Põlva 23.Teisipäevak - 08.09.2020 - Küka

08.09.2020
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Tarmo Zernant
[KUKI] [M08] [M10] [M12] [M14] [M16] [M18] [M21A] [M21B] [M21E] [M35] [M40] [M45] [M50] [M55] [M60] [M65] [M70] [M75] [N08] [N10] [N12] [N14] [N16] [N18] [N21A] [N21E] [N35] [N40] [N45] [N50] [N55] [N60] [N65] [N70] [N75] [VALIK] [VIPL] [VIPP] [VIPT]
KUKI^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:36:25 
M08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:31:46 
 2. 34189 Märt Väli                 Rosma Joh. 00:32:21 +00:35
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:29:04 
 2. 21442 Juhan Mahla               Peko       00:30:39 +01:35
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:22:09 
 2. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:22:41 +00:32
 3. 18554 Paul Aares Fjodorov       Pühajärve  00:24:23 +02:14
 4. 16218 Tanel Laaneväli           Põlva Spor 00:29:59 +07:50
 5. 25443 Karel Markus Kähr         Kobras     00:30:58 +08:49
 6. 25445 Anti Tohva                Kobras     00:31:54 +09:45
 7. 17787 Rihard Kiviselg           SASS       00:36:29 +14:20
 8. 19487 Romet Paatsi              Kobras     00:37:17 +15:08
 9. 27018 Jakob Veski               Kobras     00:49:38 +27:29
10. 25848 Reno Robin Rehemets       Põlva Spor 00:51:52 +29:43
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13504 Erik Kersna               Ilves      00:37:02 
 2. 16605 Henri Kersna              Ilves      00:40:05 +03:03
 3. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:45:25 +08:23
 4. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 00:47:28 +10:26
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  9170 August Jakobson           Kobras     00:37:37 
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     00:45:17 +07:40
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     00:46:47 +09:10
 4. 20809 Chris Marcus Krahv        Otepää     01:00:03 +22:26
 5. 16982 Toomas Mattus             Kobras     01:12:45 +35:08
 6. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:12:46 +35:09
 7. 16232 Tauri Vijar               Kobras     01:12:55 +35:18
M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13781 Mihkel Mahla              Peko       00:50:48 
 2. 20687 Jürgen Joonas             Võru       00:51:47 +00:59
 3.  4991 Samuel Kolsar             Kobras     01:00:16 +09:28
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 12810 Tanel Papp                Võru       00:48:09 
 2. 22840 Arlet Raha                Võru       00:52:12 +04:03
 3. 16214 Rasmus Kruusa             Kobras     00:52:26 +04:17
 4.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       00:58:13 +10:04
 5.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:07:09 +19:00
 6.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     01:07:47 +19:38
 7. 10550 Riho Klement              Kape       01:07:52 +19:43
 8. 34196 Kristjan Roos             Tartu male 01:19:05 +30:56
M21B^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:55:09 
 2. 12991 Mihkel Tammaru            Harjumaa   00:57:58 +02:49
 3.  2753 Rauno Kenk                Tartu      01:05:37 +10:28
 4. 28170 Denis Uksov               Kape       01:16:05 +20:56
M21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  8646 Sander Mirme              Võru       01:02:56 
 2.  3233 Kristjan Karabelnik       Tartu      01:04:51 +01:55
 3. 28343 Taavi Palo                Võru SuKL  01:08:41 +05:45
 4.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:09:05 +06:09
 5.  1469 Tanel Kalm                Peko       01:12:13 +09:17
 6.  7196 Lauri Juhan Liivamägi     Tartu      01:14:25 +11:29
 7.  9927 Indrek Karolin            Kiidjärve  01:16:02 +13:06
 8.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:20:17 +17:21
 9.  4390 Stanislav Tolmatsov       Jõhvikas   01:28:38 +25:42
10.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:37:36 +34:40
11.  5061 Kalev Liiv                           02:05:16 +62:20
M35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25929 Janek Kähr                Kobras     00:49:49 
 2. 13099 Mikk Põdra                Jõhvikas   00:53:56 +04:07
 3. 20614 Maido Mäoma               Kape       00:54:22 +04:33
 4. 17350 Aares Fjodorov            Otepää     00:55:50 +06:01
 5. 34099 Jaanus Roos               Tartu Male 01:00:38 +10:49
M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     01:00:27 
 2.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:05:59 +05:32
 3. 28297 Erkki Lepik               Krootuse   01:06:00 +05:33
 4.  9132 Björn Puna                Rotalia    01:10:44 +10:17
 5. 17519 Janek Jõgis               Põlva linn 01:12:47 +12:20
 6. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:15:19 +14:52
 7.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:29:00 +28:33
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6403 Ain Fjodorov              Peko       00:55:29 
 2.  7202 Ahti Bleive               Kobras     00:58:30 +03:01
 3.  5730 Allar Padari              HOK        01:04:31 +09:02
 4.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:08:05 +12:36
 5.  4962 Antti Roose               Kobras     01:08:43 +13:14
 6. 18210 Margus Raud               Suusahullu 01:15:00 +19:31
 7.  1973 Vello Uiboupin            Võru       01:24:39 +29:10
 8.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:27:32 +32:03
 9. 18049 Madis Haug                Võru       01:31:15 +35:46
M50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   303 Tiit Tali                 Ilves      00:47:05 
 2.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       00:49:02 +01:57
 3.  2005 Pear Post                 Kobras     00:58:31 +11:26
 4. 28582 Tarmo Tasuja                         01:49:38 +62:33
M55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:55:43 
 2. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:06:31 +10:48
 3.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:09:17 +13:34
 4. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     01:09:20 +13:37
 5. 16220 Riho Laanoja              Räpina val 01:18:08 +22:25
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:04:14 
 2.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:09:12 +04:58
 3. 14255 Sulev Kõiv                Otepää     01:18:49 +14:35
M65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   141 Avo Veermäe               Ilves      01:01:00 
 2.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:06:08 +05:08
 3.  1100 Lembit Nöps               Ilves      01:16:52 +15:52
M70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3685 Mati Külaase              Võru       01:01:36 
 2.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:01:42 +00:06
 3.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 01:02:34 +00:58
 4.  1072 Heiki Rammul              Ilves      01:11:00 +09:24
 5.   706 Endel Remmet              Kape       01:17:06 +15:30
 6.   460 Lembit Vassil             Ilves      01:26:14 +24:38
 7.   708 Rein Prank                Kape       01:29:42 +28:06
M75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1064 Rudolf Mürk               Võru       00:46:48 
 2.   284 Ants Tamm                 TON        00:59:44 +12:56
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:14:48 +28:00
N08^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:45:53 
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27118 Susanna Oras              Kobras     00:29:28 
 2. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:31:12 +01:44
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23400 Helena Hakk               Põlva Spor 00:34:12 
 2. 13105 Ebe Hallik                JOKA       00:35:56 +01:44
 3. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:36:08 +01:56
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14844 Triin Neeno               Kobras     00:41:09 
 2.     0 Marii Vodi                           00:50:01 +08:52
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16222 Karoliina Kets            Kobras     00:46:12 
 2. 20808 Angela Mõttus             Otepää     00:47:22 +01:10
 3. 14845 Maarja Oras               Kobras     00:48:22 +02:10
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:43:26 
 2. 18504 Anita Laanejõe            Võru       00:49:03 +05:37
 3. 17668 Anete Saar                Kobras     00:51:56 +08:30
 4. 28759 Evelin Arulepp            SK Serviti 01:29:54 +46:28
N21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25939 Maigi Mäela               Kobras     01:06:06 
 2.  8790 Marta Olvet               Rakv       01:07:19 +01:13
N21E^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:59:13 
 2. 17990 Liisa Vister              Võru       01:06:52 +07:39
 3. 20842 Agnes Salundi             Tartu Rull 01:27:21 +28:08
N35^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3049 Helle Hallik              JOKA       00:48:37 
 2.  3016 Mari Arold                           00:55:38 +07:01
 3. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:03:22 +14:45
N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4436 Külli Leiger              Kape       00:52:20 
 2. 15052 Pille Vinne               Kobras     01:05:05 +12:45
 3. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:06:16 +13:56
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:12:16 +19:56
 5. 28301 Katrin Arulepp            Põlva linn 01:30:25 +38:05
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   557 Kristi Vassil             Ilves      00:54:38 
 2.  3235 Anne Arold                Ilves      00:55:19 +00:41
 3. 10194 Kadri Parts               Võru       00:57:11 +02:33
 4.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:03:52 +09:14
 5.  1306 Mari Punab                Suusahullu 01:13:59 +19:21
 6.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:19:58 +25:20
 7.  5008 Ehtel Taevere             Kape       01:24:18 +29:40
 8. 24298 Helve Kansi               HOK        01:39:27 +44:49
 9. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:48:55 +54:17
N50^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:18:48 
 2. 15393 Krista Kõlli              Võru       01:39:24 +20:36
N55^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1487 Reet Johanson             Kobras     00:54:08 
 2.   213 Saima Värton              Kobras     00:56:38 +02:30
 3.  6111 Esta Tamm                 Tartu      01:06:03 +11:55
 4.   957 Pille Illak               Otepää     01:19:58 +25:50
N60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5017 Heli Viks                 Võru       01:36:01 
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:44:12 +08:11
N65^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:04:56 
 2.  4910 Leili Prans               Ilves      01:05:18 +00:22
 3.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:28:40 +23:44
N70^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:19:01 
 2.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:34:41 +15:40
N75^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:00:37 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:03:13 
 2. 19597 Luisa Nõmmik              Kobras     00:23:31 +20:18
 3. 16603 Kaire Hakk                Põlva      00:26:14 +23:01
 4.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:36:22 +33:09
 5. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     00:36:30 +33:17
 6.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     00:39:41 +36:28
 7. 34037 Raina Reinsalu                       00:43:42 +40:29
 8. 10558 Joosep Loost              TÜ         00:49:51 +46:38
 9.     0 Ragnar Lustja             Tilsi kool 00:54:04 +50:51
10.   731 Maive Tõemäe              Peko       00:54:09 +50:56
11. 32914 Ainika Mägi               KT Laheda  00:54:10 +50:57
12.     0 Salme Katarina Veidner    Räpina ÜG  00:56:10 +52:57
13.     0 Kristina Kalinina         Räpina ÜG  00:56:15 +53:02
14.     0 Mariaane-Liis Saar        Räpina ÜG  00:56:27 +53:14
15. 31324 Reti-Karlota Rebane       Räpina ÜG  00:59:23 +56:10
16. 30667 Agathe Erik               Räpina ÜG  00:59:26 +56:13
17.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:59:51 +56:38
18.     0 Kristi Saar               Võru       01:00:57 +57:44
19.     0 Mirjam Papp               Võru       01:00:58 +57:45
20. 17347 Arne Tilk                 SK Serviti 01:02:22 +59:09
21.  2704 Rivo Kenk                 Kobras     01:03:29 +60:16
22.  3372 Maia Uiboupin             Võru       01:03:34 +60:21
23. 20965 Tarmo Haljak              Kõlleste N 01:06:31 +63:18
24.     0 Keitiliis Michelson       KT         01:06:33 +63:20
25.  1938 Raul Kangur               Peko       01:07:07 +63:54
26.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:08:01 +64:48
27. 28978 Angelika Vumba            Tilsi PK   01:09:41 +66:28
28.     0 Annely Turba              Tilsi kool 01:09:43 +66:30
29. 12386 Tarmo Raidma              Tartu      01:09:44 +66:31
30. 25759 Andris Toomel             Tilsi kool 01:12:46 +69:33
31.     0 Ain Piirimaa              Tilsi      01:12:48 +69:35
32. 34039 Haldi Lillo                          01:16:37 +73:24
33.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:18:59 +75:46
34. 28751 Leeni Seppel              Krootuse   01:19:16 +76:03
35.  4516 Liisa Kuusk               Tartu      01:23:18 +80:05
36.  4268 Siim Ainsaar                         01:43:11 +99:58
VIPL^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27349 Annika Aruots                        00:34:42 
 2. 18611 Rainer Jõesaar                       00:34:53 +00:11
 3.  8999 Tarmo Vist                Kobras     00:38:04 +03:22
 4. 32101 Sigrit Mahla                         00:45:33 +10:51
 5. 28299 Rene Prillop              Tartu      00:48:39 +13:57
 6. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   00:49:46 +15:04
 7. 23704 Tambet Vodi               Päästeamet 00:50:01 +15:19
 8. 33113 Tiia Urm                  Kanepi Val 00:52:38 +17:56
 9. 33108 Ülar Kõrge                Kanepi Val 00:52:44 +18:02
10. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      00:53:02 +18:20
11. 33120 Terje Lihtsa              Kanepi val 00:53:04 +18:22
12. 31330 Andre Salumets                       00:53:29 +18:47
13.     0 Peeter Voovere            Tartu      00:55:20 +20:38
14. 25931 Marika Rehemets           NKK        00:56:11 +21:29
15. 33112 Priit Kallas                         00:56:37 +21:55
16. 25944 Karen Saadik              Kobras     01:04:53 +30:11
17. 22763 Oliver Lätt               Serviti SK 01:04:53 +30:11
VIPP^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28252 Taavi Torga                          00:49:57 
 2. 34030 Indrek Tolmann                       00:56:02 +06:05
 3. 30563 Keidi Käis                           01:00:14 +10:17
 4.  4407 Kristi Johanson           Põlva      01:00:16 +10:19
 5. 26317 Liina Vagula              Laheda SK  01:02:06 +12:09
 6. 33496 Ken Raav                  Võru       01:08:41 +18:44
 7.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:27:24 +37:27
 8. 22929 Eliisa Villako            Serviti SK 01:30:32 +40:35
 9. 22937 Anete Pavlov              SK Serviti 01:30:33 +40:36
10.     0 Ian Markus Untera         Serviti SK 01:30:54 +40:57
VIPT^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14846 Karel Jung                Kobras     00:34:46 
 2.  1606 Arto Rammul               Kuzmin Ski 00:42:05 +07:19
 3.  1165 Rainer Rammul             Võru       00:47:27 +12:41
 4.  4315 Sander Valvas             Tartu      00:47:36 +12:50
 5.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:53:02 +18:16
 6. 18296 Kaur Kenk                 Kobras     00:53:12 +18:26
 7.  3820 Silver Rebenits           Kape       00:53:38 +18:52
 8. 11925 Ardi Kaljuvee             Kobras     01:01:30 +26:44
 9.  1104 Uve Nummert               Kape       01:10:02 +35:16
10. 22103 Lauri Perv                           01:13:21 +38:35