Setomaa orienteerumispäevak - 04.06.2020 - Nohipalo

04.06.2020
Korraldaja :
Rajameister : Reigo Teervalt
[21A] [M12] [M14] [M16] [M45] [M8] [N10] [N12] [N16] [N18] [N21] [N45] [N8] [VALIK]
21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1326 Mati Tiit                 Ilves      00:50:48 
 2.   492 Raul Kudre                Peko       01:12:22 +21:34
 3.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:13:20 +22:32
 4.  1938 Raul Kangur               Peko       01:18:26 +27:38
 5.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       01:35:29 +44:41
M12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:42:44 
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:53:41 
 2. 19487 Romet Paatsi              Kobras     01:17:47 +24:06
 3. 32915 Simmo Hendrik Sisask      Põlva Spor 01:18:20 +24:39
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:54:13 
 2. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:01:35 +07:22
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2337 Airet Kolk                Kobras     00:52:50 
 2.  3449 Eero Joonas               Võru       00:54:30 +01:40
 3. 11712 Taimar Tilgre             Kobras     00:56:24 +03:34
 4. 19492 Tõnu Jäädmaa              Võru       01:03:48 +10:58
 5.  2005 Pear Post                 Kobras     01:09:43 +16:53
M8^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 25649 Kaspar Linnus                        00:47:54 
 2. 29700 Ilmar Linnus                         00:47:58 +00:04
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:47:01 
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:33:28 
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       00:37:00 +03:32
 3. 27225 Miina Raudoja             Peko       00:39:26 +05:58
N16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:53:00 
N18^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14786 Johanna Laanoja           Kobras     00:50:48 
N21^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3902 Katrin Linnus             West       00:56:00 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       01:07:18 +11:18
 3. 11646 Küllike Jaama             Peko       01:15:42 +19:42
 4. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:21:24 +25:24
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:32:58 
 2. 21336 Kaja Ligi                 Peko       00:43:10 +10:12
 3.  6111 Esta Tamm                 Tartu      00:48:20 +15:22
N8^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:29:49 
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 27163 Kadri Palo-Juhkam         Kõlleste   00:06:20 
 2.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:54:16 +47:56
 3. 27726 Karl-Kristjan Ilus        Viluste Põ 00:58:43 +52:23
 4. 24478 Reigo Keem                Peko       00:58:44 +52:24
 5. 25445 Anti Tohva                Põlva Spor 01:01:31 +55:11
 6. 18296 Kaur Kenk                 Põlva Spor 01:01:35 +55:15
 7. 10857 Olle Ilmar Jaama          Peko       01:07:00 +60:40
 8. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:07:01 +60:41
 9. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      01:07:19 +60:59
10. 19533 Kerret Matto              Kobras     01:12:31 +66:11
11. 14780 Kairiin Märtson           Kobras     01:14:13 +67:53
12. 25918 Kersti Kõrge              Põlva      01:46:12 +99:52