Põlva 21.Teisipäevak - 25.08.2020 - Vastse-Kuuste-Küka

25.08.2020
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Kristjan Leiger
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:29:51 
 2. 31523 Oliver Vidder             Vastse-Kuu 00:48:53 +19:02
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:31:00 
 2. 34189 Märt Väli                 Rosma Joh. 00:36:22 +05:22
 3. 31524 Albert Vidder             Vastse-Kuu 01:08:06 +37:06
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15085 Koit Hallik               Tartu      00:17:15 
 2. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:24:54 +07:39
 3. 18665 Robert Arund                         00:28:19 +11:04
 4.     0 Andreas Suvi              Põlva      00:40:48 +23:33
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17787 Rihard Kiviselg           SASS       00:34:45 
 2. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:37:43 +02:58
 3. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:45:08 +10:23
 4. 18554 Paul Aares Fjodorov       Pühajärve  00:45:34 +10:49
 5. 22155 August Truusalu           Võru       00:52:50 +18:05
 6. 19908 Joonatan Truusalu                    00:52:50 +18:05
 7. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:58:15 +23:30
 8. 28756 Karel Kets                Kobras     00:59:16 +24:31
 9. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 01:15:23 +40:38
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:53:50 
 2. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:59:03 +05:13
 3. 22949 Magnar Mõttus             Otepää     01:06:30 +12:40
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     00:57:08 
 2. 14846 Karel Jung                Kobras     01:17:00 +19:52
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:22:54 +25:46
 4. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:53:42 +56:34
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     01:02:45 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3660 Kenny Kivikas             Ilves      00:50:31 
 2. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:56:23 +05:52
 3.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:05:05 +14:34
 4. 22840 Arlet Raha                Võru       01:21:46 +31:15
 5. 18268 Kaarel Kuslap             TalTech    01:25:10 +34:39
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   01:05:12 
 2.  2753 Rauno Kenk                Tartu      01:20:30 +15:18
 3.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:25:13 +20:01
 4.  9448 Henri Hummal              Kunda      01:53:15 +48:03
 5. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:58:42 +53:30
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:10:48 
 2.  9472 Tõnis Laugesaar           Rakv       01:12:02 +01:14
 3.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:17:58 +07:10
 4.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:23:09 +12:21
 5.  2399 Priit Rooden              Alpiklubi  01:25:27 +14:39
 6.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:34:55 +24:07
 7.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:50:57 +40:09
 8.  9899 Heiko Sõro                Randvere   02:04:50 +54:02
 9.  5061 Kalev Liiv                           02:54:46 +103:58
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:55:14 
 2. 17350 Aares Fjodorov            Otepää     00:56:16 +01:02
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:02:51 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:05:55 +03:04
 3. 28297 Erkki Lepik               Krootuse   01:25:32 +22:41
 4.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:27:16 +24:25
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:28:46 +25:55
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19681 Mart Koppel               Tartu      01:11:34 
 2.  1383 Enn Jaama                 Peko       01:16:24 +04:50
 3. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:16:37 +05:03
 4.  5931 Toomas Tarve              Kobras     01:19:40 +08:06
 5. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:22:42 +11:08
 6.  9466 Andres Hummal             KUNDA OK   01:22:53 +11:19
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:32:34 +21:00
 8. 18049 Madis Haug                Võru       01:46:31 +34:57
 9.  1938 Raul Kangur               Peko       01:48:12 +36:38
10.  1323 Sander Kollom             Suusahullu 01:49:37 +38:03
11.  2220 Indrek Kuusk              Võru       01:56:07 +44:33
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:49:37 
 2.  2005 Pear Post                 Kobras     01:01:50 +12:13
 3.  2337 Airet Kolk                Kobras     01:05:47 +16:10
 4.  3449 Eero Joonas               Võru       01:09:06 +19:29
 5.  6090 Taivo Täht                Tartu linn 01:16:27 +26:50
 6. 28582 Tarmo Tasuja                         02:02:03 +72:26
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:59:00 
 2. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:05:49 +06:49
 3.  1973 Vello Uiboupin            Võru       01:21:53 +22:53
 4.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:22:01 +23:01
 5. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:27:53 +28:53
 6. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:36:28 +37:28
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:05:50 
 2.   704 Tõnu Sikkal               Kobras     01:11:31 +05:41
 3.  1169 Tõnu Loog                 Kobras     01:13:29 +07:39
 4.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:26:27 +20:37
 5. 14255 Sulev Kõiv                Otepää     01:27:53 +22:03
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:03:18 
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:07:57 +04:39
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       00:58:36 
 2.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:12:48 +14:12
 3.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:13:39 +15:03
 4.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:16:23 +17:47
 5.   706 Endel Remmet              Kape       01:36:00 +37:24
 6.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:43:02 +44:26
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:04:24 
 2.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:23:36 +19:12
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24913 Liisa Prei                Põlva linn 00:39:09 
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:23:38 
 2. 27118 Susanna Oras              Kobras     00:24:11 +00:33
 3. 33010 Ketter Mariin Mets        KT, Põlva  01:12:35 +48:57
 4.     0 Rebecca Helbre            KT         01:12:44 +49:06
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:37:34 
 2. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:38:53 +01:19
 3. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:46:59 +09:25
 4. 18050 Merilin Laanjõe           Põlva Spor 00:48:09 +10:35
 5. 13105 Ebe Hallik                JOKA       01:33:07 +55:33
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20228 Harriet Koppel            Katoliku   00:46:55 
 2. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:48:39 +01:44
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:03:30 +16:35
 4. 25168 Geteli Hanni              Kobras     01:06:15 +19:20
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:48:06 
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3658 Eva-Maria Truusalu        Võru       00:58:15 
 2. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:08:59 +10:44
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18504 Anita Laanejõe            Võru       01:20:38 
 2. 17990 Liisa Vister              Võru       01:23:30 +02:52
 3. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:57:20 +36:42
 4. 10575 Made Vares                Suusahullu 02:00:11 +39:33
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:54:18 
 2. 25616 Karin Pai                 Tartu Ülik 01:07:11 +12:53
 3.  3016 Mari Arold                           01:17:16 +22:58
 4. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:20:32 +26:14
 5. 15153 Svetlana Omelkova         TÜ         01:23:56 +29:38
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15275 Ülle Hollo                Võru       00:58:40 
 2. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:09:31 +10:51
 3.  4436 Külli Leiger              Kape       01:11:28 +12:48
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:58:20 
 2. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:08:35 +10:15
 3.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:13:26 +15:06
 4. 10194 Kadri Parts               Võru       01:14:32 +16:12
 5.  3235 Anne Arold                Ilves      01:23:55 +25:35
 6. 10251 Kati Võrk                            01:24:32 +26:12
 7. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:47:34 +49:14
 8.   140 Tiina Oras                Ilves      01:52:51 +54:31
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:46:58 
 2. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:09:47 +22:49
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   957 Pille Illak               Otepää     01:32:51 
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3910 Aino Koser                Ilves      01:45:24 
 2. 25919 Tiina Saago               Põlva Kool 02:07:59 +22:35
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:02:55 
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:36:22 +33:27
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:30:20 
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:42:02 +11:42
 3. 25968 Viive Lätt                SK Serviti 02:08:01 +37:41
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:24:53 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:16:19 
 2.   143 Madis Oras                Ilves      00:25:52 +09:33
 3. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:34:42 +18:23
 4.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      00:35:04 +18:45
 5.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:46:32 +30:13
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:59:00 +42:41
 7. 19487 Romet Paatsi              Kobras     01:00:36 +44:17
 8. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Põlva Spor 01:00:43 +44:24
 9.  2044 Epp Kroon                 Ilves      01:04:23 +48:04
10.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:05:11 +48:52
11. 31273 Matis Ottan               Tartu Ülik 01:05:15 +48:56
12.  1300 Paavo Rõigas              Peko       01:05:26 +49:07
13.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:09:59 +53:40
14. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:13:01 +56:42
15. 23704 Tambet Vodi               Päästeamet 01:23:43 +67:24
16. 16276 Kristiina Rull            SA TÜ Nais 01:25:35 +69:16
17. 10558 Joosep Loost              TÜ         01:25:55 +69:36
18.  4910 Leili Prans               Ilves      01:31:43 +75:24
19.  1306 Mari Punab                Suusahullu 01:37:04 +80:45
20. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:55:28 +99:09
21.   708 Rein Prank                Kape       02:00:00 +103:41
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16456 Valeri Kuragin            Võru       00:37:28 
 2. 27349 Annika Aruots                        00:44:49 +07:21
 3. 33774 Morten Ulp                           00:46:13 +08:45
 4.  5465 Miina Muro                LSF PT     00:49:50 +12:22
 5.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:50:45 +13:17
 6. 25944 Karen Saadik              Kobras     00:55:30 +18:02
 7. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 00:55:49 +18:21
 8. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:58:52 +21:24
 9. 34192 Andrus Taul               Valgamaa   01:01:18 +23:50
10. 28299 Rene Prillop              Tartu      01:03:38 +26:10
11. 27439 Melani Metsaluik          Tartu KHK  01:09:12 +31:44
12.     0 Ken Raav                  Võru       01:11:54 +34:26
13. 33112 Priit Kallas                         01:12:09 +34:41
14. 28755 Janko Pallon              Põlva      01:21:33 +44:05
15. 28754 Heleri Puri               Põlva      01:21:45 +44:17
16. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   01:25:25 +47:57
17. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi Val 01:31:16 +53:48
18. 33113 Tiia Urm                  Kanepi Val 01:31:24 +53:56
19. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:31:30 +54:02
20. 31330 Andre Salumets                       01:33:10 +55:42
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27124 Martti Vister                        01:01:40 
 2. 28252 Taavi Torga                          01:09:13 +07:33
 3. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 01:17:46 +16:06
 4. 31228 Kertu Tombak                         01:29:54 +28:14
 5. 34030 Indrek Tolmann                       01:37:49 +36:09
 6.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:58:33 +56:53
 7. 30563 Keidi Käis                           01:58:34 +56:54
 8.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      02:03:52 +62:12
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20807 Laur-Rogert Sulg          Otepää     00:49:09 
 2. 15707 Karel Kuragin             Võru       00:49:30 +00:21
 3. 16234 Hando Allmann             Võru       00:49:33 +00:24
 4.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:51:29 +02:20
 5.  1606 Arto Rammul               Kuzmin Ski 00:56:25 +07:16
 6.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:57:36 +08:27
 7. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     01:00:08 +10:59
 8.  5654 Anu Iher                  Tartu      01:03:41 +14:32
 9.  1615 Ürjo Raitar               Tartu      01:05:14 +16:05
10. 18296 Kaur Kenk                 Põlva Spor 01:40:21 +51:12
11. 16232 Tauri Vijar               Kobras     01:41:02 +51:53