Põlva 16.Teisipäevak - 21.07.2020 - Hatiku

21.07.2020
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Villu Serv
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34194 Mari Bulganina            Tart       00:26:55 
 2. 24212 Hubert Jaaksoo            Tartu      00:32:02 +05:07
 3. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:37:25 +10:30
 4. 34091 Selma Kriisk              Tännassilm 00:37:41 +10:46
 5. 31242 Kristof Kivil             LSF PT     00:42:20 +15:25
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30175 Albert Valvas             Maarjamõis 00:32:36 
 2. 34190 Robert Lepik              Põlvamaa   00:36:52 +04:16
 3. 34187 Hendrik Tohv              Põlvamaa   00:36:55 +04:19
 4. 34189 Märt Väli                 Põlvamaa   00:37:06 +04:30
 5. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:46:13 +13:37
 6. 34092 Georg Shanskiy            Variku koo 00:49:21 +16:45
 7. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:49:33 +16:57
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18665 Robert Arund                         00:25:26 
 2. 30905 Sebastian Veesaar         Võru       00:29:31 +04:05
 3. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:29:58 +04:32
 4. 15085 Koit Hallik               Tartu      00:43:28 +18:02
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28756 Karel Kets                Kobras     00:35:05 
 2. 28207 Enriko Lutsar             Põlva Kool 00:39:56 +04:51
 3. 27018 Jakob Veski               Põlva Spor 00:51:38 +16:33
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:35:40 
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:42:14 +06:34
 3. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:48:51 +13:11
 4. 22949 Magnar Mõttus             Otepää     00:50:25 +14:45
 5. 10725 Juhan Pae                 Tartu      00:51:07 +15:27
 6.  1312 Roland Johanson           Kobras     00:51:09 +15:29
 7. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:51:13 +15:33
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:40:57 
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:47:01 +06:04
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:05:55 +24:58
 4. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:06:43 +25:46
 5. 18653 Andri Kepler              Kobras     01:17:57 +37:00
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     00:51:08 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:51:19 
 2.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:01:25 +10:06
 3.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:05:52 +14:33
 4. 18268 Kaarel Kuslap             TalTech    01:06:32 +15:13
 5. 10550 Riho Klement              Kape       01:06:38 +15:19
 6.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:06:51 +15:32
 7. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 01:14:22 +23:03
 8.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:18:07 +26:48
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   00:44:44 
 2.   685 Margus Kirotar            Peko       00:47:27 +02:43
 3.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     00:53:35 +08:51
 4. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      00:53:47 +09:03
 5.  5156 Tarmo Zernant             Ilves      00:54:57 +10:13
 6. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 00:58:24 +13:40
 7. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:59:05 +14:21
 8. 30263 Taavi Tiganik                        01:20:46 +36:02
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21845 Siim Klais                Võru       00:52:37 
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:55:27 +02:50
 3. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko       00:56:24 +03:47
 4.  8646 Sander Mirme              Võru       00:58:53 +06:16
 5. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:00:16 +07:39
 6.   871 Olle Kärner               Rakv       01:00:47 +08:10
 7.  1326 Mati Tiit                 Ilves      01:00:53 +08:16
 8.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:01:56 +09:19
 9. 11326 Marten Vunukainen         Kobras     01:02:46 +10:09
10.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     01:02:56 +10:19
11.  5096 Madis Osjamets                       01:03:12 +10:35
12.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:04:02 +11:25
13.  5025 Marianne Haug             Võru       01:06:12 +13:35
14.  4978 Allar Kivil               LSF PT     01:07:05 +14:28
15.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:10:57 +18:20
16.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:14:44 +22:07
17.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:31:10 +38:33
18.  5061 Kalev Liiv                           01:45:02 +52:25
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20614 Maido Mäoma               Kape       00:55:51 
 2. 21860 Peep Teppo                Seiklushun 01:01:56 +06:05
 3. 19104 Madis Ehastu              MKM        01:10:28 +14:37
 4. 14580 Priit Lello                          01:12:49 +16:58
 5. 34099 Jaanus Roos               Tartu Male 01:22:36 +26:45
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:53:25 
 2. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 00:57:16 +03:51
 3.  1310 Kaljo Julge               Kape       00:57:53 +04:28
 4. 16697 Indrek Roos               Tartu      01:00:58 +07:33
 5.  7680 Janek Riives              TÜ         01:06:27 +13:02
 6. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:12:12 +18:47
 7.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:34:03 +40:38
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Tartu      00:51:41 
 2.  4962 Antti Roose               Kobras     00:52:13 +00:32
 3.  1938 Raul Kangur               Peko       00:52:13 +00:32
 4.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:53:08 +01:27
 5.   634 Raivo Reiman              West       00:53:10 +01:29
 6.  4437 Kristjan Leiger           Kape       00:55:23 +03:42
 7. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:02:09 +10:28
 8.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:02:34 +10:53
 9.  1323 Sander Kollom             Suusahullu 01:10:00 +18:19
10. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:10:27 +18:46
11. 16456 Valeri Kuragin            Võru       01:10:56 +19:15
12.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:14:24 +22:43
13. 18049 Madis Haug                Võru       01:21:39 +29:58
14. 10770 Andi Linn                 Viljandi S 01:39:43 +48:02
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:42:49 
 2.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:44:33 +01:44
 3.   303 Tiit Tali                 Ilves      00:45:04 +02:15
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       00:47:36 +04:47
 5. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru       00:50:57 +08:08
 6.   483 Aare Huik                 Võru       00:52:00 +09:11
 7.  2005 Pear Post                 Kobras     00:52:43 +09:54
 8.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 00:54:25 +11:36
 9.     0 Enrico Bosecke            Saksamaa   01:14:23 +31:34
10. 28582 Tarmo Tasuja                         01:19:11 +36:22
11.  5109 Kristjan Vällik           Korp! Rota 01:20:59 +38:10
12. 15834 Romas Vals                RTG Spordi 01:21:18 +38:29
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:46:04 
 2. 13065 Argo Laanemaa             SWE        00:56:58 +10:54
 3.  5103 Enn Pokk                  Tartumaa   00:59:16 +13:12
 4.  2208 Jaanus Teppan             Ilves      01:06:04 +20:00
 5.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:06:54 +20:50
 6. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:20:04 +34:00
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       00:44:21 
 2.  4525 Jaan Ainelo               Ilves      00:52:33 +08:12
 3.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     00:54:51 +10:30
 4. 14255 Sulev Kõiv                Otepää     00:57:35 +13:14
 5.  2984 Anti Parik                Otepää     01:00:00 +15:39
 6.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:09:08 +24:47
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:47:00 
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     00:51:22 +04:22
 3.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     00:56:00 +09:00
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:42:58 
 2.  3685 Mati Külaase              Võru       00:48:42 +05:44
 3.   143 Madis Oras                Ilves      00:50:01 +07:03
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape       00:56:49 +13:51
 5.  1072 Heiki Rammul              Ilves      00:58:36 +15:38
 6.   460 Lembit Vassil             Ilves      00:59:41 +16:43
 7.   706 Endel Remmet              Kape       01:18:52 +35:54
 8.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:34:23 +51:25
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:46:40 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:00:11 +13:31
 3.   284 Ants Tamm                 TON        01:12:44 +26:04
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.     0 Emma Salf                            00:27:44 
 2. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:29:45 +02:01
 3. 34188 Elli Tohv                 Põlvamaa   00:36:50 +09:06
 4. 24913 Liisa Prei                Põlva linn 00:37:23 +09:39
 5. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:40:31 +12:47
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:21:56 
 2. 30657 Lemme Salf                Viluste Põ 00:27:00 +05:04
 3. 30177 Eleanor Lutsar            Põlva Spor 00:37:48 +15:52
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:42:04 
 2. 13105 Ebe Hallik                Tartu      00:50:24 +08:20
 3. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:52:29 +10:25
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:53:56 +11:52
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     01:06:17 
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:46:50 
 2. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:51:30 +04:40
 3. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:55:34 +08:44
 4. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:56:59 +10:09
 5. 21846 Elisabeth Jentson         Kivimäe põ 01:48:26 +61:36
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16499 Emma Joonas               Võru       00:45:50 
 2. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 01:25:47 +39:57
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1301 Airi Alnek                Võru       00:53:32 
 2. 31228 Kertu Tombak                         01:15:17 +21:45
 3.  4358 Maarika Vask              Ilves      01:37:09 +43:37
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:51:00 
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:59:46 +08:46
 3.  5691 Silja Olesk               Kobras     01:00:25 +09:25
 4.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:00:55 +09:55
 5. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     01:01:42 +10:42
 6.  1624 Mall Alev                 Võru       01:04:41 +13:41
 7.  2678 Mirja Virve               Kobras     01:06:20 +15:20
 8. 17272 Kersti Jääger             HOK        01:06:34 +15:34
 9.   485 Triin Jaaniste            Ilves      01:09:19 +18:19
10.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:11:13 +20:13
11.  3896 Agnes Vask                Ilves      01:13:08 +22:08
12. 14788 Birgit Russka             Kobras     01:21:47 +30:47
13. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:23:27 +32:27
14.   717 Madli-Johanna Maidla      Kobras     01:24:28 +33:28
15. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:26:23 +35:23
16. 10575 Made Vares                Suusahullu 01:37:01 +46:01
17. 24174 Kersti Rahnel                        01:53:45 +62:45
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:47:44 
 2. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 00:58:23 +10:39
 3.  1459 Jaana Aedmäe              Kobras     01:05:20 +17:36
 4. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:08:15 +20:31
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19535 Helina Kolsar             Kobras     00:46:10 
 2.  2515 Age Poom                  TON        00:47:18 +01:08
 3. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:26:14 +40:04
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:51:19 
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:56:10 +04:51
 3. 16421 Epp Voitka                Võru       00:58:21 +07:02
 4.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:03:00 +11:41
 5.   256 Virve Einpaul             Ilves      01:04:07 +12:48
 6.  2168 Inge Joonas               Võru       01:06:38 +15:19
 7.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:08:20 +17:01
 8. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:09:17 +17:58
 9. 24298 Helve Kansi               Lehola     01:15:57 +24:38
10.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:18:23 +27:04
11. 12817 Teele Eensaar             Ilves      01:19:00 +27:41
12.  3714 Heli Haug                 Võru       01:49:31 +58:12
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:43:32 
 2. 26798 Maie Tali                 Tartu Ülik 00:51:03 +07:31
 3. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:07:03 +23:31
 4. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:17:09 +33:37
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     00:48:57 
 2.   966 Juta Ainelo               Ilves      00:50:34 +01:37
 3.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:53:37 +04:40
 4.   957 Pille Illak               Otepää     01:49:10 +60:13
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:12:27 
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:13:32 +01:05
 3. 34095 Helin Oja                 Vastse-Kuu 01:43:59 +31:32
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     00:49:26 
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:03:12 +13:46
 3.   925 Liivi Parik               Otepää     01:03:14 +13:48
 4.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:22:53 +33:27
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      00:55:16 
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:18:45 +23:29
 3.   146 Maie Abram                Ilves      01:26:08 +30:52
 4. 24254 Evi Vaino                 Ilves      01:27:31 +32:15
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9606 Kiur Erik Eensaar         Kobras     00:01:01 
 2. 15073 Janika Matto              Viluste    00:29:58 +28:57
 3. 13218 Helle Leis                Kobras     00:34:03 +33:02
 4.    15 Nikolai Järveoja          Kobras     00:35:08 +34:07
 5.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:37:16 +36:15
 6.  2016 Minija Pääslane           Ilves      00:37:25 +36:24
 7. 18217 Timo Poopuu               Tartu      00:43:30 +42:29
 8.   725 Relvo Värton              Kobras     00:44:51 +43:50
 9. 11300 Emil Eensaar              Ilves      00:48:36 +47:35
10.  1439 Vilve Liiskmann           Kobras     00:51:09 +50:08
11.   738 Priit Pääslane            Ilves      00:51:23 +50:22
12.  5271 Marje Zernant             Ilves      00:52:07 +51:06
13.   141 Avo Veermäe               Ilves      00:53:20 +52:19
14. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:53:59 +52:58
15.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:55:02 +54:01
16. 16611 Silvia Saarniit           Põlva linn 00:55:12 +54:11
17. 33489 Margit Tepaskent          Võru       01:02:02 +61:01
18. 31640 Helve Suik                Linna Tant 01:06:35 +65:34
19.  3911 Paavo Kroon               Ilves      01:09:08 +68:07
20.   462 Georg Sooberg             Võru       01:09:38 +68:37
21.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:11:34 +70:33
22.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:20:23 +79:22
23.  3011 Helle Jaaniste            Ilves      01:30:07 +89:06
24. 19313 Stefan Kivil              LSF PT     01:36:18 +95:17
25. 19701 Mariliis Pärtel                      01:38:25 +97:24
26.     0 Ricard Dukauskas          Leedu      01:52:26 +111:25
27.  4483 Helen Parik               Otepää     01:52:26 +111:25
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:36:14 
 2. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:39:08 +02:54
 3.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:39:59 +03:45
 4. 25944 Karen Saadik              Kobras     00:42:20 +06:06
 5. 15805 Kuldar Leis               Põlva      00:42:37 +06:23
 6. 27349 Annika Aruots                        00:43:54 +07:40
 7. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:45:29 +09:15
 8. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:45:44 +09:30
 9. 33776 Sirje Salundi             NKK Kanepi 00:47:34 +11:20
10.  4407 Kristi Johanson           Põlva      00:51:13 +14:59
11. 23922 Raili Klee                Põlva      00:51:36 +15:22
12.  1435 Kerten Matto              Kobras     00:51:37 +15:23
13. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi val 00:54:37 +18:23
14. 33113 Tiia Urm                  Kanepi val 00:54:46 +18:32
15. 33572 Alekssandra Klokova                  00:56:57 +20:43
16. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:02:45 +26:31
17. 31330 Andre Salumets                       01:06:10 +29:56
18. 19322 Piret Kreutzwald          Tartu      01:14:39 +38:25
19. 25931 Marika Rehemets           NKK        01:19:20 +43:06
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28252 Taavi Torga                          00:48:46 
 2. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     01:02:50 +14:04
 3. 17055 Arno Bachaus              Team 30+   01:04:31 +15:45
 4. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 01:05:56 +17:10
 5. 25164 Piret Uurimäe             Telia SK   01:18:01 +29:15
 6. 15599 Madis Perli               Haanja SK  01:23:37 +34:51
 7. 22937 Anete Pavlov              SK Serviti 01:25:49 +37:03
 8. 25922 Karoli Villako            SK Serviti 01:25:53 +37:07
 9. 22929 Eliisa Villako            Serviti SK 01:25:55 +37:09
10.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:26:37 +37:51
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1606 Arto Rammul               Kuzmin Ski 00:32:14 
 2.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:39:01 +06:47
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:41:01 +08:47
 4.  2753 Rauno Kenk                Tartu      00:41:26 +09:12
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:41:54 +09:40
 6.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:45:36 +13:22
 7. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     00:45:36 +13:22
 8. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:47:48 +15:34
 9.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:48:06 +15:52
10. 16232 Tauri Vijar               Kobras     00:50:07 +17:53
11. 24450 Eliisa Saksing            Seiklushun 00:51:52 +19:38
12.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      00:55:58 +23:44
13.  5066 Helina Kärner             Haridus ja 00:58:16 +26:02
14.  1104 Uve Nummert               Kape       00:59:41 +27:27
15.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      00:59:42 +27:28
16. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     01:03:02 +30:48
17.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:05:18 +33:04
18. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:08:32 +36:18