 23800 Kalmer Koosapoeg          Rakv       01:03:11 +21:46
12. 18049 Madis Haug                Võru       01:03:34 +22:09
13.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:04:46 +23:21
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:30:01 
 2.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:35:12 +05:11
 3.   303 Tiit Tali                 Ilves      00:35:18 +05:17
 4.  2005 Pear Post                 Kobras     00:44:52 +14:51
 5.   483 Aare Huik                 Võru       00:48:32 +18:31
 6.  7087 Taavi Pae                 Tartu      00:50:42 +20:41
 7. 17228 Juho Joonas               Võru       01:00:04 +30:03
 8. 15834 Romas Vals                RTG Spordi 01:09:38 +39:37
 9. 28582 Tarmo Tasuja                         01:15:05 +45:04
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:42:14 
 2.  4194 Lauri Leppik              TAOK       00:47:00 +04:46
 3.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   00:47:04 +04:50
 4.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:47:21 +05:07
 5. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 00:55:49 +13:35
 6.  4381 Indrek Jentson            Kape       00:57:44 +15:30
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:40:24 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:46:40 +06:16
 3.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      00:48:53 +08:29
 4.  2984 Anti Parik                Otepää     00:49:08 +08:44
 5. 14255 Sulev Kõiv                Otepää     00:54:53 +14:29
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:34:45 
 2.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:45:47 +11:02
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.    83 Koit Paasma               Lehola     00:40:02 
 2.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:41:52 +01:50
 3.  3685 Mati Külaase              Võru       00:43:12 +03:10
 4. 11216 Kalev Õunsaar             Otepää     00:49:12 +09:10
 5.   706 Endel Remmet              Kape       00:56:59 +16:57
 6.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:59:26 +19:24
 7.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:02:18 +22:16
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:44:02 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     00:51:37 +07:35
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:30:45 
 2. 28078 Helene Sulg                          00:45:31 +14:46
 3. 21351 Lilian Poopuu             JOKA       00:45:45 +15:00
 4. 25150 Maria Omelkova            Lasteaed A 01:02:22 +31:37
 5. 20300 Reti Aava                            01:03:15 +32:30
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:33:47 
 2. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Spor 00:46:19 +12:32
 3. 20484 Madli Berta Kikerpill     Tartu      00:54:24 +20:37
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:25:23 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:34:28 +09:05
 3. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:36:55 +11:32
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:45:22 +19:59
 5.     0 Merili Rätsepp            Tartu Veer 00:46:06 +20:43
 6. 25614 Railis Merenäkk           Tartu Veer 00:46:06 +20:43
 7. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:47:00 +21:37
 8. 26800 Liise Rähn                           00:47:53 +22:30
 9.     0 Loore Rähn                Tartu      00:47:55 +22:32
10. 23365 Helene Jentson            Lasteaed   00:55:49 +30:26
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13655 Mariann Zernant           Ilves      00:35:35 
 2. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:39:21 +03:46
 3. 17896 Mia Mai Huik              Võru       00:47:52 +12:17
 4. 21846 Elisabeth Jentson         Kivimäe põ 00:57:21 +21:46
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:38:12 
 2. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:41:08 +02:56
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:47:48 +09:36
 4. 16899 Marta Joonas              Võru       00:56:21 +18:09
 5. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       00:57:06 +18:54
 6. 25576 Viktoria Misnik           Võru       01:05:03 +26:51
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:41:34 
 2. 25936 Liise Lillelaid           Tammed     00:44:15 +02:41
 3. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:00:35 +19:01
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12196 Britt Jaaska              SK Serviti 00:42:04 
 2.  1301 Airi Alnek                Võru       00:49:22 +07:18
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:39:34 
 2.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:41:41 +02:07
 3. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:43:36 +04:02
 4.  3717 Laura Joonas              Võru       00:46:56 +07:22
 5.  5691 Silja Olesk               Kobras     00:49:59 +10:25
 6.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:51:41 +12:07
 7. 17668 Anete Saar                Kobras     00:56:21 +16:47
 8. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:58:49 +19:15
 9.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:02:02 +22:28
10. 16499 Emma Joonas               Võru       01:06:24 +26:50
11. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:19:06 +39:32
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:40:31 
 2. 29510 Airika Lainoja                       00:54:19 +13:48
 3. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         00:57:16 +16:45
 4. 17584 Margarete Jürjo                      01:00:43 +20:12
 5. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:16:48 +36:17
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:39:59 
 2.  2515 Age Poom                  TON        00:40:38 +00:39
 3.  1161 Piia Avaste               Tammed     00:42:44 +02:45
 4. 15052 Pille Vinne               Kobras     00:42:44 +02:45
 5.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:46:27 +06:28
 6. 25577 Eveli Misnik              Võru       00:52:26 +12:27
 7.   213 Saima Värton              Kobras     00:57:49 +17:50
 8. 24175 Raili Nugin                          00:59:06 +19:07
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:40:43 
 2. 32442 Aili Kangro                          00:54:40 +13:57
 3.  3235 Anne Arold                Ilves      00:58:49 +18:06
 4. 25164 Piret Uurimäe             Telia SK   00:59:11 +18:28
 5.   966 Juta Ainelo               Ilves      01:02:17 +21:34
 6.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:03:05 +22:22
 7.  3714 Heli Haug                 Võru       01:03:13 +22:30
 8. 33973 Maret Laas                           02:06:06 +85:23
 9.     0 Merike Aus                Tõrva vald 02:06:07 +85:24
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   474 Mare Parve                Peko       00:40:26 
 2. 26798 Maie Tali                 Tartu Ülik 00:41:25 +00:59
 3.   359 Erika Joonas              Võru       00:41:26 +01:00
 4. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     00:49:08 +08:42
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4195 Lea Leppik                TAOK       00:41:15 
 2.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:59:03 +17:48
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      00:59:34 
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:45:25 
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      00:53:03 +07:38
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:03:53 +18:28
 4.   925 Liivi Parik               Otepää     01:05:36 +20:11
 5.  5012 Mare Leis                 Ilves      01:10:57 +25:32
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:46:59 
 2.   146 Maie Abram                Ilves      01:05:07 +18:08
 3.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:05:50 +18:51
 4. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:11:06 +24:07
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   181 Maire Raid                Tammed     00:51:59 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2524 Arti Albert               Kobras     00:31:18 
 2. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:34:40 +03:22
 3.   428 Maimu Tornberg            Koop       00:36:54 +05:36
 4. 20869 Richard Toomas Tammaru    Tartu      00:38:46 +07:28
 5. 14682 Robin Mihkel Tammaru      Harjumaa   00:38:46 +07:28
 6. 23703 Marii Vodi                Tartu Hans 00:38:47 +07:29
 7. 19700 Rando Jaaksoo             Kobras     00:39:21 +08:03
 8. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:41:12 +09:54
 9.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:43:06 +11:48
10.   182 Tõnu Raid                 Tammed     00:43:39 +12:21
11.   891 Priit Poopuu              JOKA       00:44:04 +12:46
12. 26461 Lukas Lillelaid           Tammed     00:44:48 +13:30
13. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   00:45:01 +13:43
14.     0 Valdur Veeroja            Krootuse   00:45:05 +13:47
15. 21352 Kaili Trossmann           tartu      00:46:30 +15:12
16. 33489 Margit Tepaskent          Võru       00:47:50 +16:32
17.   957 Pille Illak               Otepää     00:48:16 +16:58
18.   725 Relvo Värton              Kobras     00:51:54 +20:36
19. 33118 Lembit Johannes Luks                 00:53:41 +22:23
20. 33117 Kalev Martin Luks                    00:53:52 +22:34
21. 33116 Kaupo Gustav Llluks                  00:53:54 +22:36
22.  4312 Peeter Põder              Põlva      00:55:11 +23:53
23.  3654 Maarja Punak              Kobras     00:55:25 +24:07
24. 32917 Herman Vällik                        00:55:47 +24:29
25.  7483 Toomas Orason             Rotalia    00:58:08 +26:50
26.  5325 Signe Raidmets            TON        00:58:41 +27:23
27.  7653 Julia Polikarpus          Tartu Ülik 00:59:08 +27:50
28. 26916 Tekla Liivamägi           Lalli küla 00:59:16 +27:58
29. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:00:42 +29:24
30. 24476 Olivia Kreutzwald                    01:00:47 +29:29
31. 20217 Raivo Kreutzwald          Tartu      01:00:52 +29:34
32. 24475 Karoliine Kreutzwald                 01:00:52 +29:34
33. 19550 Helina Saega              Otepää     01:03:36 +32:18
34.   256 Virve Einpaul             Ilves      01:05:56 +34:38
35. 13314 Robin Mõttus                         01:10:13 +38:55
36.     0 Doris Poolamets           Tallinn    01:16:01 +44:43
37. 31640 Helve Suik                Linna Tant 01:16:31 +45:13
38. 12917 Rene Tarros                          02:12:43 +101:25
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:28:32 
 2. 27349 Annika Aruots                        00:34:19 +05:47
 3. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi val 00:34:55 +06:23
 4. 18632 Hendrik Bleive            Kobras     00:35:36 +07:04
 5. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:35:52 +07:20
 6. 25944 Karen Saadik              Kobras     00:37:37 +09:05
 7. 33776 Sirje Salundi             NKK Kanepi 00:37:57 +09:25
 8.  5271 Marje Zernant             Ilves      00:42:05 +13:33
 9.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:42:47 +14:15
10. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:44:33 +16:01
11. 15073 Janika Matto              Viluste    00:47:28 +18:56
12. 19351 Eliko Saks                Võru       00:47:56 +19:24
13. 33113 Tiia Urm                  Kanepi val 00:48:32 +20:00
14. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      00:48:35 +20:03
15. 22764 Madis Veski               Serviti SK 00:49:41 +21:09
16. 25924 Maris Veski               Põlva      00:49:41 +21:09
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 00:43:42 
 2. 17055 Arno Bachaus              Team 30+   00:47:16 +03:34
 3. 17014 Taavi Dovnar              Tartumaa   00:52:06 +08:24
 4. 10938 Tarmo Sulg                Kondimooto 00:52:29 +08:47
 5. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 00:56:20 +12:38
 6. 26330 Kelli Saar                Tartu Ülik 01:04:42 +21:00
 7. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:08:43 +25:01
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:15:35 +31:53
 9. 30563 Keidi Käis                           01:24:23 +40:41
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:34:31 
 2. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:35:00 +00:29
 3.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:35:52 +01:21
 4.  1066 Ruth Aava                 Kobras     00:35:56 +01:25
 5.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:36:18 +01:47
 6.  1403 Üllas Jaaska              SK Serviti 00:38:43 +04:12
 7.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:41:41 +07:10
 8.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:43:58 +09:27
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:46:10 +11:39
10.  4932 Mait Bratka               TÜ         00:47:38 +13:07
11.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:50:59 +16:28