Setomaa orienteerumispäevak - 17.09.2020 - Ootsipalu

17.09.2020
Korraldaja : Ülo Kõivo
Rajameister : Kristel Kõivo
[M10] [M14] [M16] [M21A] [M45] [M60] [MNHARRASTAJAD] [N10] [N12] [N14] [N45] [VALIK]
M10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31315 Imre Timma                Värska G   00:26:28 
M14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18296 Kaur Kenk                 Kobras     01:20:37 
M16^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17351 Timo Kudre                Peko       00:56:51 
M21A^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  5147 Emily Raudkepp            Peko       01:14:33 
M45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   492 Raul Kudre                Peko       00:58:38 
M60^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21266 Rein Lani                 Võru       01:29:52 
MNHARRASTAJAD^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:49:08 
N10^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 33881 Loore Liisa Samuel        Peko       00:17:17 
 2. 31314 Iiris Timma               Värska G   00:21:13 +03:56
 3. 28811 Saskia Lätt               Kobras     01:16:51 +59:34
 4. 27118 Susanna Oras              Kobras     01:16:51 +59:34
N12^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26278 Kirke Keem                Peko       00:55:01 
 2. 22396 Käti Kudre                Peko       01:02:28 +07:27
N14^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 22286 Anni Linnus               Peko       00:31:03 
N45^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   911 Ingrit Kala               Peko       00:54:34 
 2.   359 Erika Joonas              Võru       01:07:07 +12:33
VALIK^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34813 Grettel Karsna            Räpina     00:36:41 
 2. 34811 Annika Šturmov            Räpina     00:36:44 +00:03
 3. 34812 Kurmet Karsna             Räpina     00:36:45 +00:04
 4. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:54:00 +17:19
 5. 24457 Rasmus Uibo               Peko       00:55:03 +18:22
 6. 10315 Mari Linnus               Peko       01:01:18 +24:37
 7. 10558 Joosep Loost              TÜ         01:09:03 +32:22
 8.   493 Rein Zaitsev              Peko       01:10:22 +33:41
 9. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:22:15 +45:34
10. 16600 Rasmus Saare              Kobras     02:07:03 +90:22