Põlva 13. teisipäevak - 28.06.2022 - Lajavangu

28.06.2022
Korraldaja : Priit Nurmoja
Rajameister : Tarmo Zernant
[M21E] [M18] [M21A] [M35] [M40] [M45] [N21E] [VIPP] [M16] [M21B] [M50] [M55] [M60] [N21A] [N35] [N40] [N45] [M65] [M70] [N16] [N50] [N55] [N60] [N65] [VIPT] [M14] [M75] [M80] [N14] [N70] [N75] [N80] [VIPL] [M12] [N12] [KUKI] [M08] [M10] [N08] [N10] [VALIK]
M21E Rada (1): 24 KP 7440,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2510 Andreas Kraas             Tammed     00:58:20 
 2.  6403 Ain Fjodorov              Peko       01:02:27 +04:07
 3.  3665 Kaido Hallik              Ilves      01:02:59 +04:39
 4. 21845 Siim Klais                Võru       01:04:11 +05:51
 5.  5551 Taaniel Tooming           Kobras     01:04:59 +06:39
 6.  8646 Sander Mirme              Võru       01:05:17 +06:57
 7.  4169 Märt Roosaare             Ilves      01:07:04 +08:44
 8. 23218 Hannes Kuslap             Ilves      01:09:05 +10:45
 9.  5655 Heno Ivanov               Tartu      01:12:18 +13:58
10.  5096 Madis Osjamets            Tammed     01:12:34 +14:14
11. 23395 Markus Juhkam             Kobras     01:21:03 +22:43
12.  8850 Kaarel Piirimäe           Kobras     01:25:45 +27:25
13.  7216 Jaagup Kümmel             Tartu      01:26:47 +28:27
14. 22239 Mikk Puustusmaa           TÜ         01:27:17 +28:57
15.  9927 Indrek Karolin            Kobras     01:31:42 +33:22
16. 13964 Priit Pikk                TTÜ        01:34:50 +36:30
17.  9899 Heiko Sõro                Randvere   01:47:48 +49:28
18.  5061 Kalev Liiv                Tartu      02:21:33 +83:13
M18 Rada (2): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15088 Villem Piirimäe           Kobras     00:58:14 
 2.  9170 August Jakobson           Kobras     01:06:30 +08:16
 3. 14470 Kaspar Karolin            Kobras     01:09:01 +10:47
 4. 14846 Karel Jung                Kobras     01:10:49 +12:35
M21A Rada (3): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7565 Raiko Marrandi            JOKA       00:48:00 
 2.  1456 Vallo Männiste            Kobras     00:55:56 +07:56
 3.  4421 Martin Marga              Kobras     01:00:04 +12:04
 4. 13787 Raimo Lust                TTÜ Tartu  01:15:40 +27:40
 5. 35345 Tõnis Tamm                Tartumaa   01:47:08 +59:08
M35 Rada (4): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   871 Olle Kärner               Rakv       00:50:31 
 2. 34099 Jaanus Roos               Tartu Male 01:04:33 +14:02
 3. 14512 Meelis Mark               Tartu      01:08:48 +18:17
 4. 33496 Ken Raav                  Võru       01:11:13 +20:42
 5.  3137 Enar Nõmmiste             Kape       01:12:12 +21:41
M40 Rada (5): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17350 Aares Fjodorov            Otepää     00:56:58 
 2. 16697 Indrek Roos               Tartu      01:01:05 +04:07
 3. 24725 Davis Kostõgov            Laheda SK  01:08:48 +11:50
 4.  1310 Kaljo Julge               Kape       01:13:49 +16:51
 5.  4821 Erko Jakobson             Kobras     01:18:25 +21:27
M45 Rada (6): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 20534 Koit Kolsar               Kobras     00:57:02 
 2.  1938 Raul Kangur               Peko       01:00:31 +03:29
 3.  4437 Kristjan Leiger           Kape       01:06:05 +09:03
 4. 19681 Mart Koppel               Katoliku   01:07:19 +10:17
 5.  7202 Ahti Bleive               Kobras     01:08:57 +11:55
 6.  2000 Meelis Zimmermann         Kape       01:10:43 +13:41
 7.  4270 Priit Truusalu            Kape       01:26:50 +29:48
 8.  2191 Eero Mõttus               Võru       01:32:26 +35:24
 9.  9176 Lauri Kikerpill           Tartu      01:43:37 +46:35
N21E Rada (7): 23 KP 6490,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4238 Eleri Hirv                Võru       00:56:18 
 2.   859 Merike Vanjuk             Kape       01:09:44 +13:26
 3. 18504 Anita Laanejõe            Võru       01:11:57 +15:39
 4. 15275 Ülle Hollo                Võru       01:15:49 +19:31
 5.  2670 Heleri Kivil              LSF PT     01:17:55 +21:37
 6. 15012 Kristiina Himma           Võru       01:18:54 +22:36
 7.  3049 Helle Hallik              JOKA       01:22:12 +25:54
VIPP Rada (8): 13 KP 5520,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16600 Rasmus Saare              Kobras     01:02:42 
 2.  8226 Lauri Eskor               Mobi Solut 01:06:11 +03:29
 3. 21292 Kristine Tamm             Põlva      01:08:29 +05:47
 4. 35295 Andri Nuuma                          01:08:29 +05:47
 5. 13435 Urmo Kiviselg             Kobras     01:11:50 +09:08
 6. 31330 Andre Salumets            Põlva      01:21:12 +18:30
 7. 28582 Tarmo Tasuja              Tartu      01:27:17 +24:35
 8. 25733 Rein Oder                 21CC Triat 01:29:19 +26:37
M16 Rada (9): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 18019 Erik Marten Zernant       Ilves      00:45:56 
 2. 28756 Karel Kets                Kobras     00:46:07 +00:11
 3. 18554 Paul Aares Fjodorov       Peko       00:49:59 +04:03
 4. 30592 Karl-Markus Janno         Võru       00:52:18 +06:22
 5. 12746 Paul Piirimäe             Kobras     00:56:20 +10:24
 6. 19487 Romet Paatsi              Kobras     01:16:07 +30:11
 7. 32007 Mairo Kõomägi             Tilsi PK   01:27:28 +41:32
M21B Rada (10): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 10140 Villu Serv                Kobras     00:45:08 
 2. 11240 Ralf Kivil                LSF PT     00:46:07 +00:59
 3.  4229 Mikk Medijainen           Tartu      00:54:02 +08:54
 4.  2661 Indrek Mahla              Peko       00:55:19 +10:11
 5.  1450 Peep Helgand              Acino Eest 00:58:25 +13:17
 6. 24649 Jüri Aedla                           00:59:03 +13:55
 7. 27804 Aimar Jaakson             Ilves      00:59:03 +13:55
 8. 25959 Marios Tammes             Kobras     01:06:18 +21:10
 9.  7087 Taavi Pae                 Tartu      01:07:37 +22:29
10. 35054 Kristjan Vassil           TÜ         01:07:37 +22:29
11.  4315 Sander Valvas             Tartu      01:15:13 +30:05
12. 28739 Herman Klas Ratas                    01:28:06 +42:58
M50 Rada (11): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   480 Tarvo Avaste              Tammed     00:41:46 
 2.   515 Aivar Sarap               Tartu      00:48:04 +06:18
 3.  3449 Eero Joonas               Võru       01:09:47 +28:01
 4. 15834 Romas Vals                RTG Spordi 01:28:06 +46:20
M55 Rada (12): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1257 Tarmo Laht                Kape       00:48:53 
 2.  2003 Jüri Vanaveski            Võru       00:49:08 +00:15
 3.   670 Einar Raudkepp            Peko       00:57:08 +08:15
 4.  4104 Eerik Lossmann            TTÜ SK     00:59:58 +11:05
 5. 18049 Madis Haug                Võru       01:08:08 +19:15
 6.  4381 Indrek Jentson            Kape       01:12:50 +23:57
M60 Rada (13): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 13065 Argo Laanemaa             SWE        01:09:08 
 2. 33108 Ülar Kõrge                Kobras     01:12:28 +03:20
 3. 21266 Rein Lani                 Võru       01:12:39 +03:31
 4.   247 Arvo Kivikas              Ilves      01:25:09 +16:01
 5.  1217 Jaak Jaagus               Saku OK    01:28:48 +19:40
N21A Rada (14): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16609 Lorely Kõrvel             Kobras     00:41:14 
 2. 16499 Emma Joonas               Võru       00:55:38 +14:24
 3.  1301 Airi Alnek                Võru       00:59:24 +18:10
 4.  5690 Kati Iher                 Võru       01:08:15 +27:01
 5. 31228 Kertu Tombak                         01:22:21 +41:07
N35 Rada (15): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3585 Kadri Limberg             LSF PT     00:56:27 
 2. 25764 Birgit Pokk               Kobras     01:18:00 +21:33
N40 Rada (16): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  1965 Monika Piirimäe           Kobras     00:53:45 
 2. 25577 Eveli Misnik              Võru       01:02:11 +08:26
 3. 19535 Helina Kolsar             Kobras     01:07:36 +13:51
 4.  4436 Külli Leiger              Kape       01:10:50 +17:05
 5. 17272 Kersti Jääger             Kobras     01:13:30 +19:45
 6. 36450 Piret Tint                Põlva      01:18:11 +24:26
N45 Rada (17): 19 KP 4740,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 16421 Epp Voitka                Võru       01:06:30 
 2. 10194 Kadri Parts               Võru       01:13:14 +06:44
 3.  4412 Reet Rosenberg            Kobras     01:13:43 +07:13
 4.  4499 Kaie Konsap               Võru       01:19:23 +12:53
 5.  3180 Pilvi-Heli Vettik         JOKA       01:20:22 +13:52
 6.  3235 Anne Arold                Ilves      01:25:13 +18:43
M65 Rada (18): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2599 Tõnu Tolm                 Võru       01:04:30 
 2.   128 Udo Lüüs                  Ilves      01:08:37 +04:07
 3.  4314 Ago Käis                  Kobras     01:17:06 +12:36
 4.  7638 Kaarel Tiganik            Kobras     01:24:53 +20:23
M70 Rada (19): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  7708 Jüri Luha                 Lennuakade 00:55:07 
 2.  1100 Lembit Nöps               Ilves      00:56:45 +01:38
 3.  1677 Mihhail Taivere           Kape       01:04:49 +09:42
 4.  3685 Mati Külaase              Võru       01:14:28 +19:21
 5.  8997 Väino Kivioja             Ruusa      01:55:02 +59:55
N16 Rada (20): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14785 Johanna Oras              Kobras     00:59:14 
 2. 14845 Maarja Oras               Kobras     01:03:57 +04:43
 3. 16899 Marta Joonas              Võru       01:05:25 +06:11
 4. 16072 Mareli Vaher              Katoliku   01:12:14 +13:00
N50 Rada (21): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   359 Erika Joonas              Võru       00:50:03 
 2. 26798 Maie Tali                 Tartu Ülik 01:10:27 +20:24
 3. 21350 Epp Metsaluik             Kobras     01:22:23 +32:20
 4. 15393 Krista Kõlli-Raud         Võru       01:29:23 +39:20
N55 Rada (22): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   213 Saima Värton              Kobras     01:01:39 
 2.  2008 Ellen Lembra              Kape       01:06:05 +04:26
 3. 33113 Tiia Urm                  Kanepi Val 01:35:56 +34:17
 4. 35101 Kaida Vool                Kanepi Val 01:36:10 +34:31
 5. 25918 Kersti Kõrge              Kobras     01:51:31 +49:52
N60 Rada (23): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   703 Ülle Põldoja              Ilves      01:12:33 
 2.  3910 Aino Koser                Ilves      01:22:54 +10:21
N65 Rada (24): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   102 Tiiu Kaasik               Ilves      01:01:51 
 2.  1137 Vaike Tomann              Ilves      01:10:05 +08:14
 3.  1989 Aili Laanjõe              Kobras     01:24:54 +23:03
VIPT Rada (25): 14 KP 4040,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 17356 Mattias Maidla            Kobras     00:49:53 
 2.  5654 Anu Iher                  Tartu      00:53:00 +03:07
 3.  4902 Antti Nöps                TÖÖRIISTAK 00:57:15 +07:22
 4. 16222 Karoliina Kets            Kobras     01:02:42 +12:49
 5.     0 Jarmo Malmre              Viljandi   01:03:10 +13:17
 6. 32101 Sigrit Mahla              Peko       01:06:12 +16:19
 7. 24331 Rainet Liivago            Põlva      01:08:13 +18:20
 8.   731 Maive Tõemäe              Peko       01:09:18 +19:25
 9.  8999 Tarmo Vist                Kobras     01:11:17 +21:24
10.  2335 Riina Laanjõe             Kobras     01:19:31 +29:38
11. 28299 Rene Prillop              Tartu      01:32:27 +42:34
M14 Rada (26): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23397 Karl-Mattias Juhkam       Kobras     00:43:30 
 2. 17787 Rihard Kiviselg           Katoliku   00:52:32 +09:02
 3. 31524 Albert Vidder             Põlva Spor 01:16:54 +33:24
 4. 27018 Jakob Veski               Kobras     01:19:06 +35:36
M75 Rada (27): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  6081 Enn Lõhmus                Tartu      01:19:57 
 2.   284 Ants Tamm                 TON        02:14:48 +54:51
M80 Rada (28): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   706 Endel Remmet              Kape       01:10:33 
 2.  1064 Rudolf Mürk               Võru       01:12:04 +01:31
 3.   718 Martin Tõrra              Kobras     01:40:16 +29:43
N14 Rada (29): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 15147 Mari Iher                 Tartu      00:46:08 
 2. 27118 Susanna Oras              Kobras     00:47:06 +00:58
 3. 28811 Saskia Lätt               Kobras     00:54:32 +08:24
 4. 23400 Helena Hakk               Kobras     00:56:27 +10:19
 5. 13105 Ebe Hallik                JOKA       01:06:26 +20:18
N70 Rada (30): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  4910 Leili Prans               Ilves      00:57:30 
 2.   707 Riina Kivikas             Ilves      01:12:06 +14:36
 3. 24254 Evi Vaino                 Ilves      02:03:24 +65:54
N75 Rada (31): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  2737 Kaie Kivila               Ilves      01:17:22 
N80 Rada (32): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.   146 Maie Abram                Ilves      01:52:04 
VIPL Rada (33): 12 KP 3330,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 21069 Marek Parksepp            SK Serviti 00:46:00 
 2. 36449 Ülo Väli                  EMÜ        00:46:40 +00:40
 3. 11817 Erki Ubina                LSF PT     00:55:00 +09:00
 4. 25944 Karen Saadik              Kobras     00:55:11 +09:11
 5. 34197 Sille Roos                Tartu      00:55:27 +09:27
 6. 26392 Henri Prillop             Tartu Kivi 01:01:56 +15:56
 7.  7623 Sander Laine              Serviti SK 01:03:09 +17:09
 8. 15833 Kadri Isakar              LSF PT     01:19:12 +33:12
 9. 22223 Aira Lõhmus               Tartu TKK  01:22:27 +36:27
10. 18288 Monika Sulbi              Swedbank   01:24:37 +38:37
11. 11784 Tiiu Serv                 Põlva      01:26:50 +40:50
M12 Rada (34): 9 KP 2880,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 31242 Kristof Kivil             LSF PT     00:48:17 
 2. 19533 Kerret Matto              Kobras     00:55:35 +07:18
 3. 29268 Kuido Pajumäe             Põlva      01:16:46 +28:29
N12 Rada (35): 9 KP 2880,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 14793 Matilda Piirimäe          Kobras     00:57:03 
 2. 29269 Karoliine Oja             Kobras     01:25:54 +28:51
KUKI Rada (36): 5 KP 1080,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 29216 Kirkeliis Rannala         Põlva      00:15:48 
 2. 31539 Elsa Kriisk               Tännassilm 00:19:44 +03:56
 3. 23498 Greta Kelviste            Tartu      00:20:41 +04:53
 4. 25701 Kasper Vaher              Tartu      00:21:05 +05:17
 5. 35090 Mari Väli                 Rosma kool 00:21:09 +05:21
 6. 28981 Aksel Kelviste                       00:21:59 +06:11
 7. 25288 Serena Janson                        00:22:08 +06:20
 8. 23808 Joosep Kraas                         00:23:31 +07:43
 9. 25175 Kiur Hallik               Tartu      00:24:15 +08:27
10. 34198 Otto Roos                 Tartu      00:24:46 +08:58
M08 Rada (37): 5 KP 1080,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 26323 Egert Laanjõe             Põlva linn 00:19:12 
M10 Rada (38): 5 KP 1080,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34189 Märt Väli                 Rosma Joh. 00:14:52 
 2. 20997 Hendrik Avaste            Tammed     00:20:08 +05:16
N08 Rada (39): 5 KP 1080,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 23175 Marit Vaher               Tartu      00:18:22 
N10 Rada (40): 5 KP 1080,00km ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1. 34199 Sädeli Roos               Tartu      00:23:01 
VALIK ^
  #    NR Nimi                      Klubi      Tulemus               
 1.  3994 Helena Liiv               Kobras     00:15:48 
 2. 26325 Miina-Liisa Juhkam        Kobras     00:16:59 +01:11
 3.  3022 Kalvo Kriisk              Kape       00:19:50 +04:02
 4. 14013 Marju Kelviste            SA TÜK     00:22:08 +06:20
 5.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:24:07 +08:19
 6. 36447 Lauri Liider              Rosma kool 00:29:20 +13:32
 7.  1065 Maret Vaher               Kobras     00:36:27 +20:39
 8. 16234 Hando Allmann             Võru       00:40:29 +24:41
 9. 18880 Aksel Avaste              Tammed     00:40:31 +24:43
10.  2684 Vallo Vaher               Katoliku   00:41:22 +25:34
11. 18505 Juta Valli                Võru       00:45:26 +29:38
12. 36903 Hugo Georg Jürison        Serviti SK 00:47:19 +31:31
13.  4307 Marika Jäädmaa            Võru       00:52:39 +36:51
14.  7771 Liisi Jakobson            Kobras     00:54:18 +38:30
15. 25924 Maris Veski               Põlva      00:54:36 +38:48
16.  6307 Teele Tšoba               Tammed     00:55:14 +39:26
17. 16073 Mirtel Vaher                         00:57:00 +41:12
18.  2707 Oliver Ojasoo             Kobras     00:58:11 +42:23
19.   516 Enn Jõesaar               Tartu      00:59:09 +43:21
20.  3724 Aigar Pindmaa             Võru       01:05:31 +49:43
21.  6111 Esta Tamm                 Võru       01:08:22 +52:34
22.   145 Jüri Ümarik               Tartu      01:09:11 +53:23
23. 20939 Lauri Sõõro               Kondimooto 01:09:31 +53:43
24. 18636 Age-Anett Laanejõe        Võru       01:15:47 +59:59
25. 24913 Liisa Prei                Põlva linn 01:27:04 +71:16
26. 20605 Reeda Tuula-Fjodorov      Peko       01:30:47 +74:59
27. 10156 Janno Pallotedder         Suusahullu 01:39:24 +83:36
28. 24041 Kaido Kivilo              Võru       02:01:44 +105:56