Läänemaa orienteerumispäevak - 23.09.2020 - Lihula

23.09.2020
Korraldaja :
Rajameister :
[R1 M21] [R1 M40] [R1 N21] [R1 N40] [R2 M10] [R2 M12] [R2 M14] [R2 M18] [R2 M40] [R2 N10] [R2 N40] [R3 N10] [VABA]
R1 M21^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 30732 Renno Nellis              Kotkaklubi 00:36:48 
 2. 31567 Egert Vaino                          00:47:48 +11:00
 3. 31380 Raul Kukk                            00:49:44 +12:56
R1 M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24666 Lauri Tanner              Scoutspata 00:31:12 
 2.  5485 Aivar Leht                Okas       00:40:32 +09:20
 3.  7186 Mihkel Kalmaru            West       00:42:15 +11:03
 4. 20612 Ivo Muru                  Okas       00:45:17 +14:05
 5.  3277 Rein Hanstein             Okas       00:52:30 +21:18
 6. 10260 Imre Lumiste              maratonipi 00:55:31 +24:19
 7.   979 Toivo Birk                Okas       01:00:17 +29:05
 8.   285 Veiko Pak                 Rae        01:02:35 +31:23
R1 N21^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4341 Lisli Pak                 Rae        00:48:42 
 2. 15057 Grete Kindel              OK Okas    00:56:48 +08:06
 3. 24856 Getter Säär                          00:57:42 +09:00
 4.  5516 Kertu Kaljuveer           Okas       00:58:48 +10:06
 5. 19366 Kaja Loorens              Okas       01:00:56 +12:14
 6. 32916 Kristina Kukk             Lääneranna 01:27:46 +39:04
 7. 25875 Aire Arge                            01:33:22 +44:40
R1 N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 11679 Pille Kaisel                         00:42:21 
 2. 15395 Ivi Õunapuu               Okas       00:52:00 +09:39
 3.  1883 Marika Meister            Okas       00:54:13 +11:52
 4. 27264 Tiina Markus              Virtsu koo 01:33:27 +51:06
 5. 27270 Diana Vatsfeldt           Virtsu koo 01:33:30 +51:09
R2 M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29258 Kaur Alanurm                         00:53:49 
 2. 29257 Vesse Alanurm                        00:59:37 +05:48
R2 M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22909 Simo Linno                           00:59:37 
R2 M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31568 Simo Linno                           00:31:03 
 2. 22053 Hugo Bert Muru            Oru kool   00:41:40 +10:37
R2 M18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18129 Samuel Kastepõld          Okas       00:23:21 
R2 M40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28610 Agu Simulask                         00:25:50 
 2.   972 Mati Kallemets            Okas       00:36:28 +10:38
 3.  1876 Peeter Viik               Okas       00:37:05 +11:15
R2 N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31577 Miia Ulm                             00:59:37 
R2 N40^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 28611 Piia Jaaksoo                         00:33:57 
 2. 22321 Erika Laherand            Sula       00:41:23 +07:26
 3. 18102 Marje Orav                Vana-Vigal 00:54:34 +20:37
 4. 28766 Marika Sasse                         01:01:26 +27:29
R3 N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34852 Kert Kukk                            00:23:31 
VABA^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18101 Krista Tõldmaker          Vana-Vigal 00:51:49 
 2. 31572 Kaur Alanurm                         01:55:49 +64:00